NZA.LV web aplikācijā tagad arī pašvaldību vēlēšanu kandidātu darba vietas (un izglītība)

Pēc vairāku lasītāju lūguma, esmu kandidātiem pievienojis arī iegūto izglītību un darba vietas, ko tie paši bija snieguši CVK pirms 2017. gada pašvaldību vēlēšanām.

Kā paraugu izvēlējos Mārtiņu Bondaru, kuram ir vairākas darba vietas un  vairākas izglītības. Šo datu atainošana jau bija sen paredzēta, bet tikai tagad tā ieviesta. Visa informācija ir no pv2017.cvk.lv mājas lapas.

Liels prieks, ka arī 4 bezdarbnieki tikuši pie darba – https://nza.lv/apps/politika/firmas/firma/f00bezdarbnieks/ . Apsveicam!

Kas tālāk nza.lv/apps/politika?

NZA.LV logo. kvadrāts.

Cilvēki ir izteikuši vēlmi ieraudzīt arī kontaktus šajā aplikācijā. Tas jau ir sarežģītāk, bet tie kuri ir ievēlēti, tagad ir oficiālā statusā un kontakti ir pieejami. Tie kuri netika ievēlēti, tiem kontaktus nav jēgas publicēt un arī, laikam, nav pamatojuma.

Ko Tu vēl vēlies redzēt kandidātu profilos? Raksti komentāros vai kontaktos.

Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nemuļķosimies! Uztveriet šo saturu kā mediju parodiju par ziņu veidošanu. Ar ko gan copy-edit-paste var atšķirties no mums.

Saistību atruna (rolandinsh.lv) | Par datu aizsardzības regulas ievērošanu