NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
riga-7 Rīga Rīga

Partijas

ID Nosaukums
pb0c47f1eba40101 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
pdd7687dcce19a5c Eiroskeptiķu Rīcības partija
p3bb4d419227964d Jaunā konservatīvā partija
pf5be66ae48b1fab Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
p012e49162f05215 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai
pa7790890dca61dc Partija VIENOTĪBA
p1922d0149d32eef Zaļo un Zemnieku savienība
pdea9ff93218431f Politiskā partija KPV LV
p7fea57a6982c585 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju!
pe1ea4e4297cbb2c No sirds Latvijai
p68148742dd6a0c3 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
p88015f52e590e85 Vienoti Latvijai

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
26 Ainars Baštiks 1958 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
35 Aleksejs Rosļikovs 1984 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "ORDO Security"
18 Andrejs Kozlovs 1969 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
4 Andrejs Žagars 1958 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonds
2 Andris Ameriks 1961 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
17 Andris Bērziņš 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
3 Anete Jēkabsone-Žogota 1983 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Latvijas Nākotnes forums
3 Anna Vladova 1968 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
27 Ansis Ansbergs 1993 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "Deloitte Latvia"
1 Baiba Broka 1975 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Universitāte
27 Baiba Rozentāle 1955 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
2 Dainis Locis 1964 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
4 Dainis Turlais 1950 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
6 Eiženija Aldermane 1942 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
11 Eva Mārtuža 1954 Jaunā konservatīvā partija
7 Evita Zālīte-Grosa 1969 Jaunā konservatīvā partija SIA “A.Gross creative.”
3 Ģirts Lapiņš 1976 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
5 Ieva Holma 1986 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
57 Igors Kuzmuks 1967 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
14 Igors Solomatins 1958 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
31 Igors Solovjovs 1942 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
2 Inese Andersone 1981 Partija VIENOTĪBA SIA GatewayBaltic
11 Irina Vinnika 1948 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
6 Iveta Ratinīka 1978 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Āgenskalna Valsts ģimnāzija
2 Jānis Bordāns 1967 Jaunā konservatīvā partija Zvērinātu advokātu birojs “Wall”
49 Jānis Ločmelis 1936 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
53 Jefimijs Klementjevs 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
8 Jurģis Klotiņš 1985 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
3 Juris Jurašs 1975 Jaunā konservatīvā partija Jaunā konservatīvā partija
2 Juris Pūce 1980 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Partija "Latvijas attīstībai"
9 Juris Radzevičs 1969 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
1 Juta Strīķe 1970 Jaunā konservatīvā partija
4 Krišjānis Feldmans 1985 Jaunā konservatīvā partija Jaunā konservatīvā partija
21 Lauris Ērenpreiss 1968 Partija VIENOTĪBA
9 Linda Ozola 1979 Jaunā konservatīvā partija Norvēģijas Karalistes vēstniecība
43 Maksims Tolstojs 1973 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
6 Marija Balcere 1946 Jaunā konservatīvā partija SIA „Marijas virtuve”
63 Māris Mičerevskis 1982 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "Rundas"
1 Mārtiņš Bondars 1971 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Latvijas Republikas Saeima
24 Mihails Gavrilovs 1951 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
7 Mihails Kameņeckis 1956 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
4 Nauris Puntulis 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
1 Nils Ušakovs 1976 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
3 Olafs Pulks 1963 Partija VIENOTĪBA Rīgas dome
15 Oļegs Burovs 1960 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas domes Īpašuma departaments
13 Olga Veidiņa 1959 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
33 Oskars Putniņš 1987 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Hortus Digital
8 Regīna Ločmele-Luņova 1966 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Nodibinājums "Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs"
5 Sandis Riekstiņš 1979 Jaunā konservatīvā partija SIA “Limbažu melio”
16 Sandris Bergmanis 1977 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai LR Saeima
10 Sergejs Hristoļubovs 1956 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija
5 Vadims Baraņņiks 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
29 Vadims Faļkovs 1968 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
42 Valērijs Petrovs 1984 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
25 Viesturs Zeps 1981 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “TransfoElectric”
54 Viktors Paškovs 1956 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
1 Vilnis Ķirsis 1980 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
61 Vitālijs Dubovs 1978 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai AS "Lido"
22 Vjačeslavs Stepaņenko 1977 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
20 Vladimirs Frolovs 1953 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
48 Agnese Strautiņa 1988 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai VAS «Valsts nekustamie īpašumi»
34 Agnese Zagurilo 1986 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
63 Agris Ameriks 1987 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "AMERI"
27 Agris Meirēns 1964 No sirds Latvijai Nodibinājuma „Aprūpes namu fonds”
21 Agris Talo 1964 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! A/S Jauda
0 Aidins Askerovs 1953 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Tuvo un Vidējo Austrumu institūta
44 Aiga Aizpuriete 1973 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Republikas Saeima
45 Aigars Aglenieks 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Bērnu un jaunatnes sporta skola "Rīdzene"
60 Aigars Mežapuķe 1960 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valsts SIA "Latvijas proves birojs" (akcionārs - finanšu ministrija)
20 Aigars Ozoliņš 1971 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai AS ”Sadales tīkls”
8 Aigars Pētersons 1959 Partija VIENOTĪBA VSIA Bērnu klīniskā universitātes slimnīca
48 Aigars Sproģis 1986 Partija VIENOTĪBA SIA "Corporate Solutions"
12 Aigars Zariņš 1960 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Vācu ekskluzīvo mēbeļu salons Ambergs
48 Aija Ingrīda Abene 1957 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Okupācijas muzejs
59 Aija Pētersone 1959 No sirds Latvijai RSA centrs ‘’Stella Maris’’
32 Aina Krūkle 1958 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
33 Aina Žuravļova 1958 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Privātskola "Latreia"
59 Ainārs Kalniņš 1988 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "Sportslukss"
62 Ainars Lodziņš 1954 Partija VIENOTĪBA
16 Aivars Krievāns 1959 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA NCSLV
35 Aivars Leitāns 1965 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "VKTR"
3 Aivars Silinieks 1956 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "ASGcompany Ltd"
17 Aivars Straume 1952 Zaļo un Zemnieku savienība VAS Latvijas dzelzceļš
40 Aivis Vasiļevskis 1981 No sirds Latvijai
39 Aldis Upmalis 1964 Jaunā konservatīvā partija Bezdarbnieks
38 Aleksandra Cimbale 1986 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "Rīgas namu pārvaldnieks"
51 Aleksandra Siliniece 1970 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA " ASG Company Ltd"
13 Aleksandrs Ivanovs 1966 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! LVSA biedrība
18 Aleksandrs Jukšinskis 1974 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA Sociālais Garants
11 Aleksandrs Kalugins 1983 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA TEXMOBILE
52 Aleksandrs Leitāns 1982 Jaunā konservatīvā partija SIA "LAT LV"
12 Aleksandrs Lotko 1964 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas Grebenščikova Vecticībnieku draudze
32 Aleksandrs Sokolovs 1985 No sirds Latvijai SIA "Fenix logistic"
60 Aleksandrs Šuņins 1976 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai AS "Rīgas Centrāltirgus"
15 Aleksandrs Tkačovs 1958 Eiroskeptiķu Rīcības partija
6 Aleksejs Spasjoņņikovs 1981 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Latvijas futbola tiesnešu asociācija
25 Alfrēds Reinsons 1987 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Grifs AG
36 Alina Prohorova 1983 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "PROKS CAPITAL"
41 Alīna Samīte 1985 Partija VIENOTĪBA Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
40 Alise Dambeniece 1986 Zaļo un Zemnieku savienība Valsts asinsdonoru centrs
30 Alla Štolcere 1959 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai O.Kalpaka Rīgas Tautas Daiļamatu pamatskola
57 Alma Brinkmane 1991 Zaļo un Zemnieku savienība LR Izglītības un zinātnes ministrija
59 Aloizs Stepēns 1963 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
47 Aļona Prudņikova 1984 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA “OPTRON”
50 Anastasija Šatona 1991 No sirds Latvijai Latvijas Universitātes studente (ķirurģijas aprūpes māsa), pašlaik akadēmiskais laiks
18 Anda Baidekalna 1985 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “Dicount”
42 Andis Šmuksts 1985 Zaļo un Zemnieku savienība LR Saeima
31 Andrejs Afanasjevs 1962 Eiroskeptiķu Rīcības partija
38 Andrejs Bogdanovs 1983 Eiroskeptiķu Rīcības partija bezdarbnieks
21 Andrejs Daņiļevičs 1984 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīgas satiksme, Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību
38 Andrejs Jonkins 1980 No sirds Latvijai SIA "Redmond Baltic"
37 Andrejs Kameņeckis 1978 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "UBX Technology"
22 Andrejs Tkačovs 1981 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! VP GKrPP
25 Andris Ārgalis 1995 Partija VIENOTĪBA LR Izglītības ministrija
43 Andris Auziņš 1984 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "MontMaster"
17 Andris Bačkurs 1987 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Partija "Latvijas attīstībai"
2 Andris Bērziņš 1944 Zaļo un Zemnieku savienība
20 Andris Gruzītis 1966 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA ASA GROUP
19 Andris Lācis 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
7 Andris Lūsis 1964 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
17 Andris Ozols 1947 Politiskā partija KPV LV
6 Andris Pārups 1978 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valsts kase
2 Andris Priekulis 1958 No sirds Latvijai Rīgas Valsts 3.ģimnāzija
52 Andris Strazds 1985 Zaļo un Zemnieku savienība sia "Velokurjers"
40 Andris Švalbe 1963 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "NĪA nami"
6 Andžejs Zdanovičs 1976 Eiroskeptiķu Rīcības partija Latvijas Centriskā Partija
12 Anita Leiškalne 1958 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "JUSTICE & FINANCE"
42 Anita Svece 1966 Jaunā konservatīvā partija Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca
22 Anna Krimele 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Nodibinājums "3 āboli"
39 Anna Plauča 1953 Partija VIENOTĪBA Rīgas Aktīvo senioru alianse
20 Anrijs Dzenis 1993 Politiskā partija KPV LV
7 Anvars Noviks 1976 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Latvijas Zvērinātu Advokātu Kolēģijas biedrs
45 Arianda Zjabļiceva 1994 No sirds Latvijai
9 Arkādijs Karijevs 1954 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! pensionārs
1 Armands Krauze 1970 Zaļo un Zemnieku savienība Valsts kanceleja
23 Arnis Jurģītis 1952 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
0 Arnis Krastiņš 1981 Eiroskeptiķu Rīcības partija AS "RĪGAS GĀZE"
43 Arnis Kučiks 1985 Zaļo un Zemnieku savienība „Kreditu draudimo brokeris” Latvijas filiāle. "ICBA Baltic"
51 Arnis Platacis 1997 Zaļo un Zemnieku savienība
10 Arno Marnics 1975 No sirds Latvijai LKA Latvijas Kultūras koledža
59 Arnolds Bečs 1997 Eiroskeptiķu Rīcības partija Latvijas Nacionālais teātris
32 Artis Buks 1966 Jaunā konservatīvā partija SIA "DBx"
62 Artis Logins 1977 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "CEMEX"
16 Artjoms Suvorovs 1990 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Apsardze Buļļi un Co"
46 Artjoms Uršuļskis 1989 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
30 Arturs Bebris 1962 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! RMS
39 Artūrs Bikovs 1995 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
9 Arturs Gavriļuks 1989 Eiroskeptiķu Rīcības partija
4 Artūrs Graudiņš 1984 Zaļo un Zemnieku savienība Latvijas Zemnieku savienība
59 Artūrs Hroļenko 1985 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža
30 Arturs Krivišs 1979 Zaļo un Zemnieku savienība Valsts asinsdonoru centrs
51 Arturs Pošers 1983 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas domes Administratīvā komisija
10 Artūrs Vējš 1978 Politiskā partija KPV LV SIA "CERTEX Latvija"
38 Arvīds Bērziņš 1989 Jaunā konservatīvā partija VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universtiātes slimnīca"
5 Arvīds Ulme 1947 Zaļo un Zemnieku savienība
41 Arvis Freibergs 1963 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “Balinvest”
45 Astra Feldmane 1964 Jaunā konservatīvā partija "KF Consulting" SIA
31 Astrīds Freimanis 1935 Partija VIENOTĪBA Latvijas Politiski represēto apvienība
1 Atis Zakatistovs 1968 Politiskā partija KPV LV Saeima
30 Augusts Kūravs 1957 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “ AUG KURAU “
21 Ausma Cimdiņa 1950 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
36 Baiba Bicēna 1959 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācija "Sadzirdi.lv"
4 Baiba Brigmane 1955 Partija VIENOTĪBA Rīgas dome
53 Baiba Ivanova 1956 No sirds Latvijai Valsts Asinsdonoru Centrs
11 Baiba Reitere 1950 No sirds Latvijai SIA "BR Services"
7 Baiba Veisa 1982 Zaļo un Zemnieku savienība Eiropas Fair Play kustība
31 Barba Zunde 1965 Jaunā konservatīvā partija "Lietišķās informācijas dienests" SIA
14 Broņislava Aldona Treija 1937 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas lietuviešu vidusskola
59 Dace Ametere 1969 Partija VIENOTĪBA Rīgas Ziepniekkalna sākumskola
29 Dace Austra Balode 1978 Jaunā konservatīvā partija Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
15 Dace Kalniņa 1986 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Republikas Saeima
13 Dace Tarasova 1984 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Latvijas juristu apvienība
13 Dace Upesleja 1964 Partija VIENOTĪBA Rīgas 64.vidusskola
19 Dagmāra Enkuzena 1962 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīgas 2. speciālā internātpamatskola
4 Dagnis Reinsons 1973 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīgas satiksme, Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību
34 Daina Vasiļevska 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Liepājas Universitāte
49 Daina Verveiko 1958 No sirds Latvijai AAS “InterRisk Vienna Insurance Group”
47 Daina Vīķele 1971 Jaunā konservatīvā partija SIA "Polipaks"
61 Dainis Čapkovskis 1974 Jaunā konservatīvā partija SIA "MV Latvia"
5 Dainis Močs 1970 Eiroskeptiķu Rīcības partija Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
57 Dana Dolženko 1994 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
24 Darja Koroļenoka 1992 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Nikaserviss"
20 Dāvids Kondratjuks 1996 No sirds Latvijai Bezdarbnieks
26 Diāna Baķe 1982 Jaunā konservatīvā partija SIA “BTC Apsaimniekotājs”
1 Diāna Novicka 1980 No sirds Latvijai SIA "Veiters Korporācija"
17 Didzis Brūklītis 1982 Partija VIENOTĪBA LR Ekonomikas ministrija
3 Dita Nīmante 1970 No sirds Latvijai Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
38 Dmitrijs Golubevs 1983 Partija VIENOTĪBA SIA "Aliaz Cooperation"
8 Druvis Kleins 1972 Jaunā konservatīvā partija Jaunsardzes un informācijas centrs
53 Dzidra Tilka 1950 Partija VIENOTĪBA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
36 Dzintars Grimbergs 1982 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "DG HOLDINGS"
9 Edgars Baldunčiks 1982 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
39 Edgars Daudišs 1985 No sirds Latvijai Pašnodarbinātais
33 Edgars Engīzers 1985 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
25 Edgars Grotāns 1975 Jaunā konservatīvā partija Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība”
20 Edgars Horns 1967 Jaunā konservatīvā partija Delectamenti, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
12 Edgars Ikstens 1987 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
33 Edgars Jansons 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas pilsētas Īres valde
43 Edgars Kalējs 1983 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "Baltic cart"
53 Edgars Kāpa 1987 Jaunā konservatīvā partija Bezdarbnieks
29 Edgars Lejnieks 1994 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Partija "Latvijas attīstībai"
58 Edgars Ozoliņš 1959 No sirds Latvijai SIA "TAUPO"
18 Edgars Rozentāls 1995 No sirds Latvijai
3 Edgars Tavars 1982 Zaļo un Zemnieku savienība LR Satiksmes ministrija
36 Edgars Vieglais 1975 No sirds Latvijai Rīgas Metropolijas Romas Katoļu kūrija
63 Edmunds Jurēvics 1992 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
14 Edmunds Ozolnieks 1977 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “Drošas Braukšanas Skola”
39 Eduards Jurķelis 1956 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskola
33 Eduards Romanovskis 1983 Eiroskeptiķu Rīcības partija bezdarbnieks
28 Edvīns Ginters 1959 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Ūpis"
47 Edvīns Kalviņš 1949 Partija VIENOTĪBA TP Rīga/Kanādas Tirdzniecības Palāta Latvijā
3 Edvīns Puķe 1961 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA President
52 Egija Silāre 1978 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Biedrība "Ditas Balčus teātris - Divas Acis"
56 Egīls Īverts 1960 Zaļo un Zemnieku savienība SIA SERVET
2 Einārs Graudiņš 1965 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! EIROPAS PĒTĪJUMU INSTITŪTS
60 Elīna Bīviņa 1976 Partija VIENOTĪBA SIA "PLD"
13 Elīna Siliņa 1977 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Celsius"
24 Elita Ābele 1957 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Izdevniecība Lauku avīze
27 Elita Kalniņa 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Vides aizsardzības klubs
7 Elita Lazda 1969 Politiskā partija KPV LV Alberta koledža
31 Ēriks Ezeriņš 1984 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK VAS "Latvijas gaisa satiksme"
31 Ēriks Kumerdanks 1964 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “Rehateh”
40 Ēriks Pūle 1982 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "Enotena"
11 Ēriks Škapars 1959 Partija VIENOTĪBA SIA " LDz Ritošā sastāva serviss"
6 Ēriks Treļs 1971 No sirds Latvijai Valsts policijas koledža
28 Ernando Palasioss 1987 Partija VIENOTĪBA SOL AG
45 Ernests Lībietis 1978 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Ikšķiles Brīvā skola
46 Ervīns Turla 1969 Eiroskeptiķu Rīcības partija Children of Light, SIA
43 Estere Šēnberga 1983 Partija VIENOTĪBA SIA Workland Latvia
30 Evija Kolberga 1984 Partija VIENOTĪBA Zvērinātu advokātu birojs "O.Cers & J.Jurkāns"
25 Evija Vaikina 1990 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
32 Felikss Otikovs 1970 Zaļo un Zemnieku savienība SIA Senior Baltic
20 Filips Dudins 1982 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Pašnodarbināts
55 Gatis Ģērmanis 1983 Zaļo un Zemnieku savienība SIA IF IT RAINS
14 Gatis Liepiņš 1989 Partija VIENOTĪBA Latvijas Nacionālais arhīvs
31 Gatis Pass 1985 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA "Adapteris"
37 Gatis Puriņš 1972 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
8 Genādijs Celuškovskis 1970 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju!
29 Genādijs Močalovs 1966 Eiroskeptiķu Rīcības partija
25 Genādijs Sevastjanovs 1941 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
19 Georgs Turlajs 1964 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Biedrība “Izglītības tehnoloģiju asociācija”
11 Ginta Vilcāne 1986 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Sertificētu maksātnespējas administratoru birojs
47 Gints Zemitāns 1963 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valsts vides dienests
51 Ģirts Mančinskis 1972 No sirds Latvijai SIA „Primekss”
58 Ģirts Mazurs 1970 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs
14 Ģirts Ulmanis 1971 No sirds Latvijai Rīgas ūdens, SIA
49 Gita Buiķe 1986 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA ‘’Pūcēnu skola’’
32 Glorija Žuravļova 1993 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA IREN Clean
43 Guna Petrova 1985 No sirds Latvijai SIA „Veiters korporācija”
56 Gundars Ābers 1965 Jaunā konservatīvā partija SIA “Elektropunkts”
53 Gundars Jegors 1960 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
34 Gundars Lauva 1966 Jaunā konservatīvā partija SIA “Pilsētnieks”
12 Gundars Upenieks 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Biedrība "Latvijas biatlona federācija"
41 Gunta Brūmane 1948 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "BURDAS SALONS"
24 Guntars Jākobsons 1979 Partija VIENOTĪBA SIA "Also Latvia"
13 Guntars Vaivars 1960 Jaunā konservatīvā partija LU Ķīmijas fakultāte
56 Guntis Apiņš 1946 Eiroskeptiķu Rīcības partija Rīgas domes Satiksmes departaments
48 Guntis Helmanis 1951 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas domes Izgltības, kultūras un sporta departaments
29 Guntis Stirna 1958 Partija VIENOTĪBA SIA Crimtan Baltics
21 Gustavs Fricis Jankavs 1994 Politiskā partija KPV LV
16 Gvido Ivanovs 1962 Zaļo un Zemnieku savienība G4S
58 Haralds Puriņš 1967 Partija VIENOTĪBA Rīgas Ziepniekkalna sākumskola
60 Harijs Bernāns 1977 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "UniWeb"
40 Harijs Tomaševskis 1964 Partija VIENOTĪBA Biedrība "Champagne Club"
15 Helēna Mūrniece 1999 Partija VIENOTĪBA Restorāns "Mazais Otto"
9 Henrijs Avots 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Sia Jūrmalas ūdens
52 Henrijs Frīdenbergs 1964 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "Rīgas meži"
52 Ieva Baumane 1989 Partija VIENOTĪBA
29 Ieva Bērziņa 1991 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems"
9 Ieva Treice-Puriņa 1988 Politiskā partija KPV LV SIA Eve Solutions
1 Igors Meļņikovs 1969 Eiroskeptiķu Rīcības partija Eiroskeptiķu Rīcības Partija
46 Igors Puntuss 1982 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "LP Private Property"
5 Igors Tračums 1973 No sirds Latvijai SIA „OVI”
15 Igors Vatoļins 1963 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Latvijas Žurnālistu savienība
15 Ilga Miezaine-Mustermane 1987 Politiskā partija KPV LV Biedrība "Vārenbrokas muiža"
30 Ilga Zlatoustova 1954 No sirds Latvijai Rīgas Horeogrāfijas vidusskola
15 Ilgvars Brakovskis 1972 Jaunā konservatīvā partija "Mig Baltic" SIA
41 Ilmārs Geiba 1992 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Corporate Solutions"
54 Ilmārs Zaļais 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Biedrība "Una Pars"
26 Ilona Jakubsone 1966 No sirds Latvijai Kantar TNS
55 Ilva Bērziņa 1969 Jaunā konservatīvā partija SIA "EXPgroup"
54 Ilze Boitmane 1975 Jaunā konservatīvā partija SIA "I-Work Group"
45 Ilze Brieže-Maksimova 1975 Partija VIENOTĪBA SIA Equinox Consulting
57 Ilze Mukāne 1966 No sirds Latvijai SIA "SOSTAKSI"
40 Ilze Pirktiņa 1969 Jaunā konservatīvā partija SIA “Form.com”
44 Imants Kalniņš 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Augusta Dombrovska Mūzikas skola
10 Imants Keišs 1948 Jaunā konservatīvā partija Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrība
23 Imants Liepiņš 1981 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Dienas Grāmata"
34 Imants Stradiņš 1945 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas Šaha skola
32 Imārs Kiršbaums 1940 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Grīdiķis Ltd"
35 Ina Eglīte 1954 No sirds Latvijai SIA „AD Construction”
0 Ināra Vilkaste 1961 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Real Estate Expert SIA
5 Indra Salceviča 1981 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "More Fashion"
52 Indra Simanoviča 1985 No sirds Latvijai
36 Indulis Tupesis 1951 Jaunā konservatīvā partija
22 Inese Āboliņa 1977 Zaļo un Zemnieku savienība Latvijas Universitāte
28 Inese Drone 1979 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai “Galerija. M.Māksla”
20 Inese Kalniņa 1967 Partija VIENOTĪBA Latvijas Universitāte
56 Inese Lagzdiņa 1976 No sirds Latvijai SIA ,,Austra Pak”
15 Ineta Kona 1962 No sirds Latvijai Rīgas Sanatorijas internātpamatskola
20 Inga Gudēviča 1966 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
31 Inga Māra Kraukle 1961 No sirds Latvijai Rīgas 5.internātpamatskola - attīstības centrs
30 Inga Zerafima 1969 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Havašs"
39 Ingrīda Kļava 1971 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas 72. vidusskola
9 Inguna Kalniņa 1960 No sirds Latvijai Rīgas Imantas vidusskola
24 Ingus Kļaviņš 1978 Jaunā konservatīvā partija "Baltic Forestry" SIA
57 Inguss Kudiņš 1978 Jaunā konservatīvā partija Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
17 Inta Beikmane 1956 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Pirmsskolas Izglītības iestāde Pīlādzītis
48 Irina Vlasova 1962 Eiroskeptiķu Rīcības partija Bezdarbniece
33 Ivans Ivanovs 1937 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
6 Ivars Bārdiņš 1951 Zaļo un Zemnieku savienība Latvijas Pasts
61 Ivars Falks 1942 No sirds Latvijai Latvijas Televīzija
13 Iveta Benhena-Bēkena 1986 Politiskā partija KPV LV SIA JUMBURGS
50 Iveta Skrastiņa 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas Ķengaraga vidusskola
10 Iveta Zalpētere 1967 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “Zalpēteres konsultācijas”
19 Iveta Žvagiņa 1968 No sirds Latvijai Privātprakse
44 Ivo Lipskijs 1974 No sirds Latvijai
0 Ivonna Bradlija 1969 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! pašnodarbinātais
35 Izolde Glavāne 1955 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai AAS "BALVA"
4 Jānis Arnis 1984 Politiskā partija KPV LV bezdarbnieks
7 Jānis Atis Krūmiņš 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
26 Jānis Balodis 1990 Zaļo un Zemnieku savienība PLM Group Latvija SIA
42 Jānis Bunne 1987 Partija VIENOTĪBA SIA "BENU Aptieka"
30 Jānis Čudars 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
2 Jānis Dinevičs 1948 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Atjaunojamo energoresursu un viedo tīklu tehnoloģiskais parks
50 Jānis Drengers 1981 Partija VIENOTĪBA SIA "Evasat"
63 Jānis Eglīts 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
8 Jānis Eihmanis 1975 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija RP Bērnu un Jauniešu centrs struktūrvienība"Ezermala"
10 Jānis Feldmanis 1977 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
44 Jānis Geduševs 1967 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas satiksme, Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību
13 Jānis Ieviņš 1955 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas Tehniskā universitāte
37 Jānis Jonāss 1966 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Zvērināta advokāta prakse
15 Jānis Kalnačs 1943 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Nodibinājuma Latvijas TEhnoloģiskais centrs
16 Jānis Klauze 1975 Jaunā konservatīvā partija SIA MUNDUS
30 Jānis Kņazs 1987 Jaunā konservatīvā partija SIA “J.K. Agency”
19 Jānis Kuzins 1983 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA "RADIO JŪRMALA"
32 Jānis Lazdāns 1972 Partija VIENOTĪBA SIA "La Renaissance des Manoir"
61 Jānis Leimanis 1966 Eiroskeptiķu Rīcības partija Rīgas ēku celtniecības kombināts
27 Jānis Leinerts 1974 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK "Fresh iD Products" GmbH (Vācija)
59 Jānis Liberts 1981 Jaunā konservatīvā partija AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”
19 Jānis Mārtiņš Zandbergs 1945 Partija VIENOTĪBA
24 Jānis Mednis 1977 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
61 Jānis Meirāns 1983 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “Optilas Baltics”
27 Jānis Ozols 1970 Jaunā konservatīvā partija SIA "Skolvadības pakalpojumi"
4 Jānis Riežnieks 1982 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA AN-Host
55 Jānis Šmits 1968 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
19 Jānis Stakens 1976 Zaļo un Zemnieku savienība SIA New Europe
33 Jānis Teterovskis 1965 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas Jāņa Poruka vidusskola
32 Jānis Vērtulis 1954 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "VKTR"
21 Jānis Zablovskis 1985 Zaļo un Zemnieku savienība Aizsardzības ministrija
56 Jānis Zalaks 1987 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
18 Jānis Zīvers 1969 Zaļo un Zemnieku savienība SIA"LATIO NAMSAIMNIEKS"
36 Jekaterīna Jeļiseikina 1982 Zaļo un Zemnieku savienība Jekaterīnas Jeļiseikinas ģimenes ārsta prakse
49 Jeļena Malahova 1976 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas Tehniskā Universitāte, Darba un civilās aizsardzības institūts
55 Jeļena Šatrova 1964 No sirds Latvijai SIA „AVas
47 Jeļena Zagainova 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas 112. pirmsskolas izglītības iestāde
13 Jeļena Ziemele 1970 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Buhmaster"
12 Jevgeņijs Gurlo 1976 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Agaverna
58 Jevgenijs Jevstifejevs 1988 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "Baltera pluss"
33 Jevgeņijs Vauļins 1986 No sirds Latvijai SIA „Danfort Wood”
26 Jogita Ozola 1978 Partija VIENOTĪBA Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvalde
24 Jūlija Salemanoviča 1973 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA."KGM"
23 Jurijs Gribanovs 1961 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Apsardze Buļļi un Co"
44 Jurijs Ivaņenko 1949 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "NikoMaro"
18 Jurijs Jakovļevs 1981 Politiskā partija KPV LV Rīgas 22. vidusskola
63 Jurijs Kalniņš 1960 No sirds Latvijai XODA OU, Igaunija
0 Jurijs Mihejevs 1985 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija bezdarbnieks
56 Juris Alksnis 1948 Partija VIENOTĪBA
33 Juris Bogdanovičs 1955 Jaunā konservatīvā partija
10 Juris Dzelme 1945 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Latvijas Universitāte
26 Juris Dzenis 1954 Eiroskeptiķu Rīcības partija Latvijas Universitātes
55 Juris Fiļipovs 1950 Eiroskeptiķu Rīcības partija Bezdarbnieks
38 Juris Lakatiņš 1952 Zaļo un Zemnieku savienība Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests
48 Juris Osmanis 1980 Zaļo un Zemnieku savienība
62 Juris Puķītis 1961 Jaunā konservatīvā partija SIA "Cerība un Kompānija"
52 Juris Rasnacis 1949 Eiroskeptiķu Rīcības partija
20 Juris Vucāns 1963 Eiroskeptiķu Rīcības partija Restorans 'Stargorod"
39 Juris Zaķis 1936 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
1 Juris Žuravļovs 1957 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! A/S Marika
11 Juta Dumpfa-Neverovska 1983 Politiskā partija KPV LV
23 Karīna Benta 1980 No sirds Latvijai Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Gaiļezers
62 Kārlis Boldiševics 1969 Zaļo un Zemnieku savienība LR Saeima
16 Kārlis Dombrovskis 1968 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas dome
16 Kārlis Eņģelis 1983 Partija VIENOTĪBA LR Labklājības ministrija
38 Kārlis Ralfs Lapiņš 1994 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
41 Kārlis Strēlis 1943 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
61 Kārlis Ventaskrasts 1969 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Zīme"
43 Kaspars Kalnmeiers 1974 Jaunā konservatīvā partija VAS „Latvijas Valsts ceļi”
37 Kaspars Lagzdiņš 1979 Zaļo un Zemnieku savienība SIA ''LIK Sistēmas"
54 Klementijs Rancāns 1937 Partija VIENOTĪBA Denacionalizēto māju īrnieku tiesību biedrība "Ausma"
42 Konstancija Krūze 1980 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Bezdarbnieks
3 Konstantīns Uļbiks 1982 Politiskā partija KPV LV Sia "Pirmais batijas kanāls"
8 Konstantīns Žiharevs 1956 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Rituālo Pakalpojumu Kremācijas centrs Rantans"
14 Konstantīns Zorins 1985 Jaunā konservatīvā partija SIA „ZILBER”
51 Krišjānis Albergs 1988 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “Balticvision Riga”
46 Krišjānis Brūvelis 1979 Jaunā konservatīvā partija Valsts ieņēmumu dienests
55 Krišjānis Liepiņš 1985 Partija VIENOTĪBA Biedrība "Bērnu Vides skola"
23 Krista Griķe 1979 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas Tehniskā universitāte
44 Kristiāns Alpe 1992 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Neatliekamais medicīniskās palīdzības dienests RRC
4 Kristīne Dovāne 1995 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "VEDUKO"
41 Kristīne Naumova 1973 No sirds Latvijai SIA „REMROKS”
48 Kristīne Solnceva 1971 Jaunā konservatīvā partija SIA "Pievedums.lv"
55 Kristīne Volkoviča 1980 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
13 Laila Spaliņa 1979 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Biedrības “Basketbola klubs “VEF Rīga””
25 Larisa Karpova 1955 No sirds Latvijai Biedrība „Azbukivedi”
24 Laura Insberga 1986 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
61 Laura Segliņa 1996 Partija VIENOTĪBA Politiskā partija "Vienotība"
26 Leonīds Kvasovs 1968 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA INJEX BALTIC
27 Ļevs Berezins 1989 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju!
22 Liāna Ulmane 1976 No sirds Latvijai AS “RĪGAS SILTUMS”
17 Līga Leitāne 1975 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Universitāte
18 Ligita Vircava 1949 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
44 Linda Kalvāne 1976 Partija VIENOTĪBA SIA "Mājas aprūpe"
50 Linda Katrīna Vrubļevska 1984 Jaunā konservatīvā partija
2 Linda Liepiņa 1974 Politiskā partija KPV LV "Wok Rīga" SIA
9 Linda Litvina 1983 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai PIKC "Rīgas Valsts tehnikums"
51 Linda Medene 1991 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
18 Linda Medne 1968 Jaunā konservatīvā partija Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Pārtikas Tehnoloģijas fakultātes Uztura katedra
57 Linda Žukovska 1992 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai DNB Bank Latvijas filiāle
21 Līva Jonikāne 1988 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Tieslietu ministrija
12 Loreta Terehova 1979 No sirds Latvijai AS “Latvenergo”
27 Ļubova Švecova 1970 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA LAFORTE
60 Maira Kernagaite 1995 Jaunā konservatīvā partija
48 Maksims Revunovs 1997 No sirds Latvijai
7 Marats Kasems 1990 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Vislatvijas Sociāldemokrātu kustības "Par neatkarīgu Latviju!"
23 Mārcis Kūlis 1969 Jaunā konservatīvā partija Latvijas nacionālais simfoniskais orķestris
3 Margarita Krauča 1945 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīgas Veselības Centrs
56 Margarita Meļņikova 1986 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Veselības inspekcija
34 Margarita Visocka 1958 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai AS „Komunālprojekts”
49 Margita Lagzdiņa 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas Centra humanitārā vidusskola
17 Marija Černovska 1970 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! A/S "Marika"
35 Marika Žuravļova 1957 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Biedrība Dzinarkrasta serviss
47 Māris Aizsils 1975 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA „Projekts-MA”
31 Māris Andiņš 1987 Zaļo un Zemnieku savienība AS "LatRailNet"
53 Māris Barkāns 1963 Eiroskeptiķu Rīcības partija Zviedrijā, "Blisals"
5 Māris Darģis 1982 Politiskā partija KPV LV “Eptron” SIA
36 Māris Deksnis 1974 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai SIA "Rīgas namu pārvaldnieks"
17 Māris Grīnbergs 1958 Jaunā konservatīvā partija Valsts zemes dienests
63 Māris Gulbis 1971 Jaunā konservatīvā partija SIA "Port Park Rīga"
0 Māris Jurjāns 1962 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Ilustrators
51 Māris Kaminskis 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Kokaudzētava "Dzērves"
43 Māris Klismets 1976 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
12 Māris Krieviņš 1973 Eiroskeptiķu Rīcības partija AS Rīgas taksometru parks
9 Māris Pļaviņš 1951 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA MS Gaiļezers
23 Māris Puriņš 1980 Partija VIENOTĪBA SIA "Alpha Finance Group"
54 Māris Sijāts 1957 Eiroskeptiķu Rīcības partija
8 Māris Tralmaks 1949 Zaļo un Zemnieku savienība mikrouzņēmums reģ.nr.06054910526
25 Mariss Pāss 1962 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA"FinnCargo"
49 Marita Oliņa 1960 Partija VIENOTĪBA
60 Mārtiņš Krišjānis 1985 No sirds Latvijai Latvijas Banka
40 Mārtiņš Mičulis 1984 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "MIKROTĪKLS"
12 Mārtiņš Pļaviņš 1985 Zaļo un Zemnieku savienība Valsts Robežsardzes koledža
50 Mārtiņš Rudus 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Individuālais uzņēmums "Pūrs 5"
17 Mārtiņš Straudovskis 1991 No sirds Latvijai
49 Matīss Kempe 1989 Jaunā konservatīvā partija Rīgas Celtniecības koledža
53 Matīss Ratnieks 1990 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "O! Latvija"
23 Megija Krieviņa 1993 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Latvijas Republikas Saeima
21 Mihails Gončarovs 1975 Eiroskeptiķu Rīcības partija Rīgas domes Īpašuma departaments
35 Mihails Parahins 1985 Partija VIENOTĪBA
10 Mihails Voshodovs 1989 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Edvark"
58 Modris Klapars 1940 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
5 Modris Lujāns 1964 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju!
18 Modris Skujiņš 1951 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
34 Nataļja Fjodorova 1955 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "ADR skola"
37 Nauris Rolavs 1989 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Tora Tora"
0 Nazars Gridjko 1985 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! City 1 Development
54 Nelda Otvare 1991 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Partija "Latvijas attīstībai"
28 Ņikita Šeins 1947 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju!
27 Nikola Veselova 1982 Eiroskeptiķu Rīcības partija bezdarbniece
17 Nikolajs Redkins 1946 Eiroskeptiķu Rīcības partija
37 Nikolajs Suvorovs 1972 Eiroskeptiķu Rīcības partija LDZ CARGO
45 Nikolajs Zaharovs 1946 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
24 Nikolajs Zaičenko 1983 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "BŪVĒTIKA"
7 Nils Josts 1966 Partija VIENOTĪBA Rīgas dome
52 Nils Matisons 1979 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA „NRDATA POS"
49 Ņina Isačenkova 1951 Eiroskeptiķu Rīcības partija Kultūras centrs - VERTMAN
60 Normunds Balčuns 1981 Zaļo un Zemnieku savienība Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
59 Normunds Gailītis 1963 Zaļo un Zemnieku savienība
62 Normunds Grostiņš 1964 No sirds Latvijai Biedrība "Latvijas Nākotnes Institūts"
46 Normunds Kuka 1965 No sirds Latvijai SIA "DS Smith Packaging Latvia"
14 Normunds Strenģe 1969 Politiskā partija KPV LV LR Advokatūra
1 Normunds Vilnītis 1973 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA Information Agency
39 Normunds Vīrs 1963 Eiroskeptiķu Rīcības partija
14 Normunds Zerafims 1969 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Alpha security un Co"
12 Normunds Žunna 1962 Jaunā konservatīvā partija Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācija
8 Ojārs Judrups 1943 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
58 Oļegs Oļeščuks 1966 Eiroskeptiķu Rīcības partija Arodbiedrība "SAIMNIEKI"
46 Oskars Kalniņš 1989 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA “UG TRANS”
34 Oskars Osadčijs 1987 No sirds Latvijai SIA "STAFOR"
58 Osvalds Kretainis 1952 Jaunā konservatīvā partija SIA "General Serviss"
35 Otto Lodiņš 1969 Jaunā konservatīvā partija SIA "Lodex"
13 Pauls Zeņķis 1995 No sirds Latvijai Rīgas Valsts 3.ģimnāzija
28 Pavels Segodniks 1988 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "INDUCONT"
0 Pāvels Suhlovs 1984 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! bezdarbnieks
19 Pēteris Aglonietis 1965 Jaunā konservatīvā partija Valsts probācijas dienests
62 Pēteris Buks 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
38 Pēteris Līdacis 1991 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Grante Utensils"
26 Pjotrs Aleksejevs 1969 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA "Macte-RA"
37 Raimonds Dzintars 1974 No sirds Latvijai Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija
23 Raimonds Gailis 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
37 Raimonds Jaunzems 1966 Jaunā konservatīvā partija
28 Raimonds Krūmiņš 1965 Zaļo un Zemnieku savienība SIA WBM
62 Raimonds Rublovskis 1967 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas Pašvaldības policija
22 Raivis Skrastiņš 1974 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA DIGITAL FUTURE
18 Rebeka Kiršteina 1997 Partija VIENOTĪBA LR Saeima
51 Renārs Volkovs 1978 Jaunā konservatīvā partija Biedrība "Latvijas Motoklubu Asociācija"
54 Renāte Salmane 1978 No sirds Latvijai Nodarbinātības Valsts aģentūra
19 Rihards Dāboliņš 1993 Politiskā partija KPV LV SIA Merktrans
29 Rihards Drozds 1936 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju!
55 Rita Kovaļčuka 1994 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai PPII "Pūcēnu skola"
46 Rita Krinberga 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas 1.medicīnas koledža
50 Roberts Bramanis 1956 Eiroskeptiķu Rīcības partija
7 Roberts Klimovičs 1971 Eiroskeptiķu Rīcības partija Eiroskeptiķu Rīcības Partija
42 Roberts Krasiļņikovs 1988 Eiroskeptiķu Rīcības partija "Lauris Restaurant Service", SIA
6 Roberts Spručs 1972 Politiskā partija KPV LV Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, stacionārs "Gaiļezers"
58 Rolands Arturs Bebris 1949 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
56 Rolands Pogulis 1987 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai AS “Rīgas centrāltirgus”
19 Romans Alijevs 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas Klasiskā ģimnāzija
10 Romans Samuļs 1985 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! SIA KRAVAL
18 Romualds Vjaters 1973 Eiroskeptiķu Rīcības partija bezdarbnieks
53 Ronalds Kalniņš 1971 Zaļo un Zemnieku savienība Sociālās integrācijas valsts aģentūra
45 Rudīte Bramane 1956 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "VKTR"
25 Rūdolfs Aļkvists 1964 Eiroskeptiķu Rīcības partija
50 Rūdolfs Grīnblats 1985 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "RG3 Baltic"
5 Rūdolfs Plēpis 1950 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
11 Rūta Bendere 1951 Zaļo un Zemnieku savienība Latvijas Universitāte
47 Sabīne Avota 1987 No sirds Latvijai SIA “Kika Serviss”
16 Salvis Petriks 1993 Politiskā partija KPV LV SIA "Kon Group"
29 Sandra Sidiki 1963 Zaļo un Zemnieku savienība Studiju un zinātnes administrācija
11 Sandra Sīle 1960 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Bezdarbniece
42 Sandra Šteinberga 1960 No sirds Latvijai Zantes pamatskola
21 Santa Suhaka 1991 Jaunā konservatīvā partija "ATEA" SIA
10 Santa Survila 1969 Partija VIENOTĪBA Biedrība "Wings for Wheels"
36 Santa Zarāne 1992 Partija VIENOTĪBA Latvijas Universitāte
28 Sarmīte Sazončika 1969 No sirds Latvijai Nodarbinātības valsts aģentūra
22 Sergejs Akuličs 1985 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Partija "Latvijas attīstībai"
47 Sergejs Buškovs 1954 Zaļo un Zemnieku savienība SIA DEEP
34 Sergejs Žuravļovs 1954 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Bauskas 2.vidusskola
61 Severīns Dūms 1951 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK VAS "Elektroniskie sakari"
26 Signija Stērniniece 1995 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Republikas Saeima
22 Sigurds Graudiņš 1951 Eiroskeptiķu Rīcības partija
14 Silva Ozoliņa 1949 Zaļo un Zemnieku savienība VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums"
35 Sindija Bokāne 1993 Zaļo un Zemnieku savienība SIA AdVision
14 Skaidra Kalniņa Rutuļa 1958 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Latvijas Jūrniecības Savienības sertificēšanas centrs
26 Solvita Garkeviča 1981 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! The Park Tower Knightsbridge, A Luxury Collection Hotel
2 Staņislavs Bukains 1988 Eiroskeptiķu Rīcības partija Eiroskeptiķu Rīcības Partija
23 Svetlana Jarovaja-Jepifanova 1955 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! pensionārs
34 Svetlana Semenko 1951 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
21 Tālis Biezais 1972 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Valsts ieņēmumu dienests
6 Tatjana Harlamova 1985 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Latvijas Modes Zīmolu apvienība
57 Tatjana Skaramanga 1949 Eiroskeptiķu Rīcības partija Femina plus, Sieviešu biedrība
29 Tatjana Slobodčikova 1950 No sirds Latvijai
45 Toms Muižarājs 1996 Zaļo un Zemnieku savienība
8 Uģis Jankavs 1956 Politiskā partija KPV LV SIA Gitaro
46 Uģis Krūmiņš 1973 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Zīds un kristāls"
6 Uģis Rotbergs 1961 Partija VIENOTĪBA Pasaules Dabas Fonds
57 Uģis Rusmanis 1964 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Universitāte
10 Uldis Beite 1957 Zaļo un Zemnieku savienība SIA Aviaexposervis L
54 Uldis Janušs 1985 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Rāmkalni Serviss"
50 Uldis Kaņeps 1989 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai SIA ‘’Dronevertising’’
15 Vadims Geiko 1941 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! pensionārs
25 Vairis Nartišs 1976 Zaļo un Zemnieku savienība VSIA Latvijas Nacionālā opera un balets
62 Valdis Bēniņš 1950 Eiroskeptiķu Rīcības partija
5 Valdis Gavars 1967 Partija VIENOTĪBA Rīgas dome
4 Valdis Lauskis 1957 No sirds Latvijai Latvijas Republikas Saeima
14 Valentīns Bataševs 1972 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! bezdarbnieks
63 Valentīns Jeremejevs 1976 Zaļo un Zemnieku savienība Zinātnes Fonds
12 Valentīns Kohanovičs 1978 Politiskā partija KPV LV Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra
22 Valters Bergs 1978 Jaunā konservatīvā partija Rīgas apgabaltiesas Zvērināta tiesu izpildītāja 69. iecirknis
42 Valters Logins 1987 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Aizsardzības ministrija
11 Velta Cimdiņa 1942 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Nodibinājums Tautas Palīdzības Fonds
16 Viesturs Liepkalns 1988 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai Partija "Latvijas attīstībai"
32 Vija Račinska 1952 Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas attīstībai
22 Viktorija Anna Graudiņa 1986 Partija VIENOTĪBA SIA "All Star Baltic"
41 Viktorija Auziņa 1986 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Legis Plus"
16 Viktorija Kuzina 1947 Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība Par neatkarīgu Latviju! Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija
40 Viktors Austers 1958 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Alpha Security un Co"
8 Viktors Lelis 1963 No sirds Latvijai SIA „Neretas dzirnavas”
21 Viktors Nikolajevs 1959 No sirds Latvijai SIA "Henry"
28 Vilis Bārtulis 1955 Jaunā konservatīvā partija Nodrošinājuma valsts aģentūra
60 Vilnis Briedis 1969 Eiroskeptiķu Rīcības partija AS LIDO
20 Vilnis Priedītis 1968 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Triatlona federācija
41 Vineta Kiršteine 1969 Jaunā konservatīvā partija Valsts administrācijas skola
9 Vineta Poriņa 1970 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Rīgas Latviešu biedrība
35 Visvaldis Freidenfelds 1943 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Krišjāņa Kundziņa cīņas sporta skola
28 Vita Jermoloviča 1959 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija,Partija Gods kalpot Rīgai Rīgas dome
11 Vjačeslavs Brjankins 1966 Eiroskeptiķu Rīcības partija Rīgas GPP Kriminālpolicijas
7 Vladimirs Rusanovs 1986 No sirds Latvijai SIA “Prime CR”
24 Vladimirs Zvonarevs 1955 No sirds Latvijai Zinātniski mācību konsultatīvais transporta un loģistikas centrs
16 Vladislavs Redjkins 1967 No sirds Latvijai Baltkrievijas Informācijas Centrs
27 Voldemārs Burģis 1978 Partija VIENOTĪBA Rīgas kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība
15 Voldemārs Lūsis 1974 Zaļo un Zemnieku savienība SIA KV INVEST BALTIC
19 Zinaida Apreļeva 1982 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA „VKTR”
44 Zinaīda Jēkabsone 1943 Jaunā konservatīvā partija