NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
latgale-4 Latgale
saraksātā # Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts
1 Agnese Logina 1990 PROGRESĪVIE
10 Aigars Bukšs 1987 Jaunā konservatīvā partija
7 Aigars Trušelis 1990 Politiskā partija KPV LV
7 Aija Mežale 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
3 Ainārs Belovs 1988 Politiskā partija KPV LV
17 Ainārs Pudulis 1970 No sirds Latvijai
9 Ainita Kamša 1995 Attīstībai/Par!
17 Aivars Tiesnesis 1957 Attīstībai/Par!
1 Aldis Adamovičs 1970 Jaunā VIENOTĪBA
9 Aldis Brūvers 1958 Jaunā konservatīvā partija
13 Aldis Tripans 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
2 Aleksandrs Alehnovičs 1965 Rīcības partija
15 Aleksandrs Baranovskis 1987 Latvijas Krievu savienība
8 Aleksandrs Jakimovs 1961 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
2 Aleksandrs Ļivčaks 1964 Latvijas Krievu savienība
3 Aleksandrs Mihailovs 1976 Rīcības partija
12 Aleksandrs Narnickis 1991 Latvijas Reģionu Apvienība
10 Aleksandrs Saško 1982 Rīcības partija
3 Aleksejs Vasiļjevs 1971 Latvijas Krievu savienība
5 Alīna Gendele 1959 Jaunā VIENOTĪBA
12 Anastasija Tkačuka 1986 LSDSP/KDS/GKL
5 Anatolijs Marhilevičs 1990 Politiskā partija KPV LV
12 Anda Leikuma 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
13 Andrejs Bondarevs 1977 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
8 Andrejs Faibuševičs 1966 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
9 Andrejs Justs 1957 LSDSP/KDS/GKL
14 Andrejs Kitovs 1979 No sirds Latvijai
5 Andrejs Smirnovs 1977 Latvijas Krievu savienība
15 Andrejs Vanags 1986 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
11 Andris Bačuks 1987 Zaļo un Zemnieku savienība
4 Andris Badūns 1961 Jaunā VIENOTĪBA
2 Andris Kazinovskis 1959 Jaunā konservatīvā partija
4 Anita Daukšte 1964 Latvijas Krievu savienība
4 Anita Strapcāne 1960 Jaunā konservatīvā partija
16 Anna Cīrule 1983 Attīstībai/Par!
7 Anna Ņešpore 1956 Rīcības partija
10 Ansis Ansbergs 1993 Attīstībai/Par!
6 Anželika Jurševica 1969 Jaunā konservatīvā partija
3 Arnis Slobožaņins 1984 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
9 Artis Logins 1977 Latvijas Reģionu Apvienība
2 Artūrs Malta 1939 Par Alternatīvu
13 Arturs Vabaļs 1992 Rīcības partija
6 Arvīds Barševskis 1965 Zaļo un Zemnieku savienība
16 Arvīds Ratnieks 1955 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
10 Arvīds Rubīns 1958 Latvijas Krievu savienība
7 Arvīds Soldāns 1960 Jaunā VIENOTĪBA
2 Astrīda Skrinda 1972 Latviešu Nacionālisti
1 Daiga Ceipiniece 1966 LSDSP/KDS/GKL
6 Daina Amosova 1958 Rīcības partija
10 Daina Bordovska 1957 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
9 Dainis Molodcovs 1986 Jaunā VIENOTĪBA
6 Dainis Narnickis 1984 No sirds Latvijai
8 Dainis Skrūzmanis 1970 Jaunā konservatīvā partija
3 Danuta Ļevčenko 1991 Latviešu Nacionālisti
10 Deniss Šeinovs 1995 LSDSP/KDS/GKL
12 Didzis Brants 1964 Jaunā konservatīvā partija
9 Dmitrijs Lukašenoks 1985 Politiskā partija KPV LV
6 Dmitrijs Ribņikovs 1977 Latvijas Krievu savienība
10 Edgars Kucins 1973 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
8 Edgars Labsvīrs 1985 PROGRESĪVIE
11 Edgars Sproģis 1974 Jaunā konservatīvā partija
11 Edgars Staltmanis 1952 PROGRESĪVIE
15 Edgars Tjarve 1970 Latvijas Reģionu Apvienība
16 Edmunds Griģis 1973 Jaunā konservatīvā partija
1 Edmunds Teirumnieks 1977 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
15 Eduards Brūniņš 1964 Jaunā konservatīvā partija
3 Edvards Beitāns 1990 Par Alternatīvu
13 Einārs Bistrovs 1997 Politiskā partija KPV LV
14 Einārs Jurkevičs 1988 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
13 Ērika Ruskule 1965 Zaļo un Zemnieku savienība
13 Gaits Lapsa 1992 Attīstībai/Par!
1 Georgijs Sokolovskis 1956 Latvijas centriskā partija
5 Gunārs Tabūns 1947 Latviešu Nacionālisti
2 Gunita Vanaga 1990 PROGRESĪVIE
4 Guntis Rasims 1984 Latvijas Reģionu Apvienība
8 Guntis Trupavnieks 1975 Attīstībai/Par!
10 Gusts Kossovičs 1990 PROGRESĪVIE
12 Helēna Piziča 1949 Jaunā VIENOTĪBA
9 Ilga Raščevska 1963 Rīcības partija
1 Ilga Šuplinska 1970 Jaunā konservatīvā partija
11 Ilmārs Suhockis 1967 No sirds Latvijai
8 Ināra Sokirka 1959 Zaļo un Zemnieku savienība
2 Inese Laizāne 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
16 Inese Siliņa-Petrova 1981 Politiskā partija KPV LV
8 Inese Vīča 1997 LSDSP/KDS/GKL
2 Inga Goldberga 1966 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
3 Inguna Kokina 1961 Jaunā VIENOTĪBA
14 Inna Seļgicka 1963 Latvijas Krievu savienība
2 Inta Brence 1972 Attīstībai/Par!
4 Inta Ruskule 1967 PROGRESĪVIE
15 Intars Mežinieks 1983 Jaunā VIENOTĪBA
15 Irina Jegorova 1962 No sirds Latvijai
4 Ivans Ribakovs 1960 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
8 Ivars Griķis 1981 Politiskā partija KPV LV
16 Ivars Kekers 1983 No sirds Latvijai
13 Ivars Stivriņš 1980 Jaunā VIENOTĪBA
7 Ivars Veliks 1953 No sirds Latvijai
3 Ivars Zālītis 1965 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
4 Iveta Ratinīka 1978 Attīstībai/Par!
5 Janīna Jalinska 1958 Zaļo un Zemnieku savienība
10 Janīna Kursīte 1964 Politiskā partija KPV LV
7 Jānis Auziņš 1987 Jaunā konservatīvā partija
5 Jānis Benislavskis 1944 LSDSP/KDS/GKL
1 Jānis Dūklavs 1952 Zaļo un Zemnieku savienība
4 Jānis Klaužs 1953 Zaļo un Zemnieku savienība
1 Jānis Krišāns 1960 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
11 Jānis Kupris 1955 Jaunā VIENOTĪBA
1 Jānis Kuzins 1983 Par Alternatīvu
13 Jānis Strods 1957 Jaunā konservatīvā partija
2 Jānis Trupovnieks 1961 Zaļo un Zemnieku savienība
5 Jānis Tutins 1966 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
15 Jānis Urbāns 1981 Politiskā partija KPV LV
1 Jānis Valtervitenheims 1960 No sirds Latvijai
6 Jānis Viļums 1983 Attīstībai/Par!
11 Jānis Zakarīts 1973 Politiskā partija KPV LV
6 Jāzeps Korsaks 1958 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
9 Jeļena Lazareva 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
14 Jevdokija Šlivka 1952 Jaunā VIENOTĪBA
1 Jevgeņija Krjukova 1981 Latvijas Krievu savienība
5 Jolanta Jonikāne 1990 No sirds Latvijai
4 Jolanta Smane 1984 LSDSP/KDS/GKL
10 Jurijs Kopasovs 1947 No sirds Latvijai
8 Jurijs Morozovs 1971 Rīcības partija
17 Juris Guntis Vjakse 1967 Zaļo un Zemnieku savienība
5 Juris Rancāns 1977 Jaunā konservatīvā partija
7 Juris Strušels 1959 LSDSP/KDS/GKL
1 Juris Viļums 1982 Latvijas Reģionu Apvienība
3 Juris Viņķelis 1952 Attīstībai/Par!
2 Juris Vucāns 1986 Latvijas Reģionu Apvienība
8 Kristaps Averjanovs 1990 Latvijas Reģionu Apvienība
17 Kristīne Volkoviča 1980 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
17 Lauris Pastars 1981 Jaunā VIENOTĪBA
6 Leonīds Buklovskis 1969 Latviešu Nacionālisti
9 Leons Tutiņš 1964 PROGRESĪVIE
3 Līga Kozlovska 1957 Zaļo un Zemnieku savienība
9 Līga Pennere 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
15 Līna Dzērvāne 1975 Attīstībai/Par!
2 Līvija Plavinska 1959 Jaunā VIENOTĪBA
6 Madara Sondore 1988 LSDSP/KDS/GKL
3 Malda Kristovska 1949 LSDSP/KDS/GKL
17 Margarita Kolosova 1978 Jaunā konservatīvā partija
13 Marika Cakule 1978 No sirds Latvijai
5 Marika Zeimule 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
2 Māris Barkāns 1963 Latvijas centriskā partija
10 Māris Garkuls 1980 Jaunā VIENOTĪBA
4 Māris Igavens 1976 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
11 Māris Puriņš 1980 Attīstībai/Par!
17 Māris Rumaks 1973 Latvijas Reģionu Apvienība
1 Mārtiņš Bondars 1971 Attīstībai/Par!
7 Mārtiņš Pabērzs 1993 PROGRESĪVIE
6 Maruta Castrova 1959 Jaunā VIENOTĪBA
14 Mila Orlova 1980 Attīstībai/Par!
16 Modris Karpovs 1971 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
4 Nataļja Fjodorova 1955 Rīcības partija
11 Oļegs Volkovs 1996 LSDSP/KDS/GKL
11 Olga Belova 1967 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
9 Olga Raņševa 1979 Latvijas Krievu savienība
14 Otto Lodiņš 1969 Jaunā konservatīvā partija
16 Pāvels Prozors 1960 Latvijas Krievu savienība
3 Pēteris Aglonietis 1965 Jaunā konservatīvā partija
7 Pēteris Rožinskis 1958 Zaļo un Zemnieku savienība
7 Polina Kamļova 1987 Latvijas Krievu savienība
15 Raimonds Kalvišs 1980 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
7 Raimonds Lazda 1957 Attīstībai/Par!
4 Raimonds Nipers 1961 Politiskā partija KPV LV
7 Raimonds Rubiks 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
3 Raivis Nikolajevs 1987 No sirds Latvijai
16 Rasma Igaune 1966 Latvijas Reģionu Apvienība
5 Rasma Jēkabsone 1992 Attīstībai/Par!
10 Reinis Līcis 1988 Zaļo un Zemnieku savienība
16 Renārs Vabals 1984 Jaunā VIENOTĪBA
6 Roberts Portnojs 1986 PROGRESĪVIE
1 Roberts Spručs 1972 Politiskā partija KPV LV
9 Romualds Maculevičs 1952 No sirds Latvijai
2 Romualds Siliņš 1985 Politiskā partija KPV LV
13 Rūdolfs Beitāns 1995 Latvijas Reģionu Apvienība
5 Ruslans Kovaļovs 1975 Rīcības partija
7 Ruta Cibule 1960 Latvijas Reģionu Apvienība
8 Sandra Ļahova 1965 No sirds Latvijai
11 Sanita Zunda 1991 Latvijas Reģionu Apvienība
12 Santa Jelinska 1989 Politiskā partija KPV LV
14 Santa Pērkone 1992 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
8 Sarmīte Šaicāne 1969 Jaunā VIENOTĪBA
16 Sergejs Blagoveščenskis 1971 Zaļo un Zemnieku savienība
11 Sergejs Lavrenovs 1966 Latvijas Krievu savienība
6 Sergejs Šapovalovs 1985 Politiskā partija KPV LV
13 Sergejs Solovjovs 1962 Latvijas Krievu savienība
2 Silvija Igaune 1965 LSDSP/KDS/GKL
3 Silvija Šimfa 1954 Latvijas Reģionu Apvienība
12 Sofja Ivočkina 1973 Latvijas Krievu savienība
7 Solveiga Vecziediņa 1950 Latviešu Nacionālisti
11 Solveta Logina 1977 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
14 Staņislavs Ančevskis 1982 Politiskā partija KPV LV
12 Tālis Biezais 1972 Attīstībai/Par!
2 Tālis Korlašs 1978 No sirds Latvijai
1 Tamāra Meļņikova 1969 Rīcības partija
3 Toms Trasūns 1989 PROGRESĪVIE
6 Toms Vorkalis 1987 Latvijas Reģionu Apvienība
12 Uldis Mortuzāns 1985 No sirds Latvijai
5 Valdis Kudiņš 1976 PROGRESĪVIE
10 Valdis Labinskis 1957 Latvijas Reģionu Apvienība
5 Valdis Lauskis 1957 Latvijas Reģionu Apvienība
14 Valerijs Kozlovs 1957 Zaļo un Zemnieku savienība
11 Valērijs Meļkovs 1988 Rīcības partija
8 Valērijs Petrovs 1965 Latvijas Krievu savienība
12 Viktorija Lene 1961 Zaļo un Zemnieku savienība
12 Viktorija Niedra 1989 Rīcības partija
15 Viktors Indričāns 1955 Zaļo un Zemnieku savienība
17 Viktors Jasiņavičs 1957 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
4 Vilhelms Klincāns 1937 Latviešu Nacionālisti
14 Vitālijs Maizītis 1986 Latvijas Reģionu Apvienība
12 Vladimirs Čuprovs 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
6 Vladimirs Nikonovs 1955 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
1 Vladislavs Bautris 1958 Latviešu Nacionālisti
17 Vladislavs Čerņavskis 1958 Politiskā partija KPV LV
4 Žanis Nikolaičenko 1969 No sirds Latvijai
9 Zigmārs Erts 1983 Zaļo un Zemnieku savienība