NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
kocenu-novads-119 Kocēnu novads Vidzeme

Partijas

ID Nosaukums
pdcc5a57d34eb55f Zaļo un Zemnieku savienība
p68eac796130db26 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
8 Dainis Trēziņš 1973 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome Kocēnu pamatskola
2 Evija Nagle 1973 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
5 Inese Sudraba 1957 Zaļo un Zemnieku savienība Valmieras Mūzikas skola
4 Ivars Ādamsons 1970 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
17 Ivars Jēkabsons 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
10 Jānis Bērziņš 1993 Zaļo un Zemnieku savienība SIA ''Konekesko Latvija''
3 Jānis Dainis 1956 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
11 Jānis Grasbergs 1986 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK z/s "Zilūži"
1 Jānis Olmanis 1958 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
7 Jānis Zagorskis 1960 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
3 Jānis Zvirbulis 1966 Zaļo un Zemnieku savienība SIA ''Byko-Lat''
1 Roberts Ločmelis 1990 Zaļo un Zemnieku savienība z/s ''Mazdzērvītes''
16 Sandra Grīnliņa 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada PII "Auseklītis"
13 Sarmīte Bračka 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
18 Vineta Vintere 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
15 Andrejs Caps 1978 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Norel IT
7 Andris Lancmanis 1962 Zaļo un Zemnieku savienība
12 Anna Mironovska 1968 Zaļo un Zemnieku savienība SIA ''Doktorāts Kalnieši''
13 Baiba Bisniece 1974 Zaļo un Zemnieku savienība ''Kocēnu aptieka''
6 Gatis Keziks 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
10 Gints Neimanis 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK z/s "Rīvēni"
8 Inga Brusova 1984 Zaļo un Zemnieku savienība AS ''Dimela Veta''
16 Inga Fogele 1964 Zaļo un Zemnieku savienība z/s ''Lielgreiži''
9 Ivars Ceriņš 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Fototapetes LV"
17 Jānis Krīgers 1961 Zaļo un Zemnieku savienība
14 Laura Semuča 1992 Zaļo un Zemnieku savienība KocēnuPII ''Auseklītis''
6 Māris Miezītis 1966 Zaļo un Zemnieku savienība SIA ''VTU Valmiera''
5 Modris Kokins 1959 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kocēnu novada dome
12 Nauris Jurgenbergs 1988 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Cooperative"
9 Raivis Kiršs 1975 Zaļo un Zemnieku savienība Vaidavas kultūras un amatniecības centrs
2 Rolands Rākins 1973 Zaļo un Zemnieku savienība SIA ''Daivāres''
14 Santa Rumba 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Bioloģiskā saimniecība "Mežvijas"
4 Vitauts Staņa 1955 Zaļo un Zemnieku savienība Kocēnu novada dome
11 Zane Alksne 1989 Zaļo un Zemnieku savienība konservu darbnīca ''Mežāzis''
15 Zeltīte Kaviere 1960 Zaļo un Zemnieku savienība