NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
brocenu-novads-107 Brocēnu novads Kurzeme

Partijas

ID Nosaukums
paf9a9dc93ac522f Latvijas Reģionu Apvienība
pb6330c5d67bef10 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
pfbe45c3b35c676a Latvijas Zaļā partija
p42ef5ddec38f7af Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
2 Ārijs Sproģis 1968 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldība
8 Daila Frīdmane 1971 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde " Mūsmājas"
4 Daina Gredzena 1958 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde " Vālodzīte"
7 Dinārs Daugela 1988 Latvijas Reģionu Apvienība Brocēnu novada bērnu un jaunatnes sporta skolas hokeja
13 Ilze Tomanoviča-Barone 1982 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldība
6 Jānis Sergejenko 1954 Latvijas Zaļā partija Jāņa Sergejenko ģimenes ārstu prakse
1 Kārlis Barančans 1988 Latvijas Reģionu Apvienība SIA BROCĒNU CEĻŠ
5 Ligita Berga 1963 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldības Blīdenes pagasta pārvalde
17 Lilija Bleidele 1968 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldība
15 Māra Jansone 1947 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Z/S "Brūveri"
1 Rasa Dirvēna 1965 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Blīdenes pamatskola
2 Rinalds Rullis 1974 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Stādaudzētava Blīdene
1 Solvita Dūklava 1971 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldība
1 Zigmunds Georgs Fīrers 1948 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "MONITORS Z"
12 Zigmunds Zaļenko 1978 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Mūsmājas"
7 Aiga Sipeniece 1985 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA AZ- INTER
6 Aigars Siliņš 1970 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "ASEG"
9 Aija Sevčuna 1950 Latvijas Reģionu Apvienība
12 Ainārs Tiļļa 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Kurzemes dabas fondi
4 Aivars Ezerlīcis 1965 Latvijas Reģionu Apvienība Latvijas Valsts Meži AS
5 Aivis Bruža 1992 Latvijas Reģionu Apvienība AIVIS 77 SIA
5 Anatolijs Parfenovs 1964 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "CEMEX"
2 Ansis Ābuls 1974 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA IK Ansis Ābuls
10 Armands Vilmanis 1972 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA A/S Latvijas valsts meži
12 Dace Viļumsone 1974 Latvijas Reģionu Apvienība Brocēnu vidusskola
9 Daina Sadretdinova 1958 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldības Dienas centrs
18 Evija Bogdanova 1992 Latvijas Zaļā partija
4 Evija Ūpe 1975 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
13 Guntars Grablovskis 1994 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA A/S Augstsprieguma tīkls
2 Harijs Ševčunas 1953 Latvijas Reģionu Apvienība
10 Ieva Ostrovska 1983 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Mūsmājas"
16 Ilze Konstante 1962 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldības Satiķu tautas nams
10 Imants Eglinskis 1950 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA" AZ- INTER'"
7 Inta Holodņikova 1954 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
5 Inta Uzule-Rancāne 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA CEMEX
3 Irēna Birgersone 1965 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldības Brocēnu vidusskola
11 Ivars Balgalvis 1974 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldība
8 Iveta Preisa 1968 Latvijas Reģionu Apvienība CEMEX SIA
11 Juris Rullis 1993 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
14 Kalvis Kampenuss 1988 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA IK "Alex Sound"
3 Krišjānis Valters 1989 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Brocēnu novada pašvaldība
8 Kristīna Maslovska 1970 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Balex metal
8 Kristīne Donga 1975 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "RADI"
14 Lāsma Purmale 1988 Latvijas Reģionu Apvienība Blīdenes pagasta kultūrvesturiskā mantojuma biedrība
4 Mareks Lācis 1980 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA ACOUSTICS
13 Māris Ķeiris 1956 Latvijas Reģionu Apvienība "Saldus Namu Pārvalde"
3 Mārtiņš Maks 1974 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Brocēnu novada dome
11 Niks Ozols 1989 Latvijas Reģionu Apvienība Brocēnu novada bērnu un jaunatnes sporta skola
6 Ojārs Kļava 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA EkoDeal
6 Raimonds Klimovičs 1977 Latvijas Reģionu Apvienība Agroķīmija Saldus SIA
3 Ruta Šlanka 1972 Latvijas Reģionu Apvienība Brocēnu Siltums, SIA
9 Sandra Rancāne 1963 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Rapšu Lauks"
11 Signija Štrāla 1996 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
15 Skaidrīte Paulovska 1972 Latvijas Reģionu Apvienība Agroķīmija Saldus SIA
15 Tālivaldis Bērtulsons 1953 Latvijas Zaļā partija
9 Uģis Zanders 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA RUZE
12 Uldis Rullis 1969 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA A/S "Latvijas valsts meži"
14 Valda Ozoliņa 1958 Latvijas Zaļā partija Brocēnu pilsētas bibliotēka
16 Vasilijs Andriško 1995 Latvijas Reģionu Apvienība Brocēnu novada bērnu un jaunatnes sporta skola
7 Vineta Sālava 1972 Latvijas Zaļā partija SIA Satiķu vārpa
10 Vjačeslavs Tarasovs 1988 Latvijas Reģionu Apvienība Brocēnu Enerģija SIA