NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
jurmala-11 Jūrmala Vidzeme

Partijas

ID Nosaukums
p577deefc88c73c5 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
pa8e8d2765fe6506 Zaļo un Zemnieku savienība
p32f7c73939d05d7 Partija Mūsu zeme
p611df8dcbc6edb8 Partija VIENOTĪBA
p3723281e634ac70 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija
p76c9144f282d415 Gods kalpot mūsu Latvijai
p871bc76ae152c75 Eiroskeptiķu Rīcības partija
p6eff8df5814e3c4 Jūrmala-mūsu mājas
pd7ec388140c25f0 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju!
pa89dc1bed6a5c9d Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
p8f073ff6f9bbbf1 Latvijas attīstībai
p1ffb723fbb88839 PROGRESĪVIE

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
1 Andris Čuda 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Jūrmalas Mežaparki
9 Anita Adijāne 1968 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
1 Arnis Ābelītis 1964 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija SIA "Kūriņš"
4 Dace Riņķe 1959 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
3 Dagmāra Beitnere-Le Galla 1955 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija Latvijas Universitāte Filozofijas un Socioloģijas institūts
4 Elizabete Krivcova 1978 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija E.Krivcovas juridiskais birojs
1 Gatis Truksnis 1969 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
8 Irēna Kausiniece 1950 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
3 Jānis Lediņš 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
2 Larisa Loskutova 1964 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Jūrmalas pilsētas dome
2 Mārtiņš Stulpiņš 1952 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija Jūrmalas Dome
1 Ņikita Ņikiforovs 1983 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Latvijas Republikas Saeima
2 Rita Sproģe 1967 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
2 Rolands Parasigs-Parasiņš 1992 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK AS Citadele banka
17 Uldis Kronblūms 1960 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija Jūrmalas Aizsardzības Biedrība
9 Agnese Lielā-Kārkliņa 1979 Latvijas attīstībai "Dzintars hotel"
13 Agris Vītols 1981 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA"VRZ"
3 Aigars Tampe 1958 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Escape World
17 Ainars Romanovskis 1969 Gods kalpot mūsu Latvijai Jūrmalas Sia "Meistars"
11 Aivars Laizāns 1962 Eiroskeptiķu Rīcības partija NRC "Vaivari"
4 Aivars Ozoliņš 1959 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija SIA "Liktenis"
12 Aldis Gēcis 1963 Partija VIENOTĪBA Jūrmalas advokātu birojs
1 Aleksandrs Bašarins 1952 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA Inter Haus
12 Aleksandrs Koļesņikovs 1988 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "JS Noma"
8 Aleksandrs Pikaļovs 1962 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Rīgas satiksme, Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību
10 Aleksandrs Plinta 1954 Eiroskeptiķu Rīcības partija bezdarbnieks
5 Aleksandrs Sakovskis 1965 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Jūrmalas namu pārvaldnieku asociācija
8 Aleksejs Koziorovs 1952 Jūrmala-mūsu mājas
6 Aleksejs Ovods 1981 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Ekaston Properties"
15 Alla Plaude 1968 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija Pumpuru vidusskola
16 Anatolijs Pesockis 1964 Jūrmala-mūsu mājas
12 Anda Romanovska 1973 Jūrmala-mūsu mājas PII "Madara"
2 Anda Vītola 1965 PROGRESĪVIE SIA VIA Baltic
8 Andrejs Bertuss 1961 Partija VIENOTĪBA Babītes novada pašvaldība
11 Andrejs Boicovs 1993 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! bezdarbnieks
2 Andrejs Civjans 1960 Jūrmala-mūsu mājas
2 Andrejs Kondratjuks 1957 Gods kalpot mūsu Latvijai Sia Rīgas nami
11 Andrejs Morozovs 1988 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Jūrmalas pilsētas domes Pilsētplānošanas nodaļa
13 Andris Emersons 1961 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! pašnodarbināts
16 Andris Perjans 1983 Eiroskeptiķu Rīcības partija
12 Andris Urbacāns 1967 Zaļo un Zemnieku savienība Pumpuru vidusskola
12 Anna Iļjenkova 1995 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Clyde Marine recruitment
7 Annija Kuzina 1995 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Bērna kopšanas atvaļinājumā
13 Ansis Siliņš 1970 Jūrmala-mūsu mājas SIA "ATP būve”
11 Armands Zivtiņš 1978 Latvijas attīstībai SIA Parette
14 Arnolds Vītiņš 1966 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA Izklaides automātu risinājumi
14 Arta Alliu 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Žurnāls ‘Latvijas Tirgotāju kamera'
16 Artūrs Karičkins 1983 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Biedrība Jūrmalai
15 Ausma Zoldnere 1947 Partija VIENOTĪBA pašnodarbinātā
6 Baiba Ziedone-Jansone 1955 Partija VIENOTĪBA SIA ''LAI RIPO''
3 Boriss Doņņikovs 1955 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Jūrmalas pilsētas dome
16 Bruno Libauers 1956 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK JKC Mākslinieku nams
4 Dace Zālīte 1981 PROGRESĪVIE SIA INTERIOR DESIGN STUDIO
7 Daila Labrence 1961 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola
6 Dzintars Adienis 1976 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Jūrmalas mākslas skola
6 Dzintra Homka 1954 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija Latvijas Lauku Ģimenes Ārstu Asociācija
8 Edgars Staltmanis 1952 PROGRESĪVIE
16 Eduards Fogelis 1990 Latvijas attīstībai SIA “INCRES”
3 Edvards Āriņš 1998 Eiroskeptiķu Rīcības partija Eiroskeptiķu Rīcības partija
1 Egmonts Krūmiņš 1971 Jūrmala-mūsu mājas Tukuma novada dome
7 Eila Rancāne 1973 Latvijas attīstībai SIA Eilas Rancānes konsultāciju birojs
17 Ervīns Polis 1965 Jūrmala-mūsu mājas
3 Evita Ostrovska 1974 Gods kalpot mūsu Latvijai zvērināta advokāte
1 Gatis Zamurs 1983 Latvijas attīstībai Latvijas Koka būvniecības klasteris
8 Gints Korzāns 1968 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA “Komerccentrs Dati Grupa”
18 Gints Vilks 1958 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Vegra
2 Gunta Liepiņa 1963 Partija VIENOTĪBA Jūrmalas mūzikas vidusskola
14 Guntars Anspoks 1973 Zaļo un Zemnieku savienība AS "Fēniks"
16 Guntis Grūba 1969 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija Pašnodarbinātais
3 Ieva Lazda 1978 PROGRESĪVIE LIFE+ projekts “Ķemeru nacionālā parka hidroloģiskā režīma atjaunošana”
2 Ieva Peimane 1980 Latvijas attīstībai Biedrība "Jūrmala Eiropas pilsēta"
6 Ieva Šmite 1983 Latvijas attīstībai VECĀKU ATBALSTA BIEDRĪBA
4 Igors Dreija 1960 Gods kalpot mūsu Latvijai Latvijas Advokātu Kolēģija
18 Igors Filozofovičs 1985 Jūrmala-mūsu mājas SIA “Anssa”
1 Ilmārs Ančāns 1940 Partija Mūsu zeme
2 Ilze Ruģele 1977 Partija Mūsu zeme SIA "Klippan Saule"
10 Ināra Drulle 1977 Partija VIENOTĪBA LR Kultūras ministrija, ES fondu departamenta finanšu instrumentu attīstības nodaļa
11 Indra Brinkmane 1966 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija Jūrmalas Sporta skola
8 Inese Ikstena 1968 Latvijas attīstībai Eiropas Komisijas ģenerāldirektorāts
13 Inese Kārkliņa 1960 Zaļo un Zemnieku savienība Vaivaru pamatsskola
16 Inese Rassoļenko 1967 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA Finanšu saitību birojs
12 Ineta Vempere 1977 Latvijas attīstībai SIA Goba Eko
11 Inga Sarma 1959 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Jūrmalas pilsētas muzejs
17 Ingus Gribulis 1981 Eiroskeptiķu Rīcības partija A/S "Olympic Casino"
9 Irina Leduka 1976 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Jūrmalas Pašvaldības policija
8 Irina Vlasenko 1971 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Intra GT"
13 Ivars Lūsis 1973 Eiroskeptiķu Rīcības partija
1 Iveta Blaua 1969 Partija VIENOTĪBA Jūrmalas pilsētas Dome
14 Jadviga Neimane 1960 Latvijas attīstībai Latvijas investīciju un attīstības aģentūra, “Arējās tirdzniecības departamenta, Eksporta veicināšanas nodaļa
15 Jana Jaunzeme 1968 Latvijas attīstībai Pašnodarbināta persona
5 Jānis Asars 1993 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK "Lattelecom" SIA
10 Jānis Daugavvanags 1967 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Jūrmalas ūdens"
11 Jānis Ezers 1973 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
9 Jānis Ķirsis 1990 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija SIA "Bite Latvija"
17 Jānis Ozols 1989 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA „Senson paint”
15 Jānis Poļaks 1958 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
4 Jānis Rāfelds 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Jūrmalas Sporta servisa centrs
15 Jānis Raņķis 1975 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "ISSF"
5 Jānis Skutels 1953 Partija VIENOTĪBA SIA "Jūrmalas Siltums
1 Jānis Sokolovs 1980 Gods kalpot mūsu Latvijai Bērnu klīniskā universitātes slimnīca
6 Jānis Vekmans 1984 PROGRESĪVIE SIA Zemgales Projekts
7 Jausma Rozenšteine 1969 PROGRESĪVIE Jūrmalas sporta skola
7 Jeļena Grigorjeva 1983 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Serkats"
15 Jevgeņijs Šeļeņins 1946 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA’’ Roveks’’
14 Jurijs Kašpirko 1948 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
3 Juris Iļjenkovs 1968 Partija VIENOTĪBA Dubultu doktorāts
7 Karina Siņkeviča 1968 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
5 Kaspars Pudniks 1983 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Dzeki Gloss
13 Kaspars Tīmanis 1972 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija SIA "Labvēlīgie Puikas"
11 Kintija Anna Bērzkalne 1997 Partija VIENOTĪBA Baltijas Ceļojumu grupa
4 Kristiāns Avotiņš 1990 Partija VIENOTĪBA Jūrmalas Sporta skola
8 Kristīna Iļjenkova 1990 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA "Perladents"
13 Laura Reisele 1987 Latvijas attīstībai Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
5 Lauris Ulpe 1984 Jūrmala-mūsu mājas SIA „Jūrmalas Namsaimnieks”
10 Lavrentijs Krotovs 1938 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Brīvpratīga ugunsdrošības biedrība
6 Lidija Naumova 1970 Eiroskeptiķu Rīcības partija Klīnika "Dzintari"
17 Lidija Pahomova 1997 Latvijas attīstībai LU BVEF
9 Līga Jurjāne-Stabulniece 1985 Gods kalpot mūsu Latvijai If P&C Insurance AS Latvijas filiāle
14 Līga Knisle 1977 Partija VIENOTĪBA SIA LKP SOLUTIONS
5 Ligita Maziņa 1968 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
15 Linda Brasla-Igaune 1971 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Grange"
11 Madara Pole 1984 Jūrmala-mūsu mājas Latvijas Starptautiskā skola
7 Madis Biete 1967 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
13 Maira Janēvica 1976 Partija VIENOTĪBA pašnodarbinātā
14 Margarita Baumgarte 1957 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA Lauvas zobs
4 Marina Baškirova 1961 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Brīvpratīga brālība
4 Māris Baltrums 1969 Jūrmala-mūsu mājas SIA "RSC Noma"
1 Māris Indulis Graudiņš 1953 PROGRESĪVIE Stokholmas Ekonomikas augstskola
2 Māris Mežapuķe 1964 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Jūrmalas bērnu un jauniešu interešu centrs
7 Māris Trankalis 1959 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija AAS "Brīvais Vilnis"
9 Marko Tuomas Ojala 1969 Jūrmala-mūsu mājas Jūrmalas Kultūras centrs
15 Martins Rubīns 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Ecolab
18 Mārtiņš Visockis 1976 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija SIA "MT"
6 Megija Krista Muižniece 1999 Gods kalpot mūsu Latvijai Nav
10 Mikus Tillers 1986 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija SIA "RE IT"
5 Natālija Ābola 1953 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA TV Alter A
9 Nataļja Dolgušina 1966 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "MAXIMA"
14 Nataļja Vladimirova 1979 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "BCC"
10 Nataļja Žitkova 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola
5 Normunds Kazakevičs 1974 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija SIA "Tranzitserviss MN"
13 Ojārs Līcis 1951 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība ,,LASIS 1357"
15 Oskars Laivenieks 1981 Jūrmala-mūsu mājas SIA „LAKALME”
3 Pāvels Dunajs 1986 Jūrmala-mūsu mājas Jūrmalas pilsētas dome
5 Pāvels Koroļs 1969 PROGRESĪVIE
3 Pēteris Binders 1971 Latvijas attīstībai SIA „DOMENIKSS „
4 Pēteris Koškins 1976 Eiroskeptiķu Rīcības partija
9 Pēteris Leiškalns 1955 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Darba devēju konfederācija
12 Pēteris Začests 1979 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija VAS "Latvijas gaisa satiksme"
12 Raimonds Bērziņš 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija bezdarbnieks
10 Raimonds Bondars 1973 Latvijas attīstībai SIA “HUS.LV ECO HOUSES”,
7 Rauls Dzerelis 1988 Gods kalpot mūsu Latvijai Jūrmalas pilsētas internāt pamatskola
18 Renārs Liepiņš 1988 Latvijas attīstībai SIA Weekend
12 Renārs Sirba 1983 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA Veģu auto Jūrmala
17 Rolands Greiziņš 1950 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
12 Rolands Grotus 1960 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Fiber Technology SIA
6 Romāns Mežeckis 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Latvijas Republikas Saeima
5 Ruslans Tumanovs 1988 Eiroskeptiķu Rīcības partija
7 Sandis Bērziņš 1984 Partija VIENOTĪBA Jūrmalas Sporta skola
18 Sandra Caune 1960 Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmalas pilsētas dome
14 Santa Vītola 1987 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija SIA "BBH Investments"
9 Sarmīte Šulce 1960 Partija VIENOTĪBA SIA DR CONSULTING
6 Sergejs Baškirovs 1987 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Clyde Marine recruitment
9 Sergejs Jerofejevs 1968 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA ” Jūrmalas siltums ”
8 Sergejs Ļebedjkovs 1959 Gods kalpot mūsu Latvijai VSIA " Paula Stradiņa Klīniskā Universitātes Slimnīca"
11 Sergejs Ņedaivoda 1977 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "LightHouse Jūrmala"
6 Sergejs Riļevs 1973 Jūrmala-mūsu mājas SIA "BLASKO"
14 Solvita Pole 1961 Jūrmala-mūsu mājas SIA "Pillar Architekten"
7 Svens Renemanis 1983 Jūrmala-mūsu mājas Koncertaģentūra "Mūza"
1 Tamāra Meļņikova 1969 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "A.K Security"
5 Uldis Ciekurs 1956 Latvijas attīstībai SIA ,,Jūrmalas ātrā medicīniskā palīdzība”
15 Uldis Ločmelis 1973 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Latvijas Pasts
10 Ulvis Frīdenbergs 1973 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA"GG Pakalpojumi"
10 Vija Ķezbere 1964 Jūrmala-mūsu mājas Jūrmalas Valsts ģimnāzija
18 Viktors Vasiļjevs 1939 Eiroskeptiķu Rīcības partija
4 Vilis Zilgalvis 1972 Latvijas attīstībai SIA “INCRES”
2 Vladimirs Pozņakovs 1950 Eiroskeptiķu Rīcības partija
3 Vladimirs Semjonovs 1948 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Pensionars
13 Vladislavs Minginovičs 1984 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Džudo klubs "Lido"
16 Zigmārs Grūbe 1974 Zaļo un Zemnieku savienība Valsts reģionālās attīstības aģentūra
10 Zigmunds Bekmanis 1966 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA „Lauku Avīze”
8 Zigurds Starks 1962 Tev, Jūrmalai, Jaunā konservatīvā partija Lauku saimniecība "Svēteļi"