NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
salaspils-novads-92 Salaspils novads Vidzeme

Partijas

ID Nosaukums
p022c68a871a0e8a Politiskā partija Alternative
pd5af02e43a9a589 Politiskā partija Reģionu alianse
p13381b9c9db0ff3 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
p0f7d283436e079e Partija VIENOTĪBA
pe28441e5befb33c Latvijas centriskā partija
p5fd785217de960a Eiroskeptiķu Rīcības partija
p958b5e8627d1e1d Zaļo un Zemnieku savienība
pe509dcc4c79a3f1 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
4 Aleksejs Urbanovičs 1989 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Blue Bridge technologies"
1 Andrejs Svilāns 1968 Zaļo un Zemnieku savienība VZI APP "Nacionālais botāniskais dārzs"
14 Andris Umbraško 1978 Partija VIENOTĪBA SIA "SPORTA TEHNOLOĢIJAS"
2 Dace Kontrimiene 1975 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Salaspils 1. vidusskola
12 Jana Kolbina 1994 Partija VIENOTĪBA Rīgas Valdorfskola
1 Jānis Nebars 1985 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Salaspils novada dome
19 Kaspars Brunovskis 1974 Partija VIENOTĪBA Salaspils pilsētas ar lauku teritoriju zemnieku saimniecība "EZERKAULIŅI"
1 Ludmila Fedorkova 1968 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA Latvijas nacionālā naftas kompānija
2 Malda Caune 1958 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada dome
1 Mihails Rogals 1939 Politiskā partija Alternative Salaspils novada dome
2 Poļina Ivļeva 1989 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA “BIFAR”
1 Raimonds Čudars 1974 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada dome
6 Raivis Anspaks 1980 Partija VIENOTĪBA Juridiskā privātprakse
4 Vera Kalniņa 1956 Partija VIENOTĪBA Salaspils 1. vidusskola
5 Vita Upmane 1965 Partija VIENOTĪBA Ģimenes ārsta prakse
7 Vitālijs Berezņevs 1984 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils sporta nams"
2 Zigmārs Zeimulis 1967 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils novada dome
10 Aiga Vectīrele 1979 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK AS "Swedbank"
8 Ainārs Lāčgalvis 1962 Zaļo un Zemnieku savienība LR Zemkopības ministrija
6 Aivars Krauklis 1955 Eiroskeptiķu Rīcības partija
14 Aivars Lavrinovičs 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Biznesa aģentūra
4 Aivars Ozoliņš 1969 Latvijas centriskā partija LR Saeimas autobāze
14 Albīna Zelča 1987 Politiskā partija Alternative SIA Sagittarius
14 Aldis Araids 1952 Latvijas centriskā partija Salaspils Nacionālais Botāniskais dārzs
6 Aldis Tripans 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Nodrošinājuma valsts aģentūra
10 Aleksandra Andrejuka 1988 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Maxima Latvija"
5 Aleksandrs Astafičevs 1991 Politiskā partija Reģionu alianse Igora Miglinieka Sporta skola
10 Aleksejs Čaiko 1978 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Experts Joint Action"
1 Andrejs Janičevs 1968 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "AMIC Latvija"
14 Andrejs Reva 1989 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Pašvaldības SIA "Valgums-S"
4 Andrejs Šepeļovs 1980 Politiskā partija Alternative bezdarbnieks
6 Andris Urtāns 1975 Politiskā partija Reģionu alianse SIA "Winkler Baltija"
8 Anna Kavasa 1950 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Ritenītis"
17 Ansis Ķiesneris 1966 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "A.Ķiesnera zobārstniecības privātprakse"
0 Ārijs Lubka 1953 Eiroskeptiķu Rīcības partija
0 Ārijs Lubka 1953 Latvijas centriskā partija Pensionārs
7 Arnis Andersons 1975 Politiskā partija Reģionu alianse SIA "Armaral-B"
15 Arnis Ziemelis 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Remontvīrs"
18 Ausma Orlova 1941 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada Sociālais dienests
13 Biruta Vilmane 1957 Latvijas centriskā partija SIA Nutricija, finanšu departaments
13 Dace Kaļverša 1976 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils novada PI "Salaspils sporta nams"
9 Daiga Orbidāne 1961 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils novada bibliotēka
8 Deniss Dubanovs 1984 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Rīgas satiksme, Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību
15 Dmitrijs Kancevičs 1977 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils pašvaldības dzīvokļu fonds"
10 Dmitrijs Osiņenko 1981 Politiskā partija Alternative bezdarbnieks
7 Edīte Zviedre 1982 Zaļo un Zemnieku savienība Pašvaldības SIA "Valgums-S"
17 Elvis Ābeltiņš 1994 Partija VIENOTĪBA AS mogo
9 Ēriks Jušķevics 1949 Latvijas centriskā partija Pensionārs
9 Ēriks Miķelsons 1945 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada dome
20 Ernests Moisejs 1954 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK AS "BIOLAT"
15 Evita Vēvere-Griba 1987 Latvijas centriskā partija
3 Genadijs Volodins 1960 Politiskā partija Alternative SIA "Valgums-S"
2 Germans Šteinbuks 1967 Politiskā partija Alternative Latvijas Džudo Federācija
16 Ginta Eglīte 1978 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK VAS Privatizācijas aģentūra
9 Ģirts Gailītis 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Salaspils novada kultūras nams "Enerģētiķis"
4 Gvido Kronis 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Biedrība "Salaspils volejbola klubs"
19 Ieva Ieviņa 1990 Latvijas centriskā partija SIA Daugavmalas
10 Ieva Stalidzāne 1984 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada dome
11 Ināra Caunīte 1966 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils pašvaldības iestādes kultūras nams "Enerģētiķis"
4 Indra Trofimoviča 1976 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils novada pašvaldības iestādes "Kultūras nams "Rīgava" "
17 Inga Ģēģere 1967 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Daugaviņa"
5 Inga Timma 1974 Latvijas centriskā partija VSIA-BKUS
12 Inita Jurciņa 1965 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Salaspils 2.vidusskola
7 Inna Balbucka 1989 Eiroskeptiķu Rīcības partija Bezdarbniece
1 Irita Tace-Loca 1984 Latvijas centriskā partija VSIA Autotransporta Direkcija
8 Ivars Ulmanis 1978 Latvijas centriskā partija VAS Starptautiskā Lidosta Rīga
7 Iveta Pokromoviča 1974 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK RTU Enerģija
6 Jadviga Rižkova 1941 Politiskā partija Alternative Gaismas internātpamatskola
11 Jānis Lipskis 1973 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Mācību centrs "Liepa"
18 Jānis Sutta 1960 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Salaspils Mehānisko Pakalpojumu centrs"
7 Jeļena Paziko 1961 Latvijas centriskā partija Salaspils 2.vidusskola
18 Julija Čornaja 1984 Politiskā partija Alternative Ģimenes ārsta prakse
15 Jurijs Aleksans 1981 Politiskā partija Alternative SIA Auto Trans Line
13 Juris Jermacāns 1951 Politiskā partija Alternative Salaspils PI komunālais dienests
17 Juris Kozlovskis 1948 Politiskā partija Alternative
9 Karina Tugova 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
3 Kaspars Zvaigzne 1982 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Sporta izglītības aģentūra
3 Katrīna Moorlata 1975 Politiskā partija Reģionu alianse
11 Kristina Grobova 1982 Politiskā partija Alternative
13 Kristīne Rogovska 1978 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Kristīne Autoskola
20 Krists Slokenbergs 1980 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "I2"
18 Larss Kozurs 1961 Latvijas centriskā partija Pašnodarbināta persona
4 Lauris Sičovs 1981 Politiskā partija Reģionu alianse Rīgas domes Īpašuma departaments
10 Liāna Savčenko 1980 Latvijas centriskā partija Salaspils PII Atvasīte
7 Ludmila Jentkiene 1965 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Rīgas namu pārvaldnieks"
11 Maksims Masļenko 1983 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Skonto PREFAB"
9 Marina Gluškova 1964 Politiskā partija Alternative
11 Māris Luste 1973 Partija VIENOTĪBA Ieslodzījuma vietu pārvalde
12 Mihails Osiņenko 1986 Politiskā partija Alternative Bezdarbnieks
3 Miks Balodis 1979 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils Uzņēmēju biedrība
15 Modris Kokins 1974 Partija VIENOTĪBA Partijas "Vienotība" birojs
15 Norberts Petrovskis 1953 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Latvijas Tirdzniecības Flotes Jūrnieku Arodbiedrība
11 Normunds Cagulis 1974 Latvijas centriskā partija SIA Salas zivis
6 Ojārs Kramiņš 1979 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils novada PI "Komunālais dienests"
8 Oļegs Romašenko 1986 Politiskā partija Alternative
12 Olga Brūvere 1967 Latvijas centriskā partija IK "ERDENS"
3 Olga Dovāne 1975 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "Apsardze Leģionārs"
19 Olga Jodzeviča 1973 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK ERGO Life Ensuranse SE Latvijas filiāle
2 Olga Pāvulīte 1949 Latvijas centriskā partija SIA Asums
7 Pāvels Spiridovskis 1978 Politiskā partija Alternative SIA Bruklinas tilts
9 Pāvels Zimņikovs 1978 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "KOLLOSS"
16 Pēteris Spolītis 1944 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada pašvaldības iestāde "Komunālais dienests"
18 Raimonds Ezeriņš 1952 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
10 Raivis Škapars 1975 Zaļo un Zemnieku savienība Biedrība "Salaspils dabas draugu savienība"
13 Rasa Rieksta-Riekstiņa 1984 Partija VIENOTĪBA Salaspils novada Sociālā dienesta Dienas centrs personām ar funkcionāliem traucējumiem
12 Rihards Bērziņš 1977 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "SALAS ZVEJA"
3 Ritvars Roznieks 1980 Latvijas centriskā partija SIA"DIŽOZOLS PLUS"
16 Roberts Kramarovs 1980 Politiskā partija Alternative AS Latvenergo
19 Rudīte Ķikuste 1951 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils novada dome
8 Sandijs Krastiņš 1975 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Salaspils 1. vidusskola
17 Sandra Kravale 1973 Latvijas centriskā partija SIA Stomatologs
5 Sergejs Gorbačenko 1955 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "SAMTAFI"
8 Sergejs Šmigerko 1994 Eiroskeptiķu Rīcības partija Salaspils novada dome
12 Svetlana Martjanova 1943 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
6 Tamāra Lozovska 1953 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija k/n "Enerģētiķis"
6 Tatjana Barkara 1975 Latvijas centriskā partija Salaspils PII Saulīte
8 Uldis Jerkins 1973 Politiskā partija Reģionu alianse AS "Ceļu pārvalde"
5 Uvis Briedis 1972 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK AS "Virši-A"
13 Vadims Berežkovs 1970 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Auto skola "Credo Autoprieks"
2 Valdis Circenis 1964 Politiskā partija Reģionu alianse AS "Roga-Agro"
3 Valdis Škutāns 1985 Partija VIENOTĪBA SIA SALALUKSS
5 Valdis Žeigurs 1964 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" iecirknis "Daugava"
5 Veneranda Bogdāne 1963 Zaļo un Zemnieku savienība Salaspils 2.vidusskola
16 Vera Truhina 1953 Latvijas centriskā partija SIA MEBELmaks
19 Viktors Jermolajevs 1964 Politiskā partija Alternative SIA Auto TRans Line
2 Vjačeslavs Petrovs 1968 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "INUTA"
4 Vjačeslavs Vasjoha 1977 Eiroskeptiķu Rīcības partija SIA "PROJEKTU LĪNIJA"
3 Vladislavs Haļuks 1989 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija AS “Latvenergo”
14 Vladislavs Krasovskis 1987 Zaļo un Zemnieku savienība
5 Vladlens Jurgensons 1977 Politiskā partija Alternative SIA Miniprop Baltic
16 Zigmārs Gailis 1990 Zaļo un Zemnieku savienība Daugavas muzejs
1 Zoja Rimša 1954 Politiskā partija Reģionu alianse