NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
ropazu-novads-103 Ropažu novads Vidzeme

Partijas

ID Nosaukums
p00d9f39440bd5eb LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
p5940671ac0d78c6 Partija Vienoti Latvijai
pe927e168ddcb7d4 Latvijas Zaļā partija
pe644af7d379cd26 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
p6b929f87f2c7f2f Latvijas Reģionu Apvienība
p82bd6e08cdb58a1 Gods kalpot mūsu Latvijai
p5cd9c061eece3a7 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
p15fd16810cf4d60 Partija VIENOTĪBA

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
2 Aigars Kleins 1969 Latvijas Reģionu Apvienība z/s "Rasas"
2 Aivars Oleksāns 1960 Partija VIENOTĪBA Ropažu novada dome
13 Ģirts Urbanovičs 1982 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA Monum
5 Indulis Līdacis 1957 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Z/S "Mauriņi"
2 Ingrīda Amantova 1960 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Murjāņu sporta ģimnāzija
9 Irēna Krote 1955 Partija VIENOTĪBA
1 Jānis Grigaļūns 1951 Partija Vienoti Latvijai Ropažu novada pašvaldība
4 Jānis Ķezis 1965 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Z/S "Liepavoti"
5 Klaudija Terēza Hēla 1965 Partija VIENOTĪBA SIA” Lietišķās Kreativitātes Grupa”
1 Kristīne Ozoliņa 1977 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Different Package"
11 Ligita Zeltiņa 1959 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Thymus"
1 Renāte Gremze 1975 Partija VIENOTĪBA Ropažu novada dome
3 Valdis Šīrants 1967 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA „Vilkme”
1 Vladislavs Šlēgelmilhs 1958 Latvijas Zaļā partija Ropažu novada dome
1 Zigurds Blaus 1960 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Ropažu novada dome
7 Agris Zuters 1979 Partija VIENOTĪBA SIA “Kokpārstrāde 98”
11 Aigars Cibuļskis 1979 Latvijas Reģionu Apvienība Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
15 Aigars Cīrulis 1968 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Jumts plus"
6 Ainars Strazdiņš-Stradiņš 1958 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Latvijas Pasts
4 Ainis Strēlnieks 1981 Latvijas Zaļā partija SIA Energoefekt
14 Anda Kalniņa 1975 Partija VIENOTĪBA Ropažu novada PII “Annele”
8 Andrejs Gailītis 1970 Latvijas Zaļā partija SIA Baltic Ring 333
3 Andrejs Ņikitins 1969 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Galss Buss"
15 Andrejs Ploriņš 1950 Partija VIENOTĪBA
15 Andris Bartkevičs 1963 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Rīgas 1.slimnīca"
4 Andris Ezertēvs 1968 Partija Vienoti Latvijai SIA "Ciemats"
5 Andris Kalniņš 1954 Latvijas Zaļā partija SIA D-Būve
12 Andris Lisovskis 1985 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Miko auto"
12 Andris Vāvers 1990 Partija Vienoti Latvijai SIA "AB Jaunliepkalni"
1 Antons Cibuļskis 1956 Latvijas Reģionu Apvienība Ropažu novada dome
3 Antons Krišāns 1953 Latvijas Zaļā partija A/S Sadales tīkli,
13 Ārija Kaļiņina 1965 Partija Vienoti Latvijai individuālais komersants
7 Arnis Petrānis 1954 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Peruza"
1 Daiga Vītola 1975 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Kalnvītoli"
13 Ēriks Līdacis 1985 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Graanul Invest"
6 Gunta Ansone 1979 Partija Vienoti Latvijai SIA "EK Sistēmas"
16 Gunta Jarmoļuka-Krūmiņa 1976 Gods kalpot mūsu Latvijai Stopiņu novada pašvaldības aģentūra Saimnieks
4 Gunta Ūdre 1959 Gods kalpot mūsu Latvijai A. Jansones G.Ā.P.
15 Guntars Čudars 1972 Partija Vienoti Latvijai SIA"EG Solutions"
6 Guntars Ozoliņš 1954 Partija VIENOTĪBA SIA Saulkrastu komunālserviss
2 Guntars Siliņš 1965 Gods kalpot mūsu Latvijai Biedrība sporta klubs "Bajāri"
7 Guntis Laurins 1983 Latvijas Zaļā partija SIA Mikrotīkls
17 Guntis Valneris 1967 Partija VIENOTĪBA Ropažu Sporta centrs
6 Gvido Strazdiņš 1986 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "PNB Print"
0 Henriks Vītols 1944 Latvijas Reģionu Apvienība
2 Ilgvars Vilciņš 1966 Latvijas Zaļā partija
6 Ilze Asniņa 1958 Latvijas Zaļā partija SIA Fransis
14 Ilze Rozenberga 1970 Partija Vienoti Latvijai SIA "Amulet"
5 Ingrīda Jubalte-Bleija 1966 Latvijas Reģionu Apvienība A/s "Latvenergo"
10 Inta Kozlovska 1955 Partija VIENOTĪBA SIA "Mežāres"
8 Irēna Jakušova 1960 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Zeltābele"
8 Ivars Avotiņš 1967 Partija Vienoti Latvijai SIA "Bagars A"
3 Ivars Gailītis 1969 Partija VIENOTĪBA Ropažu novada pašvaldība
2 Ivo Liepiņš 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Baltā Bura"
3 Jānis Baklāns 1955 Latvijas Reģionu Apvienība SIA Džonijs
10 Jānis Keišs 1984 Partija Vienoti Latvijai SIA "JAGUS"
12 Jānis Meijers 1972 Partija VIENOTĪBA
17 Jānis Ozoliņš 1949 Partija Vienoti Latvijai SIA "Delano Int"
3 Jānis Siliņš 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Biedrība vēstures rekonstrukcijas klubs "Rodenpoys"
5 Jānis Sproģis 1984 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Vilattrans"
5 Jānis Teivāns 1991 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Finanšu sektors
8 Jolanta Roze 1971 Partija VIENOTĪBA VAS “Privatizācijas aģentūra”
18 Jurijs Fomins 1958 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Ropažu novada pašvaldība
10 Juris Bērziņš 1968 Latvijas Reģionu Apvienība SIA "Stēģi"
9 Juris Tomsons 1961 Gods kalpot mūsu Latvijai Lauku saimniecība Āpšalas
5 Kaspars Saliņš 1985 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Saliņi"
11 Kaspars Sarma 1974 Partija VIENOTĪBA Mālpils internātpamatskola
4 Kazimirs Džaparovs 1962 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK biedrība "Cits Silakrogs"
3 Kristina Žarova 1980 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Bērnu klīniskā universitātes slimnīca "Gaiļezers"
14 Kristīne Kviesīte 1974 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Ropažu novada pašvaldība
18 Laila Grigorjeva 1960 Gods kalpot mūsu Latvijai
8 Laima Gornostaja 1957 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"
14 Laimdota Kundziņa 1957 Gods kalpot mūsu Latvijai Ropažu novada pašvaldība
4 Larisa Ābelīte 1964 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Baltijas starptautiskā akadēmija
7 Leonīds Guščins 1982 Partija Vienoti Latvijai
16 Līga Strode-Miķelsone 1971 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Ropažu pašvaldības sociālais dienests
3 Lija - Lidija Batarevska 1958 Partija Vienoti Latvijai Valsts probācijas dienests
2 Ludmila Terehova 1964 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Ropažu novada pašvaldības Kultūras un izglītības centrs
6 Mareks Jedinaks 1974 Latvijas Reģionu Apvienība biedrība "Para Equestrian Support Fund"
5 Māris Laš-Lašas 1973 Partija Vienoti Latvijai SIA "UNIWIN"
12 Māris Lindbergs 1965 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
9 Mārtiņš Belte 1994 Latvijas Reģionu Apvienība SIA "Ekomed"
2 Modris Mucenieks 1959 Partija Vienoti Latvijai Ropažu novada Dome
6 Nadežda Lepa 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "MT Business Service"
7 Nataļja Ķimene 1971 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Hebe"
1 Normunds Vagalis 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Rīgas domes Mājokļu un vides departaments
10 Oļegs Vismanis 1966 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA Mendali
7 Raimonds Kalnaraups 1967 Latvijas Reģionu Apvienība
9 Ramona Poga 1961 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Ropažu vidusskola
10 Sandis Petruškevičs 1979 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Zaķumuižas pamatskola
17 Sandra Freimane 1969 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA "Aleks un V"
11 Sandra Jansone 1980 Gods kalpot mūsu Latvijai VSAC Vidzeme
4 Sanita Bretšteina 1978 Latvijas Reģionu Apvienība Ropažu novada PII "Annele"
13 Santa Vīgante 1974 Partija VIENOTĪBA
9 Silvija Zīraka 1956 Partija Vienoti Latvijai SIA "S Andere"
8 Solvita Zvilna 1980 Latvijas Reģionu Apvienība Ropažu novada PII "Annele"
16 Tatjana Šitova 1961 Partija VIENOTĪBA Rimi Latvia SIA
7 Toms Ešmits 1988 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA Lindstrom Latvia Riga
4 Valdis Vucens 1973 Partija VIENOTĪBA A/S “Putnu fabrika Ķekava”
17 Vineta Kešāne 1987 Gods kalpot mūsu Latvijai SIA "Andelita"
11 Vita Daukšte 1962 Partija Vienoti Latvijai VSAC "Ropaži"
16 Zane Dalbiņa 1996 Partija Vienoti Latvijai Latvijs Mobilais Telefons