Pēc ANO datiem Latvija ir Ziemeļeiropā. Vai arī…

… un jau kopš pirmsākumiem, kad ieraksts tika labots 1991. gadā.

Artis Pabriks uzzina, ka Latvija ir Ziemeļeiropā pēc ANO datiem

Tomēr izrādās, ka mūsu pašu dažas amatpersonas to nav zinājušas un tagad kā mazi bērni atkārto jauno vārdiņu, piemēram, Eiropas Parlamenta deputāts, politikas doktors un profesors Artis Pabriks:

Tādā vai citādā veidā, A. Pabriks, kā jau kārtīgs politiķis, ieguva iespēju iegūt nepieciešamo uzmanību… ar savu muļķību.

Pabriks uzzina, ka Latvija ir Ziemeļeiropā pēc ANO datiem

Papildināts 14:49

TVNET.LV: ANO reģionālo grupu sarakstā Latvija joprojām pieder pie Austrumeiropas, nevis Ziemeļeiropas.

Kā norādīja Ārlietu ministrijas preses sekretārs Raimonds Jansons, ANO ir arī ģeogrāfiskie principi, nosakot, kuram reģionam tiek pieskaitīta attiecīgā valsts, taču saistībā ar reģionālajām grupām nekas nav mainījies – Latvija joprojām pieder pie Austrumeiropas.

Viņš skaidroja, ka pastāv vairākas reģionālās grupas, tostarp Rietumeiropas, Āzijas, Āfrikas, kā arī Austrumeiropas. «Ģeogrāfiski esam piesaistīti Ziemeļeiropai, taču nekas cits nav mainījies,» viņš apliecināja, norādot, ka arī attiecīgajās vēlēšanās dažādos formātos Latvija joprojām pieder pie Austrumeiropas grupas.


Vai pamanījāt, ka pagaidām neviens īsti nevar nosaukt laiku, kad šāds iedalījums parādījies vai mainījies?

Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Comments are closed.

Nemuļķosimies! Uztveriet šo saturu kā mediju parodiju par ziņu veidošanu. Ar ko gan copy-edit-paste var atšķirties no mums.

Saistību atruna (rolandinsh.lv) | Par datu aizsardzības regulas ievērošanu