Atbalsti

Pēc ilgāka, laika, tomēr nolēmu, ka jāatver atbalsta lapa lasītājiem, ja kāds vēlētos atbalstīt NZA.LV. Izvēlējos tieši vārdu “atbalsts”, nevis “ziedo”.

Veido, kā varat atbalstīt ir uzskaitīti zemāk.

Ziedojumi

Lai cik tas banāli arī neskanētu, hobija projekti tiek uzturēti no mana paša līdzekļiem un kamēr nav pietiekami liels brīvo līdzekļu apjoms, ir daudzas lietas, kuras nav iespējams publiskot, jo tam vienkārši nepietiek naudas. Lai arī cenšos visu darīt pēc iespējas optimālā veidā, ir lietas, kuras var tikai nopirkt. NZA.LV gadījumā tie ir servera resursi, lai nodrošinātu datu nepārtrauktu pieejamību un runa ir tieši par grafiem (tie, kuros var redzēt un klikšķināt, lai atrastu kopsakarības start, piemēram, politiskajām partijām, cilvēkiem un uzņēmumiem). Mājas lapas uzturēšanu varu nodrošināt pats, grafa uzturēšanu diemžēl ne.

  1. Ikmēneša izdevumi grafa datubāzei: 250 – 1200 EUR; Izmantojam Neo4j grafu datubāzi.
  2. Mājas lapas hostings: 22 EUR/m; Nodrošinu no saviem līdzekļiem un ar MediaBox.lv Hostinga atbalstu.

Potenciālie citi izdevumi: pētnieciskā žurnālistika.

Juridiskie pakalpojumi

Ar šiem jautājumiem pagaidām veiksmīgi tieku pats galā gadījumos, kad kāds (vai kādi) vēlas “pabiedēt”.

Ideālā gadījumā būtu nepieciešamas juridiskās konsultācijas valsts pārvaldes, likumdošanas, uzņēmējdarbības un izpildvaras darbības jomās. Jautājumu – atbilžu formātā.

Satura veidotāji

Satura te nav daudz, jo lielāko daļu rakstu pats. Un mēneši varu veltīt kādu nedēļas nogali, lai apkopotu informāciju, atjaunotu datubāzes, diemžēl publicēšanai laika bieži nepietiek. Tādēļ uz doto brīdi ir tā, ka ir dati, bet tie vēl nav publiskoti.

Pievienojies, ja jūti, ka vari kaut ko uzrakstīt par politiku! Kā notiek pieteikšānās? Atsūtot vismaz 3 pētnieciskos rakstu publicēšanai. Zinu nav vienkārši, bet šis arī nav vienkāršs projekts.

Raksti angliski vai krieviski? Vēl jo labāk!

Lieki piebilsts – atalgojuma nav! Ja vien kāds nebūs speciāli šim nolūkam ziedojis līdzekļus.

Dalies ar NZA.LV ierakstiem un piedalies diskusijās!

Tieši tik vienkārši. Domāji šis ir visvienkāršākais veids kā atbalstīt. Diskusijas palīdz atklāt jaunas šķautnes jau esošajam saturam, bet satura izplatīšana palīdz pievērst plašāku sabiedrības uzmanību.

Citus atbalsta veidus var  izteikt, sazinoties ar mani, izmantojot kontaktu sadaļā norādīto e-pastu vai formu.

Rolands

 

Nemuļķosimies! Uztveriet šo saturu kā mediju parodiju par ziņu veidošanu. Ar ko gan copy-edit-paste var atšķirties no mums.

Saistību atruna (rolandinsh.lv) | Par datu aizsardzības regulas ievērošanu