NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
ikskiles-novads-80 Ikšķiles novads Vidzeme

Partijas

ID Nosaukums
pde21004df30390e Partija VIENOTĪBA
p882e7953235a9dd APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
p7a2658c73e0fda9 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
p5bdcc5b60190207 Latvijas attīstībai
p2f874607bcc9d27 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
p1f102040d15aca1 Latvijas Reģionu Apvienība

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
5 Arvīds Akmanis 1959 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
1 Česlavs Batņa 1979 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Ikšķiles vidusskola
1 EDGARS LOGINS 1964 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI IKŠĶILES NOVADA DOME
1 Indulis Trapiņš 1961 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
4 Ingūna Bērziņa 1963 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Ikšķiles vidusskola
3 Ivars Viļums 1957 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldības SIA "Ikšķiles māja"
16 Jānis Hartmanis 1957 Partija VIENOTĪBA Latvijas Republikas Nacionālie bruņotie spēki
11 Jānis Kravalis 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Telcom
13 Juris Rudens 1967 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
7 Juris Saratovs 1962 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
2 Kaspars Grīnbergs 1984 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK INP SIA Ikšķiles māja
18 KASPARS UPACIERS 1966 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI IKŠĶILES NOVADA DOME
8 Toms Āboltiņš 1975 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA “Fittero”
4 Valentīns Špēlis 1953 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
10 Zane Bēķe 1966 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Ikšķiles vidusskola
2 Aelita Grase 1966 Latvijas Reģionu Apvienība
15 Agita Kābele 1986 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
6 Agnese Skarnele 1982 Latvijas Reģionu Apvienība
12 Aigars Neimanis 1968 Partija VIENOTĪBA AS "Stora Enso Latvija"
13 AIVIS PILĀBERS 1985 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI TOPOPLĀNS SIA
18 Andris Doveiks 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Augstceltne
7 Andris Vegners 1979 Latvijas attīstībai SIA "BIOTEX"
18 Ansis Liepiņš 1978 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Rīgas brīvostas pārvalde
14 Arnis Lazdenieks 1983 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA “Ziedu melodijas”
14 Artis Dobulis 1975 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA LKB
13 Arvis Cīrulis 1968 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA STATS SERVISS
8 Ausma Žukauska 1963 Latvijas attīstībai SIA Ikšķiles māja
8 Biruta Groza 1973 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
1 Dace Kizino 1969 Latvijas attīstībai SIA Ikšķiles māja
2 Dace Kļaviņa 1976 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
2 Dace Vanaga 1974 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA RIX
11 Dagmāra Villeruša 1944 Latvijas Reģionu Apvienība Latvijas mākslas akadēmija
14 DIĀNA RAĢELE 1968 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI LATVIEŠU KATOĻU STUDENTU UN AKADĒMIĶU APVIENĪBA "DZINTARS"
17 Didzis Apsītis 1977 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
11 Didzis Avišāns 1980 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA AGA
8 Dzintra Zabeļska 1968 Latvijas Reģionu Apvienība
8 Elīna Pičugina 1985 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Ikšķiles autostiklu centrs
4 Elīna Šņepste 1990 Latvijas Reģionu Apvienība Ikšķiles novada pašvaldības, Veselības un sociālo lietu pārvalde, Veselības veicināšanas centrs
5 ĒRIKS JANSONS 1969 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI FUTURUS FOOD SIA
12 GINTS ZIEMELIS 1968 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI ORANGE ART SIA
15 GUNDARS BIRZLEJA 1966 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI G.L.B. SIA
6 Guntars Kurmis 1969 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Miandum
9 Guntars Uldis Eglītis 1958 Latvijas Reģionu Apvienība
18 Helēna Andersone 1965 Partija VIENOTĪBA Nodibinājums "Lutera Akadēmija"
14 Ieva Kraukle 1972 Partija VIENOTĪBA Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra"
5 Ieva Masaļska 1982 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA EMETIA
9 Ilona Dzirkale 1970 Latvijas attīstībai PK Ogre
10 Ilvija Šleiņus 1967 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Šleins
10 Ilze Dzirkale 1998 Latvijas attīstībai
12 Imants Reikmanis 1946 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
15 Ināra Maurere 1943 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
4 Inga Vegnere 1979 Latvijas attīstībai SIA Ikšķiles māja
11 INGŪNA KVĒPA 1965 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI BALTIJAS SPORTA AUTO SIA
2 INGŪNA URTĀNE 1968 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI VIDES AIZSARDZĪBAS UN REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS MINISTRIJA
16 Inta Veigule 1968 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK RIMI
1 Iveta Mežaraupe 1973 Latvijas Reģionu Apvienība SIA “Sudali”
3 Iveta Preisa-Imaka 1973 Latvijas attīstībai SIA Tīrās ķepas
5 Janīna Kovele 1961 Latvijas attīstībai Latvijas pasts
4 Jānis Dreiškins 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Optic Guru
6 Jānis Gunārs Rubenis 1942 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldības SIA "Ikšķiles māja"
9 Jānis Rudzītis 1941 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
6 Juris Ansons 1980 Latvijas attīstībai SIA BFDS PRIM
7 Juris Kļaviņš 1944 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Ikšķiles dome
12 Kārlis Kančs 1948 Latvijas attīstībai
7 Kaspars Freimanis 1974 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA “AT Terauds“
9 Kristīne Liberta 1978 Partija VIENOTĪBA Biedrība "Tautskola 99 Baltie zirgi"
11 Kristīne Popova 1990 Latvijas attīstībai SIA Floriana
12 Laura Andrijonoka 1996 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA “FITTERO”
2 Lelde Lamstere 1993 Latvijas attīstībai SIA DAUDIŅAS
5 Ligita Āzena 1969 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK RPIVA
10 Lilita Rudzīte 1962 Latvijas Reģionu Apvienība
0 Linda Paegle 1986 Latvijas Reģionu Apvienība SIA Clog
3 MĀRA NIEDRA 1963 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI LESO SIA
4 MĀRIS REIMANIS 1974 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI "ABC Partners 11" SIA
17 Mariss Martinsons 1972 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
15 Mārtiņš Ēķis 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Lattelecom
7 Mārtiņš Jirgens 1980 Latvijas Reģionu Apvienība SIA"Hermes LMR"
7 MUNTIS AUNS 1955 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI LATVIJAS UNIVERSITĀTES LATVIJAS VĒSTURES INSTITŪTS
5 Normunds Rudovskis 1969 Latvijas Reģionu Apvienība SIA Radess Ltd
9 PĒTERIS BABULIS 1947 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
3 Raivo Damkevics 1972 Latvijas Reģionu Apvienība SIA Radako
16 Reinis Andrijanovs 1988 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI VeloBox SIA
10 REINIS CELESTE 1985 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI TelCom SIA
8 RITA VANAGA 1971 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI FINANŠU UN KAPITĀLA TIRGUS KOMISIJA
3 Rūdolfs Peslaks 1990 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA Peslaks metālapstrāde
6 SANDRA BREIHA 1960 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI LATVIJAS JŪRAS AKADĒMIJA
13 Sandra Lasmane 1964 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK BTA
17 SERGEJS SERAFIMOVIČS 1966 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI IK SEZIS
11 Sintija Vanaga 1974 Partija VIENOTĪBA
6 Uģis Šulcs 1972 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA “Energoremonts Rīga”
3 Uldis Zītars 1945 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Ogres rajona slimnīca
10 Valda Jermanova 1972 Partija VIENOTĪBA Ikšķiles novada pašvaldība
1 Valda Krinkele 1959 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK PII Urdaviņa
9 Valdis Kaprālis 1954 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
17 Valdis Kupčs 1965 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Hamstra
16 Zigurds Zēns 1958 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA VSIA MELIORPROJEKTS