NRA.LV uzķeras uz Liepājas pedagogu iniciatīvas un ar ko tas saistīts


Arī pēc vairākām stundām, kad lielākajai daļai jau skaidrs, ka izplatītā e-pasta vēstule par Izglītības ministra atlaišanu ir šaubīga un bez pamata, tā joprojām nav atjaunojusi vai atsaukusi pulikāciju: Demisiju izglītības un zinātnes ministram. Ironiski, ka tas noticis dienā, kad Valsts prezidents Raimonds Vējonis Latgalē “īpaši aicināja jauniešus attīstīt kritisko domāšanu un veicināt mediju pratību, kas pašlaik pasaulē kļuvis īpaši nozīmīgi.“.  Lai gan… gan jau netādas vien muļķības šodien saražotas Latvijas mediju telpā latviešu valdā.

NRA.LV raksta ekrānšāviņš: Demisiju izglītības un zinātnes ministram

NRA.LV raksta ekrānšāviņš: Demisiju izglītības un zinātnes ministram

TVNET un DELFI savas ziņas (atrodi 10 atšķirības tekstā: TVNET un DELFI) ir publicējuši vēlāk, kad to izdarīja ziņu aģentūra LETA, kura noskaidroja kas un kā.

Iespējams tikai sakritība, ka cyxob.lv atrastā informācija noved pie alberts.lv un ar to saistītajām mājas lapām

Demisiju izglītības un zinātnes ministram?

Cyxob.lv minētais LUAC.LV () ir kopīga adrese ar “Praktiskā Mārketinga Akadēmiju”, un tā tālāk šķitinot ķēdīti mēs no nākam pie… vai kāds teica alberts.lv? Iespējams, tikai sakritība, ka iesaistītie ir saistīti ar “Alberta Uzņēmuma grupu”. kuri dala vienu IP adresi: 94.101.233.44.

Vai tad tas ir ticami?

Tiem kuriem patīk humors, var lasīt t pilnu vēstules tektu te: https://nza.lv/?p=81&page=2 (brīdinājums: vispārinājumu un pieņēmumu pilna e-pasta vēstule)


Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nemuļķosimies! Uztveriet šo saturu kā mediju parodiju par ziņu veidošanu. Ar ko gan copy-edit-paste var atšķirties no mums.

Saistību atruna (rolandinsh.lv) | Par datu aizsardzības regulas ievērošanu