NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
dobeles-novads-42 Dobeles novads Zemgale

Partijas

ID Nosaukums
p0038d7ac74303ce Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
p58c2bdb7f6cb1ef Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
p648e48edd33598d Zaļo un Zemnieku savienība
p0698ea222458d48 Partija VIENOTĪBA
pf3a52fc4ea853a4 Gods kalpot mūsu Latvijai

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
7 Agita Jansone 1970 Zaļo un Zemnieku savienība Gardenes pamatskola
7 Ainārs Meiers 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK z/s Mazbaldonas
5 Aldis Cīrulis 1957 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Lūcija"
1 Andrejs Spridzāns 1953 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada dome
10 Baiba Lucaua-Makalistere 1978 Zaļo un Zemnieku savienība Latvijas Sarkanais Krusts
1 Edgars Gaigalis 1973 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Dobeles jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs
2 Edgars Laimiņš 1976 Partija VIENOTĪBA Biedrība "Dobeles meža īpašnieku apvienība"
4 Edīte Kaufmane 1956 Zaļo un Zemnieku savienība APP "Dārzkopības institūts"
3 Guntis Safranovičs 1958 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada dome
2 Imants Auders 1953 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Jelgavas PPI Pilsētsaimniecība
16 Inita Neimane 1966 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Dobeles jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs
18 Irēna Dabra 1965 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldība
3 Ivars Cimermanis 1962 Partija VIENOTĪBA Z/s Aņģi
1 Kaspars Ļaksa 1975 Partija VIENOTĪBA Dobeles novada pašvaldība
7 Raimonds Sīpols 1972 Partija VIENOTĪBA Dobeles novada pašvaldība
6 Sarmīte Dude 1961 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldības Izglītības pārvalde
2 Viktors Eihmanis 1949 Zaļo un Zemnieku savienība Kooperatīvā sabiedrība "Auru grauds"
13 Agija Sileniece 1992 Partija VIENOTĪBA Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs
15 Aija Eidinta 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldības Kultūras un sporta pārvalde
8 Aiva Sproģe 1965 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK LPKS Agrario
2 Andrejs Safonovs 1980 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA” Ziedi JP” Firma
14 Armands Puriņš 1970 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK sia Pēkaiņi
8 Artūrs Ļaksa 1982 Partija VIENOTĪBA SIA Filter
14 Dace Škorņika 1965 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldība
17 Daina Palelione 1957 Partija VIENOTĪBA Mežinieku pamatskola
12 Dainis Rags 1970 Partija VIENOTĪBA z/s Ziediņi
10 Dzintars Vītols 1973 Partija VIENOTĪBA SIA Lauku Agro
20 Edgars Ķuzis 1988 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldības Kultūras un sporta pārvalde Dobeles pilsētas kultūras nams
3 Edgars Štelfs 1977 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA"TENACHEM"
3 Elīna Krievaite 1988 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Tenachem"
11 Elvis Lazdiņš 1992 Partija VIENOTĪBA SIA Latvijas Grauds
6 Ēriks Kīverts 1945 Gods kalpot mūsu Latvijai
4 Gaļina Ivanova 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
10 Guna Vitte 1960 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Dobeles pagasta pārvalde
5 Gunārs Žideņš 1949 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
11 Guntis Šmīdlers 1961 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldība
12 Gvido Gudelis 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK sia CELTEH
4 Helēna Eglīte 1954 Partija VIENOTĪBA Dobeles 1.vidusskola
5 Igors Ivanovs 1979 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA"Allsant"
16 Ilga Mihmele 1949 Partija VIENOTĪBA Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrība "Trusis un citi"
9 Iluta Dabra 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK sia Litagra
13 Ilze Abramoviča 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Dobeles novada izglītības pārvalde
5 Inese Didže 1959 Partija VIENOTĪBA Dobeles Valsts ģimnāzija
4 Ivars Ķipsnis 1980 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA"Venden"
1 Ivars Piruška 1967 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Dobeles novada dome
17 Jānis Kukša 1965 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldība
2 Jekaterina Astapoviča 1991 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "GELVORA"
4 Juris Dabra 1980 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK z/s Dreimaņi
16 Juris Kronbergs 1968 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldība
6 Juris Veidemanis 1975 Partija VIENOTĪBA AAS Balta
19 Kārlis Bogens 1947 Partija VIENOTĪBA
9 Klāvs Krūmiņš 1989 Partija VIENOTĪBA
15 Lidija Lūriņa 1954 Partija VIENOTĪBA Z/s Ziedi
15 Marija Tautkus 1964 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
3 Māris Lazda 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
18 Modris Petrutis 1962 Partija VIENOTĪBA SIA Autoamatnieks
8 Normunds Smiltnieks 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldības Kultūras un sporta pārvalde
1 Oļegs Einbergs 1964 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA"XELProjekts"
6 Raimonds Stepiņš 1970 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK bezdarbnieks
9 Raivis Veinbergs 1974 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles 1.vidusskola
19 Ramona Vinciuna 1962 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "RV Kodoli"
7 Sandijs Riekstiņš 1978 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA „Kronus”
14 Sanita Olševska 1967 Partija VIENOTĪBA SIA Aksanas Utenkovas ārsta prakse
11 Uģis Jurševskis 1959 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK sia KONTE-A
12 Vera Eriksone 1954 Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novada pašvaldība
13 Ziedonis Bergs 1957 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Penkule"