Jānis Aizpors (CSDD) uzskata, ka CSDD ir balts un tīrs SS.LV lietā

Šodien Jānis Aizpors (CSDD pārstāvis) skaidroja, ka galvenā problēma, kas saistīta ar nodokļu nenomaksāšanu, nav saistīta ar auto reģistrēšanu, bet ar shēmu veidošanu pirms auto tiek reģistrēts Latvijā, kā arī ar to, ka tiek pārkāpti auto tirdzniecības noteikumi (…) (Diena.lv raksts “CSDD: Jāliedz ar sludinājumu starpniecību tirgot Latvijā nereģistrētus transportlīdzekļus“).

Atgādinājumam: NZA.LV nenostājas SS.LV īpašnieku pusē, lai aizstāvētu viņus, bet iestājas par samērību un kompetentiem un pareiziem lēmumiem, lai neradītu apstākļus cenzūrai un traucēta saimnieciskā darbība internetā, ja tā ir likumīga.

Nav pieejams SS.LV slēgšanas lēmums VID, PTAC vai NIC mājas lapās. ( +cenzūras iespējas nākotnē)

CSDD un SS.LV īpašniekiem ir vieni un tie paši noteikumi

Kad liekas, ka visi jau izteikuši savu viedokli par SS.LV, VID, PTAC un saimniecisko darbību no kuras netiek maksāti nodokļi, arī CSDD iesaistījās diskusijā. Mazliet nokavēti, bet, diemžēl, vairāk izskatās, lai attaisnotu savu pozīciju, nevis nestu jaunu pienesumu un skaidrību apskatāmajā jautājumā. Žēl…

Zinu vēl vismaz dažas institūcijas, kas varētu nest jaunu pienesumu. Pagaidīšu, kad pamodīsies arī tās.

CSDD ēka Rīgā.

CSDD ēka Rīgā. Foto: CSDD.LV

Citiem vārdiem vārdiem pasakot, ka problēma nav viņa pārstāvētajā iestādē, bet citur. Ja paskatās uz rakstā minētajiem argumentiem, tad CSDD ir tikpat līdzatbildīgs par nenomaksāto PVN, cik SS.LV īpašnieki, jo izliekas, ka visi auto ir iegūti likuma noteiktajā kārtībā. Tos pašus pārmetumus, kurus CSDD pārstāvis izsaka SS.LV īpašniekiem, var adresēt arī CSDD.

Tāpat kā tiek prasīts SS.LV īpašniekiem pārbaudīt katru sludinājuma iesniedzēju, varētu prasīt CSDD pārbaudīt katra auto iegādes darījuma likumību. Vai tas uzlabos situāciju? Nedomāju. Tādēļ būs jāmaina sabiedrības attieksme un citāda pieeja tām personām, kas pārkāpj likumu un tām, kuras to nedara. Ir vēl virkne pasākumu, kas varētu uzlabot situāciju, diemžēl jāatzīst, ka daļu var veikt tikai mainoties sabiedrības un valsts iestāžu attieksmei. Tikmēr ir jāiet maziem un sāpīgiem solīšiem, lai notiktu kustība.

Vai piekrīti CSDD pārstāja viedoklis vai arī ir savs?

Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nemuļķosimies! Uztveriet šo saturu kā mediju parodiju par ziņu veidošanu. Ar ko gan copy-edit-paste var atšķirties no mums.

Saistību atruna (rolandinsh.lv) | Par datu aizsardzības regulas ievērošanu