NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
preilu-novads-83 Preiļu novads Latgale

Partijas

ID Nosaukums
p1fd746e849ec9f5 Latvijas Zaļā partija
p920984c1d43fbd9 Latvijas Reģionu Apvienība
p0a0f5d67270746e LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
p388bd2078a9a9bf No sirds Latvijai
p8cac7b8ea406c94 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
p769a600ea55183e Partija Vienoti Latvijai
p6109efdcb1ad4eb Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
17 AIGARS ZĪMELIS 1972 Latvijas Reģionu Apvienība SIA ''Primo food''
16 ĀRIJS VUCĀNS 1964 Latvijas Reģionu Apvienība SIA ARKA Preiļi
1 Ēvalds Vilcāns 1956 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Preiļu pilsētas dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "Liesma"
3 Ineta Liepniece 1965 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu novada dome
12 Iveta Stare 1966 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA ‘’Preiļu slimnīca”
2 Juris Erts 1970 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija
1 JURIS VUCĀNS 1986 Latvijas Reģionu Apvienība PREIĻU NOVADA DOME
4 Juris Želvis 1980 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Lauku atbalsta dienests
5 Lauris Pastars 1981 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu novada Labklājības pārvalde
3 Māris Leikučs 1977 Latvijas Zaļā partija A/s "Preiļu siers"
1 Maruta Plivda 1970 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu novada dome
1 Nadežda Hļebņikova 1973 Partija Vienoti Latvijai Preiļu 2.vidusskola
10 Raimonds Rubins 1973 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA ZS „Dižozols”
16 Valentīna Madalāne 1956 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu novada Salas pamatskola
1 Zigmārs Erts 1983 Latvijas Zaļā partija Preiļu novada dome
7 AGRIS PASTARS 1984 Latvijas Reģionu Apvienība Z/S „Sila pļavas”
6 Aivars Pīzelis 1958 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Madara 89"
7 Aivars Sparāns 1964 No sirds Latvijai Mikro uzņēmums
10 Aldis Džeriņš 1971 Latvijas Zaļā partija Preiļu novada dome
6 Anna Balcare 1962 No sirds Latvijai Privāto mežu īpašnieku apvienība "Jersika"
5 Antons Znotiņš 1962 Latvijas Zaļā partija Kooperatīvā sabiedrība "Preiļu kooperatīvā sabiedrība"
0 ANTRA SKUTELE 1990 Latvijas Reģionu Apvienība Ogres novada PA Ogres novada Kultūras centrs
4 Arnis Griboniks 1980 Latvijas Zaļā partija Z/s "Ozoli"
4 Artūrs Slūka 1985 No sirds Latvijai Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Tehniskās uzraudzības departamenta Latgales reģiona nodaļa
9 Dāvis Pastars 1996 Latvijas Zaļā partija
2 Diāna Vucāne 1967 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
7 Donats Valainis 1960 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Saimniecība “Lielezeriņi”
1 Edgars Kozuļ-Kažs 1959 No sirds Latvijai "ERGO Insurance SE" Latvijas filiāle
6 Edgars Rubens 1978 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija IK Annika
14 Ēriks Trubiņš 1972 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
15 GUNĀRS SVILĀNS 1966 Latvijas Reģionu Apvienība SIA SALANG-P
8 Harijs Kublickis 1976 No sirds Latvijai VAS Latvijas autoceļu uzturētājs,Daugavpils ceļu rajons
12 Igors Krotovs 1987 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Kurmeits
9 ILGONIS SKRIVĻA 1959 Latvijas Reģionu Apvienība 35. Zemessardzes nodrošinājuma bataljons
8 ILONA INDRIKSONE 1974 Latvijas Reģionu Apvienība Pamatskola „Preiļu Brīvā skola”,
10 ILZE ATVARA-BRIŠKA 1976 Latvijas Reģionu Apvienība
14 Imants Babris 1963 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
15 Inese Jaundzema 1976 Latvijas Zaļā partija SIA "Agrolatgale Plus"
8 Inese Zīmele 1978 Latvijas Zaļā partija Rudzātu speciālā internātpamatskola
9 Inna Limane 1966 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Dīja P"
5 Inta Rumaka 1978 Partija Vienoti Latvijai Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
14 IVARS VALAINIS 1974 Latvijas Reģionu Apvienība SIA NEITRINO
18 Jānis Anspoks 1953 Latvijas Zaļā partija SIA "Abaks AA"
11 Jānis Greidāns 1986 Latvijas Zaļā partija SIA "Mefa Baltic"
2 Jānis Kivlenieks 1989 Partija Vienoti Latvijai SIA "RECK"
9 Jānis Kotāns 1959 No sirds Latvijai Sia Jēkabpils autobusu parks
12 Jānis Krumpāns 1970 Latvijas Zaļā partija SIA "B Force Logistics"
14 Jānis Livdāns 1991 Latvijas Zaļā partija Preiļu mūzikas un mākslas skola
2 Jānis Trubačs 1960 No sirds Latvijai
13 Jānis Zdanovskis 1958 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Eva 85
7 Jekaterina Frolova 1990 Partija Vienoti Latvijai Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Struktūrvienība Preiļi
0 Jeļena Ščetkina 1982 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
4 Jevģenijs Stepanovs 1950 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
2 Juris Kovaļevskis 1961 Latvijas Zaļā partija Preiļu novada dome
13 Juris Rusiņš 1969 Latvijas Zaļā partija A/s "Preiļu siers"
6 JUSTS RIBINICKIS 1994 Latvijas Reģionu Apvienība
18 Klavdija Zarāne 1965 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu novada Vakara (maiņu) un neklātienes vidusskola
16 Konstantīna Seile 1957 Latvijas Zaļā partija CSP Preiļu datu savākšanas un apstrādes centrs
1 Kristaps Určs 1985 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
5 KRISTĪNE MŪRNIECE 1981 Latvijas Reģionu Apvienība Studija Harmonija
12 LEONARDS SPŪLIS 1955 Latvijas Reģionu Apvienība Malnavas koledža, IPĪV Višķi
3 Lidija Kivleniece 1967 No sirds Latvijai SIA LLKC Preiļu konsultāciju birojs
6 Ligita Pauniņa 1959 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija
11 Ļuba Ozoliņa 1961 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Z/S Zemniekdēls
9 Lucija Tropa 1953 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Preiļu slimnīca
8 Ludmila Čebiševa 1958 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Kristīne RR"
13 Māra Rožinska 1988 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Aizkalnes tautas nams
3 Marija Onufrijeva 1954 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Preiļu novada slāvu kultūras biedrība "Raduga"
10 Mārtiņš Špundzāns 1985 No sirds Latvijai Clyde Marine
3 MĀRTIŅŠ VILCĀNS 1986 Latvijas Reģionu Apvienība Preiļu Brīvā skola
5 Mihails Onufrijevs 1944 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
8 Modris Mainulis 1973 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Z/S Madera
11 NADEŽDA MARTINOVA 1958 Latvijas Reģionu Apvienība SIA “Latio”
10 Nataļja Lapoško 1964 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija AS "Preiļu siers"
9 Nora Šņepste 1960 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu 1. pamatskola
2 NORMUNDS ROMANOVSKIS 1983 Latvijas Reģionu Apvienība Z/S “Priedīši”
3 Oļegs Hļebņikovs 1953 Partija Vienoti Latvijai Preiļu 2.vidusskola
4 OĻEGS KOĻESŅIČENKO 1984 Latvijas Reģionu Apvienība Preiļu mūzikas un mākslas skola
11 Pēteris Bernāns 1959 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu 1. pamatskola
17 Pēteris Romanovs 1945 Latvijas Zaļā partija Moskvinas vecticībnieku draudze
6 Romāns Petrovs 1966 Latvijas Zaļā partija Biedrība "Sofija"
7 Romualds Kairāns 1958 Latvijas Zaļā partija Pelēču pamatskola
5 Sandra Otsone 1976 No sirds Latvijai SIA „Jēkabpils autobusu parks"
7 Solvita Urka 1970 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Tēraudi - P
4 Svetlana Galkina 1982 Partija Vienoti Latvijai SIA Nis
5 Tatjana Kolosova-Peresta 1955 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
10 Toms Vucāns 1993 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
13 VALĒRIJS HARITONOVS 1975 Latvijas Reģionu Apvienība SIA “ONNINEN”
4 Viktors Vasiļjevs 1958 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Z/S Vaivodi
8 Vitālijs Plivda 1964 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Preiļu novada dome
6 Vitālijs Višņakovs 1998 Partija Vienoti Latvijai
7 Vitālijs Zarjanskis 1955 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
2 Vladimirs Haritonovs 1951 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Preiļu saimnieks" Siltuma apgādes un ūdens kanalizācijas nodaļa
3 Žanna Ļeščinska 1968 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Levaž
15 Zenta Igolniece 1948 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA “Preiļu saimnieks”
17 Zita Briška 1958 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Preiļu konsultāciju birojs