NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
daugavpils-8 Daugavpils Latgale

Partijas

ID Nosaukums
pd7b360e7cf170f0 Gods kalpot mūsu Latvijai
p970d60b9c5a59f0 Eiroskeptiķu Rīcības partija
p0d3fb6a0a1fd5bb Kristīgi demokrātiskā savienība
p0bb5853320170d3 Latvijas Krievu savienība
p636dd1d2f8492d2 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
p221d9d56d019880 Zaļo un Zemnieku savienība
p702f45985883ff1 MŪSU PARTIJA
pf618ba4705230ae Latvijas attīstībai
pb30f6a1cc5f75d6 LATGALES PARTIJA
p51a9084e6b9a5aa Politiskā partija Alternative
pea1ca793ed49d76 No sirds Latvijai
pd89b41d98ebf044 Partija VIENOTĪBA
p982ee442117a0ff Partija Vienoti Latvijai

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
5 Aivars Broks 1955 LATGALES PARTIJA Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola
4 Aivars Zdanovskis 1963 MŪSU PARTIJA Aivara Zdanovska ārsta privātprakse
6 Anatolijs Gržibovskis 1968 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Daugavils 15. vidusskola
1 Andrejs Elksniņš 1982 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Latvijas Republikas Saeima
4 Helēna Soldatjonoka 1954 LATGALES PARTIJA Daugavpils pilsetas domes Dzimtsarakstu nodaļa
3 Igors Prelatovs 1986 MŪSU PARTIJA Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde "Komunālās saimniecības pārvalde"
10 Inguna Kokina 1961 LATGALES PARTIJA Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”
2 Jānis Dukšinskis 1963 LATGALES PARTIJA Daugavpils pilsētas dome
1 Jānis Lāčplēsis 1958 LATGALES PARTIJA Daugavpils pilsētas dome
2 Līvija Jankovska 1960 MŪSU PARTIJA Daugavpils medicīnas koledža
3 Marjana Ivanova-Jevsejeva 1982 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA Stream Labs
5 Mihails Lavrenovs 1977 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Latio"
7 Reinis Joksts 1958 LATGALES PARTIJA SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”
1 Rihards Eigims 1962 MŪSU PARTIJA Latvijas Republikas Saeima
2 Valērijs Kononovs 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Nodarbinātības valsts aģentūra
6 Aleksandrs Alehnovičs 1965 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Tradestandart"
15 Aleksandrs Baranovskis 1969 Eiroskeptiķu Rīcības partija
10 Aleksandrs Baranovskis 1987 Latvijas Krievu savienība Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
14 Aleksandrs Barbakadze 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Intelektuālo spēļu klubs "Erudīts"
1 Aleksandrs Davidāns 1987 Latvijas attīstībai SIA „A.D.Streem”
10 Aleksandrs Leits 1962 Politiskā partija Alternative SIA Žabo
2 Aleksandrs Ļivčaks 1964 Latvijas Krievu savienība SIA "Pars Termināls"
1 Aleksandrs Mirskis 1964 Politiskā partija Alternative SIA Historical Museum
15 Aleksandrs Ratnieks 1984 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Axon Cable"
5 Aleksandrs Samarins 1984 MŪSU PARTIJA Daugavpils pilsētas dome
11 Aleksandrs Sverčkausks 1955 MŪSU PARTIJA Bezdarbnieks
16 Aleksandrs Volkovs 1984 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Kases serviss"
14 Aleksejs Beinars 1948 MŪSU PARTIJA Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Krievu kultūras centrs
8 Aleksejs Semjonovs 1976 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Daugavpils ūdens"
9 Aleksejs Semjonovs 1985 Politiskā partija Alternative SIA LDZ
5 Aleksejs Vasiļjevs 1971 Latvijas Krievu savienība Daugavpils 15. vidusskola
16 Alla Mačanovska 1962 MŪSU PARTIJA SIA "BALTIJAS MODERNS"
8 Aļona Hlomova 1977 Politiskā partija Alternative SIA Starptautiskais mediju nams
4 Aļona Raščevska 1973 Latvijas attīstībai SIA "BUTS "
4 Anatolijs Požarskis 1970 Gods kalpot mūsu Latvijai Anatolija Požarska ārsta prakse
7 Andrejs Jeršovs 1966 No sirds Latvijai Pašvaldības SIA "Sadzīves pakalpojuma kombināts"
9 Andrejs Kitovs 1979 No sirds Latvijai SIA "Siane LTD"
6 Andrejs Kursītis 1956 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Ditton Nams"
7 Andris Dudels 1963 MŪSU PARTIJA Jaunsardzes un informācijas centrs
3 Anfisa Jakovļeva 1954 Partija Vienoti Latvijai Veselības ministrijas Veselības inspekcija Latgales kontroles nodaļa
3 Anita Laizāne 1972 Politiskā partija Alternative SIA Starptautiskais mediju nams"
13 Anita Sakoviča 1994 Zaļo un Zemnieku savienība
3 Anna Borisova 1988 Kristīgi demokrātiskā savienība bezdarbnieks
5 Anna Ņešpore 1956 Eiroskeptiķu Rīcības partija J.K. "ARvian"
17 Antons Kondratjevs 1989 No sirds Latvijai SIA "CCT"
18 Arita Lazdāne 1991 LATGALES PARTIJA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CONTENT MEDIA"
8 Artjoms Grigorjevs 1990 Partija Vienoti Latvijai Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Indras 1.kategorija dzelzceļu robežpārbaudes punkts
6 Artjoms Pučinskis 1989 Latvijas Krievu savienība Daugavpils Pilsētas domes sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa
13 Arturs Poņatovskis 1979 Partija Vienoti Latvijai bezdarbnieks
7 Artūrs Urbanovičs 1990 Partija Vienoti Latvijai SIA "Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs"
1 Arvīds Barševskis 1965 Zaļo un Zemnieku savienība Daugavpils Universitāte
6 Atis Doroško 1985 Kristīgi demokrātiskā savienība AS 4FINANCE
13 Daniels Rucins 1990 Kristīgi demokrātiskā savienība bezdarbnieks
11 Dans Mirskis 1993 Politiskā partija Alternative bezdarbnieks
18 Dmitrijs Šantars 1983 Eiroskeptiķu Rīcības partija Autoserviss
8 Edgars Jurgelāns 1993 Kristīgi demokrātiskā savienība bezdarbnieks
13 Edgars Kumpins 1988 Latvijas Krievu savienība DPPI (KSP) Udensslīdeju un glābšanas dienests
9 Edgars Nevedomskis 1994 Kristīgi demokrātiskā savienība bezdarbnieks
9 Eduards Ridels 1991 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "RIO"
16 Edvīns Kečins 1998 No sirds Latvijai bezdarbnieks
10 Einārs Jurkevičs 1988 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Transcom Worldwide Latvia
13 Einārs Kozlovskis 1961 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija A/S "Lauku Avīze"
10 Elita Tumova 1977 Partija Vienoti Latvijai LDZ CARGO Daugavpils reģionālais centrs
7 Ēvalds Edvīns Jankovskis 1999 Eiroskeptiķu Rīcības partija
14 Faina Ganuļeviča 1993 Kristīgi demokrātiskā savienība LDz ritošā sastāva serviss, SIA Vagonu serviss
11 Gaļina Glāzupe 1954 Latvijas Krievu savienība IK "Teresa D"
3 Gatis Kamarūts 1973 Zaļo un Zemnieku savienība AS "Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca"
10 Genadijs Peskovs 1960 MŪSU PARTIJA Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "DZELZCEĻNIEKS"
2 Germans Rjazancevs 1966 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "PITON-D"
11 Gunta Prusaka 1990 Kristīgi demokrātiskā savienība DITTON NAMS
5 Gvido Bokša 1963 Politiskā partija Alternative SIA REBALL
1 Igors Bēniņš 1975 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "PITON-D"
4 Igors Karazejevs 1966 Politiskā partija Alternative Starptautiskais mediju nams SIA
5 Igors Širokovs 1978 Zaļo un Zemnieku savienība A/S "Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca"
12 Ilgvars Cimoška 1959 Gods kalpot mūsu Latvijai AS "Sadales tīkls"
13 Ilmārs Suhockis 1967 No sirds Latvijai bezdarbnieks
3 Ilona Vasiļjeva 1971 Eiroskeptiķu Rīcības partija Salienas vidusskola
12 Ināra Fjodorova 1965 Partija Vienoti Latvijai Biedrības "Latgales lietišķo sieviešu apvienība"
2 Ināra Ostrovska 1955 Zaļo un Zemnieku savienība Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums"
17 Inna Kralika 1982 Gods kalpot mūsu Latvijai Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes "Sociālais dienests" Dienas centrs "Saskarsme"
9 Inna Laizāne 1968 Partija Vienoti Latvijai Daugavpils 14. Pirmsskolas izglītības iestāde
3 Irēna Šuļga 1974 No sirds Latvijai Daugavpils pilsētas pāsvaldības iestāde, Sociālais dienests
14 Irina Gareviča-Jureviča 1972 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "CKD D"
13 Irina Isajeva 1994 Eiroskeptiķu Rīcības partija
12 Irina Jegorova 1962 No sirds Latvijai Pašvaldības iestāde "Krievu kultūras centrs"
9 Irina Samule 1961 MŪSU PARTIJA Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas centrs
15 Irina Sevrjukova 1961 MŪSU PARTIJA "Ē.Gulbja laboratorija"
6 Irina Solovjova 1986 Latvijas attīstībai DzĪKS “Forštadte”
9 Ivans Griņevičs 1982 Gods kalpot mūsu Latvijai Rīgas Tehniskās universitātes Daugavpils filiāle
11 Ivars Mežaraups 1992 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "DPNS"
3 Ivars Šķinčs 1969 Gods kalpot mūsu Latvijai Daugavpils 17. vidusskola
4 Janīna Ņikitina 1950 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA Daugavpils reģionālā slimnīca
15 Jānis Ostrovskis 1966 LATGALES PARTIJA Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
18 Jānis Skromanis 1987 No sirds Latvijai SIA “LADAGA”
2 Jāzeps Uļjanovs 1957 Partija Vienoti Latvijai VAS "Valsts nekustamie īpašumi"
17 Jekaterīna Smirnova 1995 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Latvijas Republikas Saeima
8 Jekaterīna Stehnovska-Slavska 1979 Latvijas Krievu savienība SIA "Stream Labs"
6 Jeļena Dombrovska 1983 Politiskā partija Alternative Pārtikas un Veterinārais dienests Rīgas pilsētas Pārvalde
4 Jeļena Tamane 1987 Partija VIENOTĪBA Daugavpils Universitātes Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļa
12 Jevgeņijs Kozlovs 1991 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "EastMetal"
12 Jevgeņijs Oļenovs 1976 LATGALES PARTIJA SIA "Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums"
11 Jevgeņijs Rakelis 1988 Partija Vienoti Latvijai SIA "L-Ekspresis"
14 Jevgēnijs Urbanovičs 1992 Partija Vienoti Latvijai SIA "Nexsi fiebers"
5 Jevgeņijs Ustinskovs 1970 Gods kalpot mūsu Latvijai Daugavpils Mūzikas vidusskola
18 Joseļs Dunaveckis 1947 Gods kalpot mūsu Latvijai
17 Juliāna Šileinis-Šileiko 1993 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Shengli"
10 Jūlija Račicka 1993 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Akman"
10 Jurijs Morozovs 1971 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "BEM"
13 Jurijs Visockis 1984 LATGALES PARTIJA Daugavpils Centra vidusskola
1 Jurijs Zaicevs 1987 Latvijas Krievu savienība Daugavpils pilsētas Dome
15 Juris Ozols 1987 Zaļo un Zemnieku savienība Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums"
14 Karīna Juhņeviča 1983 Zaļo un Zemnieku savienība VSAC "Latgale"filiāle "Kalkūni"
12 Katažina Assarovska 1989 Kristīgi demokrātiskā savienība SIA BOKSERU KLUBS, San-marin hotelis
8 Kintija Liepniece 1998 Latvijas attīstībai
3 Kristīne Bule 1995 Partija VIENOTĪBA Daugavpils Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte
14 Larisa Bēniņa 1971 Eiroskeptiķu Rīcības partija BJC"Jaunība"
4 Larisa Dombrovska 1965 Kristīgi demokrātiskā savienība SIA LARIDO
11 Leongina Ņikiforova 1949 Gods kalpot mūsu Latvijai
12 Marija Liniņa 1961 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Nodarbinātības valsts aģentūra
14 Māris Garkuls 1980 LATGALES PARTIJA SIA "Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums"
1 Māris Strautmalis 1992 Partija VIENOTĪBA Daugavpils Universitāte, Mākslas zinātņu institūts
18 Mečislavs Truskovskis 1976 MŪSU PARTIJA Daugavpils medicīnas koledža
9 Mihails Jenbajevs 1976 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija bezdarbnieks
4 Mihails Kapeļušņikovs 1956 No sirds Latvijai Daugavpils dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums
2 Mihails Ziziļevs 1973 Kristīgi demokrātiskā savienība SIA MIZIFF
11 Nataļja Kožanova 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Daugavpils Centra vidusskola
7 Nataļja Pavlova 1986 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Latvijas Republikas Saeima
4 Nikolajs Harlamovs 1982 Latvijas Krievu savienība IK "Tour Service D"
9 Nikolajs Ignatjevs 1968 LATGALES PARTIJA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils Olimpiskais centrs"
16 Nikolajs Leonovs 1993 Eiroskeptiķu Rīcības partija
6 Nonna Jakubovska 1963 MŪSU PARTIJA Labklājības ministrija Sociālās integrācijas valsts aģentūra
13 Oksana Trimailova 1975 MŪSU PARTIJA SIA "Silvanus New"
16 Oļesja Soboļevska 1985 LATGALES PARTIJA biedrība "Kultūras klubs"
8 Olga Jesse 1982 LATGALES PARTIJA Daugavpils pilsētas dome
11 Olga Pavlova 1957 Zaļo un Zemnieku savienība Profesionālās izglītības kompetenču centrs "Daugavpils Būvniecības Tehnikums"
9 Olga Raņševa 1979 Latvijas Krievu savienība pašnodarbinātā persona
6 Oskars Juhnevičs 1976 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Dilar Trans"
8 Oskars Škuts 1975 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA Bals Latgale
14 Oskars Zuģickis 1977 No sirds Latvijai Latgales plānošanas reģions
7 Pāvels Kuzmins 1986 Latvijas attīstībai SIA “DEFIA”
12 Pāvels Matikāns 1997 Latvijas Krievu savienība
15 Pāvels Prozors 1960 Latvijas Krievu savienība SIA "Aģentūra Latvijas ceļš"
1 Pēteris Dzalbe 1980 No sirds Latvijai Daugavpils pilsētas dome
7 Pjotrs Borkovskis 1971 Kristīgi demokrātiskā savienība PRIEKA AKSIOMA IK
1 Rita Strode 1955 Gods kalpot mūsu Latvijai VSIA "Daugavpils teātris"
17 Roberts Kuplovs-Oginskis 1992 LATGALES PARTIJA AS "Latvijas gāze"
5 Rolands Gradkovskis 1969 No sirds Latvijai Daugavpils novada pašvaldības aģentūra 'Taka'
5 Romāns Kravcovs 1975 Kristīgi demokrātiskā savienība bezdarbnieks
12 Romans Savickis 1978 MŪSU PARTIJA Mikrouzņēmums "Romans Savickis 261178-10222"
10 Rostislavs Maļina 1975 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Daugavpils būvmehanizācija"
14 Ruslans Averins 1978 Latvijas Krievu savienība AS "Daugavpis Satiksme"
3 Ruslans Bļiznakovs 1984 Latvijas attīstībai AS "G4S Latvija"
8 Ruslans Golovans 1977 MŪSU PARTIJA SIA "Naujenes pakalpojumu serviss"
8 Ruslans Kovaļovs 1975 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "KMK AUTO"
2 Sanita Dregiša 1991 Partija VIENOTĪBA Daugavpils Universitāte
10 Santa Saveļjeva 1993 Kristīgi demokrātiskā savienība SIA FURORS CAFE
4 Sergejs Blagoveščenskis 1971 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Labiekārtošana-D"
6 Sergejs Karpačovs 1972 LATGALES PARTIJA AS "Latvijas Dzelzceļš", meitas uzņēmums SIA "LDZ ritošā sastāva serviss"
7 Sergejs Lavrenovs 1966 Latvijas Krievu savienība SIA "LDZ"
4 Sergejs Mančenko 1982 Partija Vienoti Latvijai AS "Ditton pievadķēžu rūpnīca"
1 Sergejs Parfjonovs 1971 Kristīgi demokrātiskā savienība SG&SP
16 Sergejs Solovjovs 1962 Latvijas Krievu savienība SIA „Ditton Chain”
4 Sergejs Žunda 1986 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "TEPIX"
11 Staņislavs Volodjko 1956 LATGALES PARTIJA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas nacionālā nekustamo īpašumu aģentūra"
6 Svetlana Lonska 1985 No sirds Latvijai IK "Zumba Dejas"
6 Taisa Fjodorova 1964 Partija Vienoti Latvijai
12 Tarass Bogdanovs 1979 Eiroskeptiķu Rīcības partija
7 Tatjana Semjonova 1987 Politiskā partija Alternative SIA Ladaga
17 Vaclavs Kazačonoks 1968 MŪSU PARTIJA SIA "Diz TRANS"
10 Valerijs Gomolko 1980 No sirds Latvijai AS Daugavpils Satiksme
3 Valērijs Oščenkovs 1986 Latvijas Krievu savienība IK "PRIME TRAVEL"
15 Veronika Baltkaula 1997 Gods kalpot mūsu Latvijai
16 Viktorija Sporāne-Hudojana 1985 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
9 Viktors Dobkevičs 1965 Zaļo un Zemnieku savienība IK "BIMU"
8 Viktors Friliņš 1974 Zaļo un Zemnieku savienība Valsts meža dienesta Dienvidlatgales virsmežniecība
2 Viktors Pučka 1974 Politiskā partija Alternative SIA CSDA
2 Vitālijs Aizbalts 1959 Gods kalpot mūsu Latvijai Rīgas ūdens, SIA
5 Vjačeslavs Fjodorovs 1966 Latvijas attīstībai SIA “Daugavpils dzelzsbetons”
13 Vladimirs Afanasjevs 1967 Gods kalpot mūsu Latvijai
2 Vladimirs Borisjonoks 1955 No sirds Latvijai Daugavpils Reģionālā slimnīca
7 Vladimirs Pučka 1962 Gods kalpot mūsu Latvijai Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola
8 Vladimirs Pupels 1979 No sirds Latvijai PIKC "Daugavpils Tehnikums"
15 Vladimirs Sklema 1988 No sirds Latvijai SIA "Mape-Woods"
5 Vladimirs Žavoronkovs 1976 Partija Vienoti Latvijai Bērnu Futbola Centrs "Daugavpils"
3 Vladislavs Bojarūns 1957 LATGALES PARTIJA SIA "RISEBA University"
5 Zaiga Lāce 1991 Partija VIENOTĪBA Daugavpils Universitāte, Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļa
2 Zane Zariņa 1986 Latvijas attīstībai Daugavpils Universitāte
11 Žanis Nikolaičenko 1969 No sirds Latvijai SIA "Pakmarkas"
1 Žanna Kulakova 1965 Partija Vienoti Latvijai Latgales lietišķo sieviešu apvienība
7 Žanna Romanovska 1969 Zaļo un Zemnieku savienība Daugavpils pisētas domes Baltkrievu kultūras centrs