NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
burtnieku-novads-123 Burtnieku novads Vidzeme

Partijas

ID Nosaukums
pfbce2c5af294c7d LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
pc98ca97752b92f4 VIDZEMES PARTIJA
pca025ab6dbcc8b4 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
p5f5efef362ca95c Partija VIENOTĪBA
p5abc06d40a15368 Latvijas Zaļā partija
p193241a5c11ba8a Politiskā partija KPV LV
p4a8775a63636536 Latvijas Reģionu Apvienība
p9d1cbb8441a1efe Valmierai un Vidzemei
pc2de2dfd6b94b3c Gods kalpot mūsu Latvijai

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
3 Andris Ķibermanis 1963 Latvijas Zaļā partija
1 Edvīns Straume 1956 Partija VIENOTĪBA Burtnieku novada pašvaldība
5 Gatis Cukmacis 1979 Partija VIENOTĪBA Valsts meža dienests
3 Gunārs Laizāns 1958 Partija VIENOTĪBA Burtnieku novada pašvaldība
1 Guntars Štrombergs 1960 Valmierai un Vidzemei SIA ITA
1 Guntis Braslis 1972 Latvijas Reģionu Apvienība Valmieras pilsētas pašvaldība
2 Igors Korņējevs 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Burtnieku novada pašvaldība
2 Iluta Urbanoviča 1976 Valmierai un Vidzemei SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs"
1 Inese Gaumane 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs"
1 Jānis Leitis 1958 Latvijas Zaļā partija Burtnieku novada dome
1 Kārlis Greiškalns 1942 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Burtnieku novada pašvaldība
1 Kristīne Auziņa 1981 VIDZEMES PARTIJA Burtnieku novada pašvaldība
16 Solveiga Troiņikova 1977 Gods kalpot mūsu Latvijai Burtnieku novada pašvaldība
1 Valērijs Pudenko 1958 Gods kalpot mūsu Latvijai Burtnieku novada pašvaldība
3 Viesturs Karlivāns 1987 Valmierai un Vidzemei SIA ''Meža Bite''
7 Aelita Punkstiņa 1963 Gods kalpot mūsu Latvijai Burtnieku novada pašvaldība
12 Agnese Pundiņa 1983 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Valmieras Stikla Šķiedras Rūpnīca
8 Agnis Lapiņš 1978 Latvijas Zaļā partija
14 Agris Runcis 1966 Valmierai un Vidzemei SIA "MUNDURS"
11 Aīda Stramkale 1964 Gods kalpot mūsu Latvijai Burtnieku novada pašvaldība
16 Aigars Balodis 1981 Partija VIENOTĪBA SIA "STOLLER"
11 Aigars Kurpnieks 1960 Latvijas Zaļā partija SIA Baltic forest
11 Aigars Puriņš 1977 Partija VIENOTĪBA SIA "Felixinterior"
10 Aigita Guoģe-Lapiņa 1971 Gods kalpot mūsu Latvijai Burtnieku novada pašvaldība
2 Aija Lapiņa 1961 Politiskā partija KPV LV SIA " Mārketinga un Reklāmas Aģentūra Laiks"
9 Ainars Liepa 1964 Valmierai un Vidzemei SIA "EMPOWER"
16 Aivars Bole 1959 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Z/S "Reņķi"
10 Aivars Lamba 1967 Partija VIENOTĪBA Burtnieku novada pašvaldība
14 Aivars Taube 1963 Latvijas Reģionu Apvienība z/s "Garklāvi -1"
3 Aldis Ansons 1971 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Valmieras cietums
8 Aldis Trēziņš 1988 Partija VIENOTĪBA SIA "LIZAGRO"
2 Aleksandra Ločmele 1956 Gods kalpot mūsu Latvijai Burtnieku novada pašvaldība
12 Alla Grigorjeva 1950 Latvijas Reģionu Apvienība
18 Alvis Buls 1986 Valmierai un Vidzemei SIA "Bē-Bē"
16 Alvis Viļums 1979 Valmierai un Vidzemei SIA "K.A.M. Auto"
8 Andrejs Beļuns 1983 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Maxima"
11 Andrejs Traščenko 1985 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Z/S Āustrum i- 6"
7 Andris Krūzkops 1957 Valmierai un Vidzemei SIA "Cietais Rieksts"
11 Anete Ādamsone 1988 VIDZEMES PARTIJA
8 Anrijs Šļaukstiņš 1962 VIDZEMES PARTIJA Burtnieku novada pašvaldība
5 Armands Trambickis 1956 Valmierai un Vidzemei Valmieras Kultūras centrs
1 Arnis Bole 1982 Politiskā partija KPV LV SIA "Jaunlaimītes"
2 Arnis Seņkāns 1975 Latvijas Reģionu Apvienība SIA "BODOSE"
17 Arnis ZUNDA 1968 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Nodibinājums Camphill "Rožkalni"
4 Arturs Rudzītis 1952 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK VSAA
15 Baiba Vilne 1987 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Valsts darba inspekcija
16 Benita Graudiņa 1957 VIDZEMES PARTIJA SIA "Agroserviss Valmiera"
17 Biruta Anna Zuika 1998 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Valdeko"
11 Dace Pāže-Rumbeniece 1972 Latvijas Reģionu Apvienība IK BRANGAIS
13 Dace Vilde 1965 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "LARS LIMITED"
3 Daiga Kīna 1966 Latvijas Reģionu Apvienība Burtnieku Multifunkcionālais Jaunatnes iniciatīvu Centrs
6 Daiga Siliņa 1960 VIDZEMES PARTIJA SIA "Latvijas Lauku Konsultāciju Centrs"
14 Dāvis Oliņš 1997 Latvijas Zaļā partija
18 Dzidra Grīnberga 1951 Latvijas Zaļā partija Z/S Adzelvieši
6 Edgars Upītis 1985 Valmierai un Vidzemei SIA "EGU BŪVE"
8 Einārs Karlsons 1965 Latvijas Reģionu Apvienība z/s Silgaļi
11 Elvis Skrastiņš 1993 Valmierai un Vidzemei SIA "Prototype Manufacturing"
5 Emīls Ozerinskis 1991 Latvijas Reģionu Apvienība portāls "Sportacentrs.com"
14 Ēriks Kiršteins 1941 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
17 Ervīns Broks 1980 Valmierai un Vidzemei SIA “Vidzemes logi”
17 Gaida Stankeviča 1977 VIDZEMES PARTIJA Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola - attīstības centrs
7 Gints Ansons 1967 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA "Pilāti 13" namsaimniecība
6 Gints Etmanis 1976 Latvijas Zaļā partija SIA Orseus
16 Gunda Sēkliņa 1977 Latvijas Reģionu Apvienība SIA ZELTA SKARAS
10 Gundars Kleinbergs 1961 VIDZEMES PARTIJA SIA "Valmiera Agro"
10 Guntars Krūmiņš 1966 Latvijas Reģionu Apvienība Burtnieku Ausekļa pamatskola
16 Guntis Skrastiņš 1959 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK z/s Jauntomēni
4 Ieva Fogele 1983 VIDZEMES PARTIJA Priekuļu novada pašvaldība
9 Ieva Melbārde 1986 Partija VIENOTĪBA Pašnodarbināts komersants
8 Ieva Zunda 1969 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Nodibinājums Camphill "Rožkalni"
6 Igors Paņins 1955 Partija VIENOTĪBA Zemnieku saimniecība "Jaunmārkundas"
7 Ilze Berga 1954 Latvijas Zaļā partija SIA Zaltes
14 Ilze Skujiņa 1971 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Deilat "
2 Inese Karnāte 1969 Partija VIENOTĪBA Pašnodarbināts komersants
8 Inese Ozola 1957 Valmierai un Vidzemei ZS "Paukšēni"
12 Inga Broka 1980 VIDZEMES PARTIJA SIA "VIDZEMES LOGI"
13 Ingrīda Ārmane 1958 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Burtnieku novada pašvaldība
12 Ivanda Leitena 1969 Latvijas Zaļā partija SIA Ruģēni
4 Iveta Ješkina 1960 Politiskā partija KPV LV
5 Iveta Upīte 1962 Gods kalpot mūsu Latvijai Valmieras Viestura 3.vidusskola
13 Ivita Drunka 1978 Partija VIENOTĪBA Pašnodarbināts komersants
2 Ivo Dobenbergs 1975 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA VSAC Vidzeme
9 Jānis Caune 1991 Latvijas Reģionu Apvienība SIA "Rīgas WEB"
5 Jānis Lucāns 1964 Latvijas Zaļā partija Z/S Bušas
2 Jānis Matisons 1956 VIDZEMES PARTIJA SIA "SCO CENTRS"
15 Jānis Matisons 1989 Partija VIENOTĪBA SIA "Valdeko"
17 Jānis Sirmais 1970 Latvijas Reģionu Apvienība
3 Jānis Zauers 1956 Gods kalpot mūsu Latvijai Burtnieku novada pašvaldība
9 Jurģis Sīmansons 1984 Latvijas Zaļā partija
2 Kārlis Sedvalds 1945 Latvijas Zaļā partija Burtnieku novada dome
4 Kaspars Klāviņš 1978 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Burtnieku Arkādijas"
7 Krišs Ozols 1988 VIDZEMES PARTIJA AS "Valmieras Stikla Šķiedra"
18 Kristīne Ornicāne 1992 Latvijas Reģionu Apvienība Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums
9 Laimonis Liepiņš 1972 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Sanart"
6 Laine Muska 1990 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Plainstream"
4 Lāsma Zandere 1992 Latvijas Zaļā partija Z/S Vecžvīguri
12 Lauris Ceļš 1980 Valmierai un Vidzemei SIA "Lumina"
17 Lauris Grāvelis 1983 Partija VIENOTĪBA Pašnodarbināts komersants
12 Lelde Subatele 1970 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Burtnieku novada pašvaldība Rencēnu pamatskola
15 Leons Orgs 1941 VIDZEMES PARTIJA
5 Līga Borisenoka 1971 Politiskā partija KPV LV SIA "Līgas floristika"
3 Līga Stebere 1960 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Burtnieku novada pašvaldība
4 Ligita Jenča 1954 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Burtnieku novads
15 Linda Kokarēviča 1971 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Maxima Latvija"
13 Madara Vaivode 1974 Gods kalpot mūsu Latvijai VAS Latvijas pasts
5 Mārcis Krauklis 1977 VIDZEMES PARTIJA SIA "MARKO 77"
4 Marika Daļecka 1988 Latvijas Reģionu Apvienība IK, kāzu un tūrisma aģentūra "Man BurtNieks"
6 Māris Ērglis 1964 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Valmieras ceļu rajons
10 Māris Kalniņš 1982 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Sapata"
11 Māris Oliņš 1981 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Burtnieku novada pašvaldība Matīšu pamatskola
14 Māris Pētersons 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valmieras cietums
8 Māris Piģēns 1983 Gods kalpot mūsu Latvijai Zemnieku saimniecība "Jaunlukstiņi"
18 Māris Rika 1968 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA AS "BTA īpašumi"
10 Māris Rullis 1970 Latvijas Zaļā partija IU Vidzemes ozols
10 Māris Zariņš 1952 Valmierai un Vidzemei
6 Māris Zirnis 1986 Latvijas Reģionu Apvienība Latvijas Republikas, Tieslietu ministrijas, Ieslodzījumu vietu pārvalde, Valmieras cietums
13 Marita Mastiņa 1982 VIDZEMES PARTIJA SIA "VALMIERMUIŽAS PILS"
7 Mārtiņš Brencis 1975 Partija VIENOTĪBA Zemnieku saimniecība "Jaunstokas"
9 Mārtiņš Roziņš 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valmieras pilsētas pašvaldība Valmieras sākumskola
15 Mihails Psjuks 1982 Latvijas Zaļā partija SIA Ekers
6 Nikolajs Milovankins 1951 Gods kalpot mūsu Latvijai Z/s Dulbeņi
5 Ojārs Ābols 1954 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Aizsardzības ministrija Jaunsardzes informācijas centrs 3 novads
9 Olafs Lakučs 1973 VIDZEMES PARTIJA Valmieras bērnu sporta skola
16 Pēteris Grundiņš 1950 Latvijas Zaļā partija
3 Raimonds Indrāns 1963 VIDZEMES PARTIJA Burtnieku novada pašvaldība
13 Raivis Busulis-Veinšteins 1985 Valmierai un Vidzemei SIA "Valmieras Namsaimnieks"
15 Rimants Vīnups-Šakars 1988 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Scandic Fusion"
4 Rufina Juraša 1973 Valmierai un Vidzemei SIA "Burtnieku Zirgaudzētava"
14 Sandija Juraša 1980 Partija VIENOTĪBA Valmieras prokuratūra
15 Sandra Gūtmane 1986 Latvijas Reģionu Apvienība Burtnieku novada pašvaldības PII "Sienāzītis"
17 Sandra Leite 1959 Latvijas Zaļā partija Ziemeļvidzemes virsmežniecība
9 Santa Bišofa 1969 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Individuālā darba veicēja
10 Sarmīte Rodziņa 1951 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Burtnieku novada pašvaldība
15 Simona Šmidte 1998 Valmierai un Vidzemei
13 Skaidrīte Kalniņa 1947 Latvijas Zaļā partija Ēveles pensionāru biedrība
7 Uldis Mārtiņsons 1947 Latvijas Reģionu Apvienība Valmieras volejbola klubs
14 Una Krutova 1974 VIDZEMES PARTIJA SIA "Mērniecības Datu Centrs"
7 Valdis Reinerts 1963 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Vidzemes slimnīca"
12 Valdis Zāģers 1987 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA Orkla Confectionery & Sncks Latvija
12 Valgunda Razminoviča 1970 Partija VIENOTĪBA SIA "Valgunda"
13 Vēsma Felkere 1969 Latvijas Reģionu Apvienība Burtnieku novada pašvaldība PII "Sienāzītis"
18 Vilnis Vasiļjevs 1971 Partija VIENOTĪBA Valsts augu aizsardzības dienests
3 Viola Lāce 1972 Politiskā partija KPV LV Strenču novada dome
4 Vladimirs Skļarskis 1956 Partija VIENOTĪBA Burtnieku novada pašvaldība
5 Ziedonis Hāns 1969 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA BN "Komforts"