NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
rezeknes-novads-87 Rēzeknes novads Latgale

Partijas

ID Nosaukums
p8ea0d841d821382 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA
pf99eda07d04ebb6 Politiskā partija Alternative
pfeceb9a1195c0b1 Partija Vienoti Latvijai
p95aeaf72f19481f Zaļo un Zemnieku savienība
p340ad0b5cdb0ce0 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
p2e5b619208229a3 Latvijas Reģionu Apvienība

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
2 Aivars Buharins 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Izglītības un atpūtas biedrība "OZOLAINE'
9 Anita Ludborža 1964 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Nautrēnu vidusskola
1 Elvīra Pizāne 1957 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Rēzeknes novada dome
2 Ērika Teirumnieka 1971 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
10 FRĪDIS ZENČENKO 1965 Politiskā partija Alternative
1 Guntis Rasims 1984 Latvijas Reģionu Apvienība Rēzeknes novada pašvaldība
1 Igors Kolosovs 1965 Politiskā partija Alternative Rēzeknes novada Dome.
1 Monvīds Švarcs 1967 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Rēzeknes novada pašvaldība
6 Normunds Zušs 1981 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA IK Normunds Zušs
3 Pāvels Melnis 1955 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Sprūževa M"
2 Pēteris Stanka 1952 Zaļo un Zemnieku savienība ZS "Līdumi"
12 Regīna Baranova 1960 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Silmalas pagasta pārvalde
1 Staņislavs Šķesters 1958 Zaļo un Zemnieku savienība Valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi"
8 Vasīlijs Bašmakovs 1945 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
18 Viktors Ščerbakovs 1971 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Tiskādu vidusskola
20 Vilis Deksnis 1960 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Rēzeknes novada pašvaldība
7 Zigfrīds Lukaševičs 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Maltas 2.vidusskola
5 Aija Eriņa 1985 Latvijas Reģionu Apvienība
17 Aleksandra Markova 1968 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Z/S Bajāri
4 ANATOLIJS KONDRATS 1965 Politiskā partija Alternative SIA "Lazurnij Bereg"
3 ANATOLIJS LAIZĀNS 1965 Politiskā partija Alternative SIA "SolRezAL"
12 ANDREJS KRIVCOVS 1989 Politiskā partija Alternative SIA "MaltAuto RJ"
19 Andris Teilāns 1962 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Z/S Ratiņi
17 Armands Omuls 1993 Latvijas Reģionu Apvienība
18 Arsenijs Aksjonovs 1962 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Rikavas pagasta pārvalde
12 Artūrs Eriņš 1980 Zaļo un Zemnieku savienība ZS "Pumpuri"
18 Artūrs Šķesters 1986 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
15 Artūrs Tjušs 1977 Zaļo un Zemnieku savienība ZS " Meža Grumuži"
4 Arvīds Pujats 1964 Partija Vienoti Latvijai Zemnieku saimniecība
6 Arvīds Zelčs 1949 Zaļo un Zemnieku savienība RSEZ AS "Rēzeknes-Dzirnavnieks"
16 Daiga Utāne 1996 Latvijas Reģionu Apvienība
14 Daina Igaune 1972 Zaļo un Zemnieku savienība Rēzeknes novada pašvaldība
9 Dainis Aleksandrovičs 1967 Politiskā partija Alternative Z/S "Kristceļi"
19 Dainis Viļums 1969 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Valsts meža dienests
19 DMITRIJS KURMEĻOVS 1965 Politiskā partija Alternative SIA "Microlines"
13 Dzintra Gribuste 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Stoļerovas pagasts " Saieta nams "
7 Dzintra Šilova 1973 Partija Vienoti Latvijai Lūznavas PII
14 EDGARS NIZINS 1976 Politiskā partija Alternative Z/S "E.Nizina"
8 Edgars Paškovs 1967 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Čornajas pagasta pārvalde
13 Elmārs Kotāns 1972 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA z/s Dimanti
15 Ēriks Silovs 1965 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Kaunatas pagasta pārvalde
5 Gunārs Smeilis 1968 Zaļo un Zemnieku savienība SIA " Salmiņi Agro "
3 Gunta Latiševa-Čudare 1995 Latvijas Reģionu Apvienība SIA "Austrumlatvijas koncertzāle"
11 Guntis Klīdzējs 1985 Latvijas Reģionu Apvienība Dricānu pagasta pārvalde
12 Guntra Kuzmina 1987 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Rēzeknes novada pašvaldība
5 Igors Diklabs 1974 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Latgales ziedi'
8 Igors Isupovs 1988 Latvijas Reģionu Apvienība Griškānu pagasta pārvalde
11 Ilona Delvere 1980 Zaļo un Zemnieku savienība Rēzeknes novada Gaigalavas bāriņtiesa
4 Ināra Šindarjova 1958 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Nodarbinātības valsts aģentūra
20 Ingars Gusāns 1974 Latvijas Reģionu Apvienība Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
8 Irēna Čehoviča 1953 Zaļo un Zemnieku savienība
7 IVANS BEBRIŠS 1949 Politiskā partija Alternative
15 Ivans Kornuta 1958 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Z/S Lapsiņas
7 Ivars Igaunis 1969 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Jaunstrūžānu pamatskola
9 Iveta Dimzule 1967 Zaļo un Zemnieku savienība SIA " Rēzeknes Vēstis "
2 Iveta Ieva Aleksāne 1969 Partija Vienoti Latvijai sia Aleksii
11 Jānis Inkins 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Vērēmu pagasta pārvalde
19 Jānis Kuzminskis 1974 Latvijas Reģionu Apvienība Z/s "Tiptops"
7 Jānis Macāns 1957 Zaļo un Zemnieku savienība Rēzeknes novada dome
2 Jānis Šaudiņš 1991 Latvijas Reģionu Apvienība Rēzeknes novada pašvaldība
9 Jeļena Daņilova 1956 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Lūznavas ģimenes ārsta prakse
15 JEĻENA GUBKO 1985 Politiskā partija Alternative
8 JURIJS IONINS 1998 Politiskā partija Alternative
6 Juris Brolišs 1988 Partija Vienoti Latvijai IK JUKONM
17 Juris Runčs 1960 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA SIA LDZ apsardze
14 Kārlis Pīgožnis 1994 Latvijas Reģionu Apvienība Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
6 Kārlis Taranda 1993 Latvijas Reģionu Apvienība SIA „Restorānu servisa skola”
6 Kaspars Melnis 1989 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA Sprūževa M
1 Liāna Teirumnieka 1976 Partija Vienoti Latvijai Audriņu pamatskola
17 Lolita Ķipure 1992 Zaļo un Zemnieku savienība RSEZ AS Rēzeknes Dzirnavnieks
12 Mārtiņš Gailums 1992 Latvijas Reģionu Apvienība Sia "Ceļi un Tilti"
20 Nataļja Rumjanceva 1965 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Maltas vidusskola
3 Nikolajs Pušņakovs 1981 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA SIA MS-IDI
16 PĀVELS KIRSANOVS 1963 Politiskā partija Alternative Z/S "ZELMEŅI"
13 Pāvels Ščerbakovs 1996 Latvijas Reģionu Apvienība VAS "Latvijas dzelzceļš"
4 Pēteris Karacejevs 1955 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA Kopdarbs
7 Raitis Bulatovs 1991 Latvijas Reģionu Apvienība SIA "RK Partners"
16 Rasma Igaune 1988 Zaļo un Zemnieku savienība ZS " Ildzēni "
11 REGĪNA TRŪLE 1962 Politiskā partija Alternative SIA "Bērnu Oāze"
5 RENĀRS VABALS 1984 Politiskā partija Alternative SIA "Strūžānu siltums"
4 Rita Baltere 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Daugavpils Universitāte
3 Rita Žurzdina 1975 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Rēzeknes novada sociālāis dienests
5 Samanta Gaile 1988 Partija Vienoti Latvijai Rēzeknes Valsts 1. Ģimnāzija
9 Sandris Turlajs 1996 Latvijas Reģionu Apvienība
10 Sanita Zunda 1991 Latvijas Reģionu Apvienība Dricānu pagasta pārvalde
18 Santa Viša-Gaisiņa 1990 Latvijas Reģionu Apvienība Čornajas pagasta pārvalde
10 Sarmīte Stepiņa 1977 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Strūžanu KN
14 Silvija Freiberga 1960 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola
13 Svetlana Dimpere 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Pārtikas veikalu grupa"
13 SVETLANA TIHOMIROVA 1977 Politiskā partija Alternative SIA "Latvijas Nacionālā Naftas Kompānija"
2 TATJANA KUBECKA 1971 Politiskā partija Alternative Rēzeknes novada Dome.
14 Tatjana Pavlova 1975 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Audriņu pagasta pārvalde
16 Valdis Zujs 1977 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA IK "Izidori"
3 Valērijs Jasinskis 1976 Partija Vienoti Latvijai SIA Aiva4 ,SIA Rimanaudio
11 Valērijs Zvīdriņš 1947 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Pensionārs
4 Valters Murāns 1988 Latvijas Reģionu Apvienība SIA "Ausmeņa"
16 Vija Jeršova 1966 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Ratnieku tautas nams
10 Vilhelms Butlers 1946 Zaļo un Zemnieku savienība
5 Vinera Dimpere 1959 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Maltas 2.vidusskola
15 Vitālijs Kauškaļs 1991 Latvijas Reģionu Apvienība Sia "Elīna"
6 VITĀLIJS MURAVSKIS 1968 Politiskā partija Alternative
18 VLADISLAVS JAUDZEMS 1977 Politiskā partija Alternative SIA "V.M.GAZ"
10 Žanis Jesko 1983 LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Partija VIENOTĪBA Pašnodarbināta persona
17 ŽANNA RAMKOVIČA 1975 Politiskā partija Alternative SIA "Spectre Latvija"