NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
kurzeme-5 Kurzeme
saraksātā # Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts
6 Aidis Herings 1958 LSDSP/KDS/GKL
8 Aigars Priednieks 1970 Jaunā VIENOTĪBA
5 Aigars Putniņš 1966 Latviešu Nacionālisti
13 Aigars Saušs 1981 Attīstībai/Par!
2 Aija Barča 1949 Zaļo un Zemnieku savienība
11 Aija Burkevica 1969 Jaunā konservatīvā partija
2 Aija Svarinska 1959 LSDSP/KDS/GKL
4 Ainārs Dimants 1966 Attīstībai/Par!
2 Aivars Lasmanis 1956 Latviešu Nacionālisti
15 Aivars Maizītis 1963 Politiskā partija KPV LV
7 Aivars Mucenieks 1964 Zaļo un Zemnieku savienība
12 Aivars Ozols 1952 Jaunā VIENOTĪBA
11 Aleksandrs Sergejevs 1958 Rīcības partija
10 Aleksejs Medvedevs 1983 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
15 Anda Baidekalna 1985 Attīstībai/Par!
8 Andis Āboliņš 1984 Zaļo un Zemnieku savienība
3 Andrejs Agurejevs 1992 Rīcības partija
6 Andrejs Kirma 1991 PROGRESĪVIE
15 Andrejs Radzevičs 1966 Latvijas Reģionu Apvienība
10 Andrejs Salmins 1976 No sirds Latvijai
5 Andris Bačkurs 1987 Attīstībai/Par!
10 Andris Jefimovs 1986 Jaunā VIENOTĪBA
14 Andris Kristkalns-Tauriņš 1982 Attīstībai/Par!
1 Andris Perjans 1983 Rīcības partija
6 Andris Saulītis 1981 Jaunā konservatīvā partija
1 Anrijs Matīss 1973 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
2 Ansis Dobelis 1982 PROGRESĪVIE
13 Ārijs Sproģis 1968 Zaļo un Zemnieku savienība
14 Armands Jēkabsons 1984 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
3 Armands Stumbergs 1967 Latvijas centriskā partija
2 Artis Gustovskis 1967 Jaunā VIENOTĪBA
3 Artūrs Butāns 1992 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
5 Arturs Zīlītis 1967 Politiskā partija KPV LV
10 Arturs Žipris 1988 PROGRESĪVIE
1 Arvīds Kinstlers 1959 LSDSP/KDS/GKL
1 Arvils Ašeradens 1962 Jaunā VIENOTĪBA
4 Arvis Leinbergs 1973 LSDSP/KDS/GKL
1 Atis Zakatistovs 1968 Politiskā partija KPV LV
4 Baiba Lange 1986 Latvijas Reģionu Apvienība
5 Bruno Jurševics 1962 Jaunā konservatīvā partija
2 Dace Bluķe 1973 Attīstībai/Par!
1 Dace Kavasa 1975 PROGRESĪVIE
11 Daiga Eiduka 1971 PROGRESĪVIE
14 Dainars Zolmanis 1981 Jaunā konservatīvā partija
12 Dainis Drēžis 1966 Politiskā partija KPV LV
1 Dainis Grabovskis 1970 Latvijas centriskā partija
15 Dainis Kūla 1959 Zaļo un Zemnieku savienība
7 Diāna Švānberga 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
14 Didzis Šēnbergs 1979 Jaunā VIENOTĪBA
3 Edgars Baumanis 1963 No sirds Latvijai
3 Edgars Ikstens 1987 Jaunā VIENOTĪBA
7 Edgars Kronbergs 1983 Politiskā partija KPV LV
3 Edgars Putra 1983 Zaļo un Zemnieku savienība
6 Edgars Riekstiņš 1983 Latvijas Reģionu Apvienība
6 Edgars Skvariks 1990 Attīstībai/Par!
10 Egils Kraulers 1957 Jaunā konservatīvā partija
6 Egils Matīss Madelis 1946 Politiskā partija KPV LV
15 Egīls Šņore 1954 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
8 Egons Vanuška 1951 Latviešu Nacionālisti
1 Elita Kosaka 1960 Latvijas Krievu savienība
11 Elvijs Treifelds 1994 No sirds Latvijai
7 Ēriks Lingebērziņš 1982 Attīstībai/Par!
3 Ēriks Pucens 1986 Politiskā partija KPV LV
12 Evija Zemele 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
12 Evita Pētersone 1973 Jaunā konservatīvā partija
6 Gaļina Skorobogatova 1966 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
7 Gatis Zonenbergs 1975 Jaunā VIENOTĪBA
15 Gints Kapenieks 1962 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
13 Gints Liepiņš 1967 Politiskā partija KPV LV
9 Gints Valdmanis 1989 Attīstībai/Par!
10 Gints Zvirbulis 1983 Politiskā partija KPV LV
2 Ģirts Kronbergs 1974 Latvijas Reģionu Apvienība
15 Ģirts Strazdiņš 1988 Jaunā konservatīvā partija
9 Guna Skangale 1948 Jaunā VIENOTĪBA
15 Gunārs Laicāns 1949 Jaunā VIENOTĪBA
1 Gundars Daudze 1965 Zaļo un Zemnieku savienība
11 Gundars Ostrovskis 1975 Attīstībai/Par!
6 Gundars Sebris 1967 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
8 Guntis Čukurs 1974 Latvijas Reģionu Apvienība
12 Guntis Hartmanis 1963 No sirds Latvijai
5 Helēna Geriloviča 1956 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
13 Henrijs Ķeružis 1968 Jaunā konservatīvā partija
2 Ieva Akuratere 1958 Jaunā konservatīvā partija
1 Igors Glazunovs 1941 Par Alternatīvu
8 Igors Konašenkovs 1959 Rīcības partija
4 Igors Vaļikovs 1970 Rīcības partija
4 Ilga Pranča-Hartingera 1966 Politiskā partija KPV LV
5 Ilona Titarenko 1967 Latvijas Krievu savienība
1 Ilze Indriksone 1974 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
7 Ināra Avotiņa 1963 Latvijas Reģionu Apvienība
3 Indra Ūdra 1955 Attīstībai/Par!
7 Indulis Jankovskis 1968 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
4 Indulis Šlanka 1963 No sirds Latvijai
3 Inga Gluzda 1970 Jaunā konservatīvā partija
3 Inga Godunova 1964 Latviešu Nacionālisti
8 Ingemars Harmsens 1962 Attīstībai/Par!
4 Ints Dālderis 1971 Jaunā VIENOTĪBA
6 Irēna Grauze 1965 Jaunā VIENOTĪBA
13 Irēna Šusta 1967 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
13 Irina Vasermane 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
12 Ivars Atteka 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
14 Ivars Krastiņš 1955 Zaļo un Zemnieku savienība
10 Ivo Kalers 1969 Attīstībai/Par!
2 Janīna Kursīte-Pakule 1952 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
14 Jānis Brūklis 1981 Politiskā partija KPV LV
4 Jānis Kļaviņš 1974 Zaļo un Zemnieku savienība
4 Jānis Labrencis 1938 Latviešu Nacionālisti
10 Jānis Makkars 1957 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
11 Jānis Megnis 1961 Zaļo un Zemnieku savienība
4 Jānis Millers 1984 PROGRESĪVIE
14 Jānis Riekstiņš 1974 No sirds Latvijai
5 Jānis Vucāns 1956 Zaļo un Zemnieku savienība
7 Jevgenija Kurpniece 1944 Latviešu Nacionālisti
12 Jolanta Klāviņa 1981 Latvijas Reģionu Apvienība
1 Juris Jaunzems 1963 No sirds Latvijai
1 Juris Jurašs 1975 Jaunā konservatīvā partija
6 Juris Pinsters 1949 Latviešu Nacionālisti
1 Juris Pūce 1980 Attīstībai/Par!
5 Katrīna Brandala 1993 PROGRESĪVIE
7 Konstantīns Boroņins 1979 Latvijas Krievu savienība
11 Laura Martinova 1990 Jaunā VIENOTĪBA
8 Linards Hartmanis 1985 PROGRESĪVIE
5 Linards Tiļugs 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
4 Ludmila Rjazanova 1965 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
3 Maija Rēriha 1950 PROGRESĪVIE
9 Mareks Mežiņš 1971 No sirds Latvijai
9 Margarita Šenbrūna 1987 PROGRESĪVIE
5 Māris Brikmanis 1957 Rīcības partija
6 Māris Černovskis 1970 No sirds Latvijai
3 Māris Dadzis 1963 Latvijas Reģionu Apvienība
6 Māris Peipiņš 1970 Rīcības partija
5 Māris Rozenbergs 1978 Jaunā VIENOTĪBA
5 Māris Žigats 1971 Latvijas Reģionu Apvienība
13 Mārtiņš Langrāts 1975 Jaunā VIENOTĪBA
9 Miervaldis Stivriņš 1959 Rīcības partija
8 Natālija Balode 1961 Jaunā konservatīvā partija
8 Nataļja Bernatska 1990 Latvijas Krievu savienība
4 Nelli Kujavska 1947 Latvijas Krievu savienība
1 Nellija Kleinberga 1964 Latvijas Reģionu Apvienība
10 Nikolajs Žeļezņakovs 1957 Rīcības partija
11 Normunds Dzintars 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
9 Normunds Gudovskis 1967 Latviešu Nacionālisti
7 Oskars Kreilis 1980 Jaunā konservatīvā partija
11 Otto Vočtavs 1993 Latvijas Reģionu Apvienība
11 Pāvels Goroškovs 1982 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
3 Pāvels Sereda 1988 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
11 Raimonds Kučinskis 1962 Politiskā partija KPV LV
14 Ramona Irbe 1959 Latvijas Reģionu Apvienība
2 Ramona Petraviča 1967 Politiskā partija KPV LV
5 Rauls Dzerelis 1988 LSDSP/KDS/GKL
8 Reinis Immermanis 1991 Politiskā partija KPV LV
10 Reinis Uzulnieks 1986 Zaļo un Zemnieku savienība
9 Renārs Latvens 1977 Latvijas Reģionu Apvienība
3 Rinalds Herings 1992 LSDSP/KDS/GKL
4 Ringolds Balodis 1966 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
13 Rolands Kleinbergs 1951 Latvijas Reģionu Apvienība
14 Romans Miloslavskis 1983 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
8 Romunds Brālis 1968 No sirds Latvijai
7 Rudīte Bramane 1956 Rīcības partija
12 Ruta Karloviča 1960 Zaļo un Zemnieku savienība
10 Ruta Penēze 1968 Latvijas Reģionu Apvienība
8 Santa Laurinoviča 1969 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
8 Sergejs Galaveckis 1978 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
1 Silvestrs Rubins 1973 Latviešu Nacionālisti
9 Tamāra Kaudze 1977 Jaunā konservatīvā partija
3 Tamāra Šustova 1949 Latvijas Krievu savienība
9 Toms Andersons 1989 Politiskā partija KPV LV
7 Uģis Grīnbergs 1968 No sirds Latvijai
9 Uģis Lagzdiņš 1965 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
4 Uldis Budriķis 1991 Jaunā konservatīvā partija
12 Uldis Eglavs 1985 Attīstībai/Par!
13 Uldis Zariņš 1975 No sirds Latvijai
6 Valdis Skujiņš 1951 Zaļo un Zemnieku savienība
6 Valentina Lišeņa 1968 Latvijas Krievu savienība
2 Valērijs Agešins 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
2 Viktors Vasiļjevs 1939 Rīcības partija
2 Vilis Ukstiņš 1968 Latvijas centriskā partija
9 Vilnis Vitkovskis 1974 Zaļo un Zemnieku savienība
9 Vitalijs Trusevičs 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
2 Vladimirs Rudzītis 1964 No sirds Latvijai
7 Zane Pūpola 1988 PROGRESĪVIE
2 Žanna Muzikantova 1967 Latvijas Krievu savienība
5 Zigurds Blūms 1954 No sirds Latvijai
15 Zigurds Dambrāns 1978 No sirds Latvijai