NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
riga-2 Rīga
saraksātā # Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts
30 Agnese Zaļakmentiņa 1976 Politiskā partija KPV LV
27 Aiga Aizpuriete 1973 Jaunā konservatīvā partija
9 Aigars Evardsons 1962 Latvijas Reģionu Apvienība
22 Aija Ingrīda Abene 1957 Attīstībai/Par!
28 Aija Stepanova 1979 Jaunā konservatīvā partija
5 Aija Tula-Rijkure 1958 Latviešu Nacionālisti
34 Aija Vojecka 1964 No sirds Latvijai
32 Ainārs Vilmanis 1967 Politiskā partija KPV LV
12 Airisa Šteinberga 1968 Latvijas Reģionu Apvienība
7 Aivars Andersons 1941 Latviešu Nacionālisti
18 Aivars Bukovskis 1958 Par Alternatīvu
5 Aivars Grigulis 1969 LSDSP/KDS/GKL
12 Aivars Legzdiņš 1959 Latviešu Nacionālisti
18 Aivars Ozols 1956 Latvijas Reģionu Apvienība
2 Aivars Silinieks 1956 Latvijas centriskā partija
13 Aivars Straume 1952 Zaļo un Zemnieku savienība
29 Alberts Jēkabsons 1991 Politiskā partija KPV LV
29 Aldis Bukovskis 1962 Latvijas Reģionu Apvienība
38 Aldis Gobzems 1978 Politiskā partija KPV LV
14 Aldis Grunde 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
31 Aleksandra Cimbale 1986 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
10 Aleksandra Siliniece 1970 Latvijas centriskā partija
30 Aleksandrs Apalenis 1984 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
32 Aleksandrs Buslajevs 1983 Attīstībai/Par!
4 Aleksandrs Filejs 1988 Latvijas Krievu savienība
8 Aleksandrs Gamaļejevs 1961 Latvijas Krievu savienība
7 Aleksandrs Kalugins 1983 Par Alternatīvu
4 Aleksandrs Kiršteins 1948 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
3 Aleksandrs Kuzmins 1984 Latvijas Krievu savienība
4 Aleksandrs Lapajevs 1986 Politiskā partija KPV LV
29 Aleksandrs Malnačs 1968 Latvijas Krievu savienība
3 Aleksandrs Tkačovs 1958 Rīcības partija
27 Aleksandrs Vasiļjevs 1957 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
11 Aleksejs Loskutovs 1962 Jaunā VIENOTĪBA
33 Alīna Samīte 1985 Jaunā VIENOTĪBA
11 Aļona Prudņikova 1984 Rīcības partija
11 Alvils Skrastiņš 1962 No sirds Latvijai
3 Anda Čakša 1974 Zaļo un Zemnieku savienība
7 Anda Vītola 1965 PROGRESĪVIE
8 Andrejs Jonkins 1980 No sirds Latvijai
4 Andrejs Judins 1970 Jaunā VIENOTĪBA
3 Andrejs Klementjevs 1973 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
12 Andrejs Kozlovs 1992 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
14 Andrējs Krūmiņš 1953 Latviešu Nacionālisti
28 Andrejs Larionovs 1971 Latvijas Krievu savienība
1 Andrejs Mamikins 1976 Latvijas Krievu savienība
5 Andrejs Ņilovs 1966 Latvijas Reģionu Apvienība
11 Andrejs Pagors 1986 Latvijas Krievu savienība
2 Andrejs Požarnovs 1962 LSDSP/KDS/GKL
18 Andris Gross 1979 Jaunā konservatīvā partija
9 Andris Kivičs 1977 Politiskā partija KPV LV
38 Andris Morozovs 1982 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
15 Andris Puide 1976 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
1 Andris Rubins 1947 Latviešu Nacionālisti
8 Andris Rukmanis 1961 Zaļo un Zemnieku savienība
15 Andris Sekacis 1970 Attīstībai/Par!
8 Andris Siliņš 1950 Latviešu Nacionālisti
19 Andris Vidužs 1989 No sirds Latvijai
1 Andžejs Zdanovičs 1976 Latvijas centriskā partija
27 Angelika Krūmiņa 1970 Zaļo un Zemnieku savienība
11 Anita Kokarēviča 1966 LSDSP/KDS/GKL
9 Anita Svece 1966 Jaunā konservatīvā partija
7 Anitra Tooma 1962 Zaļo un Zemnieku savienība
22 Anna Āboliņa 1987 Politiskā partija KPV LV
29 Anna Braķe 1977 Attīstībai/Par!
22 Anna Kirilova 1991 LSDSP/KDS/GKL
31 Anna Poindere 1986 Zaļo un Zemnieku savienība
15 Anna Romanova 1994 Latviešu Nacionālisti
1 Antoņina Ņenaševa 1988 PROGRESĪVIE
4 Antra Vīnerte 1985 Latviešu Nacionālisti
19 Arita Ūdre 1985 Jaunā konservatīvā partija
9 Arkādijs Karijevs 1954 Par Alternatīvu
1 Armands Agrums 1961 LSDSP/KDS/GKL
19 Armands Krūze 1959 Zaļo un Zemnieku savienība
18 Arnis Puksts 1980 Politiskā partija KPV LV
18 Arnis Vērzemnieks 1977 Zaļo un Zemnieku savienība
17 Arno Marnics 1975 Latvijas Reģionu Apvienība
33 Artis Sēja 1979 Attīstībai/Par!
2 Artjoms Labejevs 1984 Rīcības partija
7 Artjoms Suvorovs 1990 Rīcības partija
23 Arturs Doniks 1964 Latvijas Reģionu Apvienība
31 Artūrs Garonskis 1957 Politiskā partija KPV LV
18 Arturs Gavriļuks 1989 Rīcības partija
5 Artūrs Graudiņš 1984 Zaļo un Zemnieku savienība
14 Artūrs Hoļavins 1989 PROGRESĪVIE
17 Artūrs Kļaviņš 1986 Politiskā partija KPV LV
16 Artūrs Rubiks 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
20 Artūrs Uškāns 1966 Latvijas Reģionu Apvienība
8 Artūrs Vējš 1978 Politiskā partija KPV LV
1 Artuss Kaimiņš 1980 Politiskā partija KPV LV
18 Arvīds Kļavinskis 1953 Latviešu Nacionālisti
11 Arvīds Ulme 1947 Zaļo un Zemnieku savienība
16 Arvis Pļavnieks 1997 Latviešu Nacionālisti
37 Asifs Ibragimovs 1989 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
22 Baiba Ervalde 1959 Jaunā VIENOTĪBA
24 Beata Jonite 1995 Politiskā partija KPV LV
13 Biruta Mauriņa 1934 Par Alternatīvu
9 Boriss Cilevičs 1956 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
26 Bruno Ozoliņš 1956 PROGRESĪVIE
24 Dace Austra Balode 1978 Jaunā konservatīvā partija
21 Dace Kalniņa 1986 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
24 Dace Meiere 1973 Attīstībai/Par!
1 Dace Melbārde 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
18 Dagmāra Enkuzena 1962 LSDSP/KDS/GKL
20 Dagnija Blumberga 1945 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
7 Dagnis Reinsons 1973 LSDSP/KDS/GKL
25 Daiga Kalnbērziņa 1973 Jaunā konservatīvā partija
9 Daina Verveiko 1958 No sirds Latvijai
33 Dainis Čapkovskis 1974 Jaunā konservatīvā partija
6 Dainis Locis 1964 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
4 Dainis Močs 1970 Rīcības partija
1 Dana Reizniece-Ozola 1981 Zaļo un Zemnieku savienība
1 Daniels Pavļuts 1976 Attīstībai/Par!
32 Dēvijs Elnionis 1977 Zaļo un Zemnieku savienība
31 Diāna Gulbe 1988 PROGRESĪVIE
34 Diāna Ulme 1964 Zaļo un Zemnieku savienība
11 Didzis Birznieks 1959 Latviešu Nacionālisti
17 Didzis Brūklītis 1982 Jaunā VIENOTĪBA
3 Didzis Šmits 1975 Politiskā partija KPV LV
18 Dmitrijs Golubevs 1983 Jaunā VIENOTĪBA
18 Dmitrijs Markovs 1985 PROGRESĪVIE
9 Dmitrijs Šandibins 1986 Latvijas Krievu savienība
5 Dzintars Rasnačs 1963 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
19 Dzintra Putniņa 1946 Latviešu Nacionālisti
35 Dzintra Vizbule 1967 Politiskā partija KPV LV
28 Džordžs Ronnijs Steele 1959 Attīstībai/Par!
29 Edgars Daudišs 1985 No sirds Latvijai
34 Edgars Engīzers 1985 Jaunā VIENOTĪBA
22 Edgars Horns 1967 Jaunā konservatīvā partija
28 Edgars Jansons 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
10 Edgars Jēkabsons 1981 Attīstībai/Par!
21 Edgars Kalējs 1983 Attīstībai/Par!
29 Edgars Kāpa 1987 Jaunā konservatīvā partija
31 Edgars Krūmiņš 1985 Latvijas Reģionu Apvienība
3 Edgars Račevskis 1936 Latviešu Nacionālisti
1 Edgars Rinkēvičs 1973 Jaunā VIENOTĪBA
2 Edgars Tavars 1982 Zaļo un Zemnieku savienība
24 Edgars Vieglais 1975 No sirds Latvijai
29 Edgars Vorslovs 1966 Zaļo un Zemnieku savienība
36 Edijs Ostrovskis 1987 Jaunā VIENOTĪBA
6 Edijs Pipars 1989 Latvijas Reģionu Apvienība
6 Edmunds Cepurītis 1991 PROGRESĪVIE
38 Edmunds Jurēvics 1992 Jaunā VIENOTĪBA
35 Eduards Jurčenko 1990 No sirds Latvijai
31 Eduards Piņkovskis 1971 No sirds Latvijai
13 Edvards Ratnieks 1988 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
19 Edvīns Kalviņš 1949 Jaunā VIENOTĪBA
35 Egīls Īverts 1960 Zaļo un Zemnieku savienība
17 Egīls Stāmurs 1957 Latviešu Nacionālisti
1 Einārs Graudiņš 1965 Par Alternatīvu
37 Elīna Bīviņa 1976 Jaunā VIENOTĪBA
30 Elīna Kļaviņa 1984 PROGRESĪVIE
11 Elīna Klīve 1983 Attīstībai/Par!
28 Elīna Rutkovska 1991 PROGRESĪVIE
10 Elīna Tetere 1984 Latviešu Nacionālisti
9 Elīna Treija 1977 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
10 Elita Lazda 1969 Politiskā partija KPV LV
17 Ena Strazdiņa 1994 PROGRESĪVIE
8 Ēriks Rozencveigs 1930 Par Alternatīvu
13 Ēriks Ziņģis 1962 LSDSP/KDS/GKL
16 Ernando Palasioss 1987 Jaunā VIENOTĪBA
26 Ernests Lībietis 1978 Latvijas Reģionu Apvienība
13 Eva Mārtuža 1954 Jaunā konservatīvā partija
36 Evija Benhena-Bēkena 1989 Politiskā partija KPV LV
8 Evita Goša 1979 Attīstībai/Par!
25 Fredis Bikovs 1988 Attīstībai/Par!
33 Gabriella Sandlere 1996 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
23 Gagiks Sarkisjans 1955 Latvijas Krievu savienība
33 Gaļina Maksimova 1969 Politiskā partija KPV LV
2 Gatis Eglītis 1978 Jaunā konservatīvā partija
30 Gatis Gereišs 1992 Jaunā VIENOTĪBA
31 Gatis Karlsons 1975 Jaunā konservatīvā partija
24 Gatis Puriņš 1972 Jaunā VIENOTĪBA
27 Gatis Tībergs 1981 Politiskā partija KPV LV
6 Gatis Zamurs 1983 Attīstībai/Par!
16 Ģederts Melngailis 1951 Par Alternatīvu
6 Genādijs Celuškovskis 1970 Par Alternatīvu
10 Genādijs Močalovs 1966 Rīcības partija
13 Genādijs Rusanovs 1991 Latvijas Reģionu Apvienība
9 Georgijs Orlovs 1964 Latvijas centriskā partija
12 Ginta Vilcāne 1986 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
23 Gints Zemitāns 1963 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
33 Ģirts Mazurs 1970 Zaļo un Zemnieku savienība
17 Ģirts Ulmanis 1971 No sirds Latvijai
13 Guna Gottere 1985 No sirds Latvijai
27 Gundars Jegors 1960 Latvijas Reģionu Apvienība
38 Guntars Brauns 1980 Latvijas Reģionu Apvienība
9 Guntars Catlaks 1963 Jaunā VIENOTĪBA
23 Guntars Jirgensons 1962 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
17 Guntars Vaivars 1960 Jaunā konservatīvā partija
23 Guntis Apiņš 1946 Rīcības partija
14 Guntis Bērziņš 1958 Latvijas Reģionu Apvienība
25 Guntis Garda 1959 Latvijas Reģionu Apvienība
26 Gvido Ivanovs 1962 Zaļo un Zemnieku savienība
32 Harijs Tomaševskis 1964 Jaunā VIENOTĪBA
1 Ieva Brante 1979 Latvijas Reģionu Apvienība
31 Ieva Feldmane-Volmslija 1989 Attīstībai/Par!
4 Ieva Margarita Ozola 1958 LSDSP/KDS/GKL
24 Ieva Zeltīte 1977 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
35 Igors Majorovs 1990 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
1 Igors Meļņikovs 1969 Rīcības partija
34 Igors Muravjovs 1996 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
17 Igors Pimenovs 1953 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
22 Igors Zujevs 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
14 Ilgvars Brakovskis 1972 Jaunā konservatīvā partija
30 Iļja Kozirevs 1966 Latvijas Krievu savienība
13 Ilmārs Ančāns 1940 Latviešu Nacionālisti
32 Ilmārs Geiba 1992 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
9 Ilona Turkovska 1989 PROGRESĪVIE
17 Ilze Bertāne 1987 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
13 Ilze Dombrovska 1989 PROGRESĪVIE
20 Ilze Krēsliņa 1967 Attīstībai/Par!
12 Ilze Meženiece 1985 Par Alternatīvu
6 Ilze Ruģele 1977 Latviešu Nacionālisti
20 Ilze Zilgalve 1970 Jaunā konservatīvā partija
25 Imants Kalniņš 1962 Zaļo un Zemnieku savienība
27 Imants Riņķis 1945 Latviešu Nacionālisti
37 Ināra Zepa 1963 Latvijas Reģionu Apvienība
30 Indra Daudiša 1985 No sirds Latvijai
16 Indra Juste-Spila 1985 LSDSP/KDS/GKL
38 Indulis Tupesis 1951 Jaunā konservatīvā partija
20 Inese Āboliņa 1977 Zaļo un Zemnieku savienība
12 Inese Čača 1940 LSDSP/KDS/GKL
14 Inese Kalniņa 1967 Jaunā VIENOTĪBA
21 Inese Lagzdiņa 1976 No sirds Latvijai
26 Inese Posse 1971 Jaunā konservatīvā partija
34 Inese Simsone 1963 Jaunā konservatīvā partija
7 Inese Voika 1970 Attīstībai/Par!
28 Inga Gudēviča 1966 Zaļo un Zemnieku savienība
28 Inga Kleinšmite-Zunda 1973 Latvijas Reģionu Apvienība
16 Inga Māra Kraukle 1961 No sirds Latvijai
17 Inga Puka 1981 Par Alternatīvu
19 Inga Zviedre-Udalova 1976 PROGRESĪVIE
29 Ingrīda Labsvīra 1985 PROGRESĪVIE
6 Inguna Kalniņa 1960 No sirds Latvijai
1 Inguna Sudraba 1964 No sirds Latvijai
17 Inta Beikmane 1956 LSDSP/KDS/GKL
9 Irēna Saprovska 1948 Latviešu Nacionālisti
2 Irina Bobkova 1967 Latvijas Krievu savienība
29 Irina Caune 1961 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
12 Irina Tihanova 1962 Rīcības partija
15 Ivans Klementjevs 1960 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
14 Ivars Bārdiņš 1951 Zaļo un Zemnieku savienība
8 Ivars Brīvers 1957 Latvijas Reģionu Apvienība
11 Ivars Čivčišs 1981 Politiskā partija KPV LV
23 Ivars Dimants 1976 Attīstībai/Par!
37 Ivars Puga 1960 Politiskā partija KPV LV
2 Iveta Benhena-Bēkena 1986 Politiskā partija KPV LV
4 Iveta Purne 1963 No sirds Latvijai
7 Iveta Sers 1966 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
5 Jakovs Pliners 1946 Latvijas Krievu savienība
37 Jānis Arnis 1984 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
10 Jānis Atis Krūmiņš 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
14 Jānis Baroniņš 1987 Politiskā partija KPV LV
8 Jānis Butāns 1978 Jaunā konservatīvā partija
30 Jānis Derums 1940 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
16 Jānis Feldmanis 1977 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
7 Jānis Grasis 1971 Latvijas Reģionu Apvienība
7 Jānis Iesalnieks 1984 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
29 Jānis Jāzeps Dimants 1937 Jaunā VIENOTĪBA
14 Jānis Kalmēns 1957 Par Alternatīvu
8 Jānis Kalnačs 1943 LSDSP/KDS/GKL
34 Jānis Ķemers 1960 Politiskā partija KPV LV
35 Jānis Kņazs 1987 Jaunā konservatīvā partija
25 Jānis Lazdāns 1972 Jaunā VIENOTĪBA
32 Jānis Liberts 1981 Jaunā konservatīvā partija
24 Jānis Mednis 1977 Latvijas Reģionu Apvienība
21 Jānis Meirāns 1983 Latvijas Reģionu Apvienība
16 Jānis Monvīds Kramēns 1952 PROGRESĪVIE
11 Jānis Ozols 1970 Jaunā konservatīvā partija
19 Jānis Ratkevičs 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
26 Jānis Tomels 1969 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
2 Jānis Urbanovičs 1959 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
33 Jānis Verners 1988 Latvijas Reģionu Apvienība
25 Jānis Vitkovskis 1938 Latviešu Nacionālisti
36 Jānis Voins 1982 Zaļo un Zemnieku savienība
37 Jānis Zīvers 1969 Zaļo un Zemnieku savienība
13 Jekaterina Gavrilova 1997 Latvijas Krievu savienība
28 Jekaterina Morozova 1985 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
22 Jekaterīna Tkačuka 1988 Latvijas Krievu savienība
26 Jeļena Pārmale 1982 Politiskā partija KPV LV
8 Jeļena Ziemele 1970 Rīcības partija
3 Jevgēnijs Sadovskis 1989 No sirds Latvijai
23 Judīte Volkova 1962 Politiskā partija KPV LV
7 Jūlija Krilova 1972 Latvijas centriskā partija
10 Jūlija Stepaņenko 1977 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
8 Jurģis Klotiņš 1985 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
24 Jurijs Ivaņenko 1949 Rīcības partija
15 Jurijs Kalniņš 1960 No sirds Latvijai
20 Juris Dubrovskis 1980 PROGRESĪVIE
19 Juris Dzelme 1945 LSDSP/KDS/GKL
14 Juris Dzenis 1954 Rīcības partija
20 Juris Rēķis 1950 Latviešu Nacionālisti
19 Juris Vucāns 1963 Rīcības partija
7 Juta Dumpfa-Neverovska 1983 Politiskā partija KPV LV
1 Juta Strīķe 1970 Jaunā konservatīvā partija
16 Kārlis Beļēvičs 1994 Latvijas Reģionu Apvienība
38 Kārlis Boldiševics 1969 Zaļo un Zemnieku savienība
12 Kārlis Eņģelis 1983 Jaunā VIENOTĪBA
23 Kārlis Kazeks 1955 Latviešu Nacionālisti
3 Kārlis Šadurskis 1959 Jaunā VIENOTĪBA
4 Kārlis Seržants 1959 Zaļo un Zemnieku savienība
34 Kārlis Šube 1976 Attīstībai/Par!
21 Kaspars Kalnmeiers 1974 Jaunā konservatīvā partija
24 Kaspars Lazdiņš 1986 PROGRESĪVIE
27 Kaspars Timma 1976 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
10 Kaspars Vanags 1970 PROGRESĪVIE
21 Konstantīns Čekušins 1980 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
15 Konstantīns Uļbiks 1982 Politiskā partija KPV LV
9 Konstantīns Žiharevs 1956 Rīcības partija
37 Konstantīns Zorins 1985 Jaunā konservatīvā partija
26 Krišjānis Liepiņš 1985 Jaunā VIENOTĪBA
5 Krista Baumane 1973 Attīstībai/Par!
36 Kristaps Krafte 1990 Attīstībai/Par!
20 Kristaps Lagzdiņš 1984 No sirds Latvijai
17 Kristaps Petermanis 1982 Attīstībai/Par!
27 Kristiāns Lēģeris 1989 Jaunā VIENOTĪBA
4 Kristīne Bērziņa 1967 Latvijas centriskā partija
6 Kristīne Dovāne 1995 Rīcības partija
3 Kristīne Kaļiņina 1988 Latvijas centriskā partija
25 Kristīne Kuļeva 1995 PROGRESĪVIE
13 Krists Bergans-Berģis 1993 Politiskā partija KPV LV
9 Laima Geikina 1961 Attīstībai/Par!
12 Lauma Pētersone 1990 No sirds Latvijai
27 Laura Brīvība 1981 Attīstībai/Par!
35 Laura Segliņa 1996 Jaunā VIENOTĪBA
22 Laurencija Sazone 1971 No sirds Latvijai
13 Lauris Bokišs 1982 Attīstībai/Par!
7 Liāna Ulmane 1976 No sirds Latvijai
23 Liesma Neipreisa 1954 Jaunā VIENOTĪBA
16 Liesma Ose 1964 Attīstībai/Par!
11 Līga Leitāne 1975 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
19 Līga Ziediņa 1984 Latvijas Reģionu Apvienība
18 Ligita Vircava 1949 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
11 Linda Litvina 1983 Latvijas Reģionu Apvienība
6 Linda Medne 1968 Jaunā konservatīvā partija
3 Linda Ozola 1979 Jaunā konservatīvā partija
12 Līva Kreituse 1987 Jaunā konservatīvā partija
32 Ļubova Kerevica 1988 No sirds Latvijai
8 Ļubova Švecova 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
12 Ļubova Ždanova 1990 Latvijas Krievu savienība
27 Maija Krastiņa 1981 PROGRESĪVIE
19 Maija Radziņa 1978 Attīstībai/Par!
21 Maksims Bartuševičs 1983 Politiskā partija KPV LV
27 Maksims Savunovs 1980 Latvijas Krievu savienība
34 Māra Bērziņa 1993 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
14 Māra Laizāne 1989 Attīstībai/Par!
20 Margarita Dragiļe 1985 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
3 Margarita Krauča 1945 LSDSP/KDS/GKL
36 Margita Lagzdiņa 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
7 Marija Balcere 1946 Jaunā konservatīvā partija
4 Marija Golubeva 1973 Attīstībai/Par!
12 Māris Darģis 1982 Politiskā partija KPV LV
2 Māris Jurjāns 1962 No sirds Latvijai
23 Māris Kaijaks 1962 Jaunā konservatīvā partija
35 Māris Kanders 1973 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
15 Māris Lasmanis 1961 Latvijas Reģionu Apvienība
38 Māris Mičerevskis 1982 Attīstībai/Par!
22 Māris Tralmaks 1949 Zaļo un Zemnieku savienība
16 Marita Klikiča 1971 Jaunā konservatīvā partija
25 Mārīte Mitka-Bērziņa 1969 Politiskā partija KPV LV
26 Mārīte Odnobokova 1963 Latviešu Nacionālisti
32 Mārtiņš Kossovičs 1980 PROGRESĪVIE
16 Mārtiņš Pļaviņš 1985 Zaļo un Zemnieku savienība
3 Mārtiņš Šics 1950 Latvijas Reģionu Apvienība
2 Mārtiņš Staķis 1979 Attīstībai/Par!
20 Mārtiņš Vidruskis 1992 LSDSP/KDS/GKL
12 Mārtiņš Zvejnieks 1990 PROGRESĪVIE
13 Mihails Gončarovs 1975 Rīcības partija
18 Mihails Zemļinskis 1969 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
22 Miks Strazdiņš 1991 PROGRESĪVIE
7 Natālija Jolkina 1947 Latvijas Krievu savienība
36 Nataļja Nikuļina 1988 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
30 Nauris Garkaklis 1992 Latvijas Reģionu Apvienība
24 Nazira Iso 1953 Latvijas Krievu savienība
25 Nikolajs Kabanovs 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
16 Nikolajs Redkins 1946 Rīcības partija
26 Nikolajs Zaharovs 1946 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
25 Ņina Isačenkova 1951 Latvijas Krievu savienība
10 Ņina Linde 1971 Zaļo un Zemnieku savienība
25 Nita Kaļva 1983 No sirds Latvijai
20 Normunds Balabka 1973 Jaunā VIENOTĪBA
24 Normunds Balčuns 1981 Zaļo un Zemnieku savienība
5 Normunds Grostiņš 1964 No sirds Latvijai
10 Normunds Vīrs 1963 Par Alternatīvu
15 Normunds Zerafims 1969 Rīcības partija
6 Ojārs Ēriks Kalniņš 1949 Jaunā VIENOTĪBA
26 Ojārs Judrups 1943 Attīstībai/Par!
6 Ojārs Spārītis 1955 Zaļo un Zemnieku savienība
16 Oļegs Nikiforovs 1965 Latvijas Krievu savienība
8 Oļegs Oļeščuks 1966 Latvijas centriskā partija
10 Oļegs Sisoļatins 1959 Latvijas Krievu savienība
33 Oļegs Skripačonoks 1983 No sirds Latvijai
8 Olevs Nikers 1977 PROGRESĪVIE
9 Oskars Mažāns 1974 LSDSP/KDS/GKL
12 Pārsla Rigonda Krieviņa 1964 Zaļo un Zemnieku savienība
21 Paula Jankovska 1993 PROGRESĪVIE
24 Paulis Siliņš 1944 Latviešu Nacionālisti
6 Pāvels Podļesnijs 1965 Latvijas centriskā partija
35 Pēteris Celms 1991 Attīstībai/Par!
33 Pēteris Līdacis 1991 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
31 Pēteris Miezītis 1976 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
37 Pēteris Pūrītis 1970 Attīstībai/Par!
34 Pjotrs Aleksejevs 1969 Latvijas Reģionu Apvienība
22 Raimonds Kokins 1958 Latviešu Nacionālisti
14 Raimonds Rublovskis 1967 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
36 Raimonds Strauss 1966 Jaunā konservatīvā partija
21 Raivis Ķirsons 1977 Jaunā VIENOTĪBA
28 Raja Ēriksone 1949 Jaunā VIENOTĪBA
4 Regīna Ločmele-Luņova 1966 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
5 Reinis Znotiņš 1992 Jaunā konservatīvā partija
7 Renārs Putniņš 1976 Jaunā VIENOTĪBA
17 Renārs Vītols 1988 Zaļo un Zemnieku savienība
10 Renāte Salmane 1978 No sirds Latvijai
35 Rihards Johansons 1968 Latvijas Reģionu Apvienība
2 Rihards Kols 1984 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
2 Rihards Kozlovskis 1969 Jaunā VIENOTĪBA
23 Rita Kubuliņa 1989 PROGRESĪVIE
3 Ritvars Jansons 1968 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
26 Roberts Kondrats 1960 Rīcības partija
2 Roberts Purnis 1995 Latviešu Nacionālisti
2 Roberts Putnis 1976 PROGRESĪVIE
21 Roberts Raimo 1968 Zaļo un Zemnieku savienība
29 Rolands Arturs Bebris 1949 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
27 Rolands Brikmanis 1982 No sirds Latvijai
20 Rolands Kreicmanis 1990 Politiskā partija KPV LV
5 Romans Justs 1955 Politiskā partija KPV LV
6 Romāns Mežeckis 1964 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
15 Rudīte Rēriha 1976 PROGRESĪVIE
25 Rūdolfs Aļkvists 1964 Rīcības partija
4 Ruslans Pankratovs 1969 Par Alternatīvu
5 Rūta Mežavilka 1971 PROGRESĪVIE
28 Rūta Ozoliņa 1992 No sirds Latvijai
6 Salvis Petriks 1993 Politiskā partija KPV LV
3 Sandra Martinsone 1981 PROGRESĪVIE
23 Sandra Šteinberga 1960 No sirds Latvijai
10 Santa Suhaka 1991 Jaunā konservatīvā partija
13 Santa Survila 1969 Jaunā VIENOTĪBA
10 Sarmīte Janfelde 1943 LSDSP/KDS/GKL
2 Sarmīte Veide 1956 Latvijas Reģionu Apvienība
12 Sergejs Akuličs 1985 Attīstībai/Par!
30 Sergejs Buškovs 1954 Zaļo un Zemnieku savienība
15 Sergejs Ivasjuta 1975 LSDSP/KDS/GKL
11 Sergejs Mirskis 1952 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
26 Sergejs Muļivanovs 1967 Latvijas Krievu savienība
18 Sergejs Pogorelovs 1987 Attīstībai/Par!
5 Sergejs Potapkins 1977 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
2 Sergejs Žuravļovs 1954 Par Alternatīvu
22 Severīns Dūms 1951 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
19 Sigita Cīrule-Pāne 1973 Politiskā partija KPV LV
28 Sigita Olbačevska 1976 Politiskā partija KPV LV
11 Sintija Popena 1990 PROGRESĪVIE
6 Skaidra Kalniņa-Rutuļa 1958 LSDSP/KDS/GKL
4 Tālis Linkaits 1970 Jaunā konservatīvā partija
15 Tatjana Favorska 1947 Latvijas Krievu savienība
19 Tatjana Jemeļjanova 1954 Latvijas Krievu savienība
21 Tatjana Ponomarenko 1969 Rīcības partija
16 Uģis Jankavs 1956 Politiskā partija KPV LV
8 Uģis Rotbergs 1961 Jaunā VIENOTĪBA
13 Uldis Līkops 1953 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
30 Uldis Meļķisis 1971 Jaunā konservatīvā partija
21 Uldis Pāže 1983 Latviešu Nacionālisti
10 Ulrika Auniņa 1983 Latvijas Reģionu Apvienība
38 Uvis Briedis 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
36 Vadims Ličāgins 1965 Latvijas Reģionu Apvienība
22 Valda Madalāne 1970 Latvijas Reģionu Apvienība
4 Valdis Gavars 1967 Latvijas Reģionu Apvienība
9 Valdis Kalnozols 1962 Zaļo un Zemnieku savienība
11 Valdis Taupmanis 1952 Par Alternatīvu
21 Vano Razmadze 1970 Latvijas Krievu savienība
10 Veiko Spolītis 1971 Jaunā VIENOTĪBA
21 Velta Cimdiņa 1942 LSDSP/KDS/GKL
32 Veronika Beluza 1992 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
4 Viesturs Kleinbergs 1978 PROGRESĪVIE
15 Viesturs Silenieks 1977 Zaļo un Zemnieku savienība
31 Viktorija Anna Graudiņa 1986 Jaunā VIENOTĪBA
5 Viktorija Auziņa 1986 Latvijas centriskā partija
17 Viktorija Murina 1954 Latvijas Krievu savienība
22 Viktors Austers 1958 Rīcības partija
19 Viktors Gluhovs 1965 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
20 Viktors Harlamovs 1962 Latvijas Krievu savienība
14 Viktors Mišins 1945 Latvijas Krievu savienība
18 Viktors Nīcgals 1982 No sirds Latvijai
24 Viktors Paškovs 1956 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
15 Vilis Bārtulis 1955 Jaunā konservatīvā partija
14 Vilis Freimanis 1954 LSDSP/KDS/GKL
20 Vilnis Briedis 1969 Rīcības partija
3 Vita Anda Tērauda 1962 Attīstībai/Par!
14 Vita Sila 1973 No sirds Latvijai
17 Vitālijs Arsentjevs 1971 Rīcības partija
5 Vjačeslavs Brjankins 1966 Rīcības partija
1 Vjačeslavs Dombrovskis 1977 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
6 Vladimirs Buzajevs 1951 Latvijas Krievu savienība
18 Vladimirs Hodakovskis 1940 Latvijas Krievu savienība
5 Vladimirs Siņicins 1952 Par Alternatīvu
26 Vladimirs Vorohobovs 1959 No sirds Latvijai
3 Vladislava Drobiševa 1991 Par Alternatīvu
15 Voldemārs Burģis 1978 Jaunā VIENOTĪBA
23 Voldemārs Lūsis 1974 Zaļo un Zemnieku savienība
5 Zanda Kalniņa-Lukaševica 1978 Jaunā VIENOTĪBA
32 Zane Mākule 1975 Latvijas Reģionu Apvienība
30 Žanete Eglīte 1983 Attīstībai/Par!
15 Zigfrīds Laicāns 1943 Par Alternatīvu
25 Zigurds Strīķis 1959 Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
27 Zinaida Apreļeva 1982 Rīcības partija