Iesaku izlasīt! Andas Rožukalnes rakstu par sliko stilu un maldinošajiem virsrakstiem (LSM.LV)

Lasīšanas laika vērts raksts ir publicēts LSM.LV: “Anda Rožukalne: Mūķeņu un bēgļu sekss, slikts stils un maldinoši virsraksti“, kur arī stāsta par virsrakstu veidošanu un to, kā drukātie mediji zaudējuši savas profesionālās žurnālistikas pamatos, mācoties no interneta portāliem veidot saturu.

Daži citāti no raksta, kas sakrīt ar to, ko vēl nebiju paspējis nopublicēt:

Viltus ziņas viegli atpazīt tikai tad, ja kāds jau tās fiksējis. Ir vienkārši domāt, ka, atšifrējot nozagts.com un vēl dažus, viltus informācijas plūsma atmaskota. — Anda Rožukalne (LSM.LV; 2017-02-09 17:23)

Un kaut kas, ko līdzīgu jau publicējuu par neīsto steidzamību:

Nav teikts, ka būtu kādi aizliegti vārdi vai pieturas zīmes. Runa ir par to, vai saturs atbilst, vai tas palīdz tuvoties patiesībai un kādā nopietnā situācijā, kad būs īsts skandāls, haoss, šausmas un briesmas, mēs ātri spēsim atšķirt, ka tas nav vienkārši kļikšķu vācēju triks. — Anda Rožukalne (LSM.LV; 2017-02-09 17:23)

ipad internets

Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nemuļķosimies! Uztveriet šo saturu kā mediju parodiju par ziņu veidošanu. Ar ko gan copy-edit-paste var atšķirties no mums.

Saistību atruna (rolandinsh.lv) | Par datu aizsardzības regulas ievērošanu