NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
saldus-novads-106 Saldus novads Kurzeme

Partijas

ID Nosaukums
pe9c65ef2e129e2b Latvijas Zaļā partija
p985f816a385a5f5 Partija VIENOTĪBA
p28a4fde112ade3c Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
p3deca299ea3b35c Politiskā partija KPV LV
pcc8ff020068c058 Jaunā konservatīvā partija
p45a3ccc5744ed77 Latvijas Reģionu Apvienība
p8093d4abccbc06a LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA
p8de9dd84a4453b6 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
p8f6a7dd029158e6 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
2 Aidis Herings 1958 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus novada dome
1 Andris Saulītis 1981 Jaunā konservatīvā partija Valsts darba inspekcija
1 Didzis Konuševskis 1964 Partija VIENOTĪBA Saldus novada pašvaldība
2 Elmārs Kalniņš 1957 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada pašvaldības Rubas pamatskola
8 GATIS BAUMANIS 1982 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Striķu pamatskola
1 ILZE KĻAVA 1967 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Druvas vidusskola
1 Indra Rassa 1955 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada pašvaldība
2 Inta Vanaga 1964 Latvijas Zaļā partija Saldus novada p/a Sociālais dienests
3 Juris Levics 1961 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada Druvas vidusskola
1 Māris Zusts 1976 Latvijas Zaļā partija SIA UrbanHouse
2 Natālija Balode 1961 Jaunā konservatīvā partija Bezdarbnieks
1 Ramona Petraviča 1967 Politiskā partija KPV LV SIA "Monēta"
3 REINIS DONIŅŠ 1968 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA " Mežsaimnieks RD"
1 Roberts Sipenieks 1988 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Latvijas Kara muzejs
6 Sergejs Beļkevičs 1960 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola
2 VIKTORS DRUKOVSKIS 1960 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Kursīšu pagasta pārvalde
3 Vineta Vovere 1964 Latvijas Zaļā partija Cieceres internātpamatskola
10 Aigars Priednieks 1970 Partija VIENOTĪBA
6 Aina Lūsēna 1952 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus Mūzikas skola
6 Ainars Arums 1968 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
18 Aivars Bundzens 1963 Latvijas Reģionu Apvienība SIA AGB Serviss
12 Aivars Kaņeps 1962 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada pašvaldība
5 Aivars Kruskops 1955 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
7 Aivars Sproģis 1978 Latvijas Zaļā partija SIA Erte Grupa
10 Aivis Zubavičs 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Neroli Met"
19 Aldis Balceris 1962 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada apvienotā Jaunauces un Rubas pagastu pārvalde
8 Andris Dzimtais 1949 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Saldus medicīnas centrs"
8 Anita Ieriķe 1959 Jaunā konservatīvā partija Rīgas pedagoģijas un vadības augstskola
18 Anna Elza Zariņa 1946 Latvijas Zaļā partija
15 Antra Jansone 1968 Partija VIENOTĪBA Saldus novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests"
4 Artūrs Asars 1971 Politiskā partija KPV LV Z/S "Cīrulīši"
16 Artūrs Bērziņš 1996 Jaunā konservatīvā partija
4 Artūrs Maculēvičs 1959 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus mūzikas skola
4 Arvīds Kinstlers 1959 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Brocēnu novada Gaiķu pamatskola
16 Dace Kalniņa 1974 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada Jaunlutriņu pamatskola
4 Daiga Zariņa 1961 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Saldus Cieceres internātpamatskola
18 Daina Ābele 1972 Partija VIENOTĪBA Dainas Ābeles audiologopēda prakse
5 Dainars Zolmanis 1981 Jaunā konservatīvā partija Saldus Cieceres internātpamatskola
7 DAINIS KREICBERGS 1983 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Zemnieku saimniecība "Andulaiši"
5 Dainis Polis 1959 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus novada pašvaldības Lutriņu pamatskola
11 DINA BRĒDAVA 1960 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Novadnieku pagasta pārvalde
2 Dzintars Rupeiks 1971 Partija VIENOTĪBA SIA „Oposums”
2 Edgars Kronbergs 1983 Politiskā partija KPV LV SIA"Austrumu Lauki"
9 Edgars Levics 1985 Jaunā konservatīvā partija Z/S "Krastkalni"
8 Edijs Mačukāns 1991 Partija VIENOTĪBA Saldus novada pašvaldības Zirņu pagasta pārvalde
11 Edvīns Grīnbergs 1963 Jaunā konservatīvā partija SIA "Saldus datoru serviss"
16 Egils Geisters 1986 Latvijas Zaļā partija Druvas vidusskola
3 Egils Gusts 1989 Politiskā partija KPV LV SIA "AEG Plus"
8 Gatis Krastiņš 1984 Latvijas Reģionu Apvienība Biedrība "EVE autosports"
11 Gatis Mālmeisters 1985 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Zvērinātu tiesu izpildītāja iecirknis Nr.10
10 Ginta Andersone 1973 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada pašvaldība
17 Gints Homanis 1975 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada pašvaldība
18 Gita Otto 1957 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus profesionālā vidusskola
1 Gražina Tētiņa 1963 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija IK Grate
10 Gunita Dumpe 1964 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA "Lutriņi"
15 Gunta Āboliņa 1979 Latvijas Zaļā partija Sociāli dzīvojamā māja Rūķīši
16 Gunta Romule 1955 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus novada pašvaldības Lutriņu pamatskola
12 Haralds Krūmiņš 1985 Jaunā konservatīvā partija SIA "Magic in Latvia"
15 Ieva Viļķevska 1973 Jaunā konservatīvā partija Brocēnu novada pašvaldība sociālās aprūpes centrs "Atpūtas"
3 Ilgonis Krūmiņš 1962 Jaunā konservatīvā partija SIA "Baiarts"
12 ILZE GRUNDMANE 1979 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Pašnodarbināta persona
14 ILZE KRŪZIŅA 1970 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA IU "Ilze Krūziņa"
20 Imants Džulis 1954 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada pašvaldība
13 Ināra Atteka 1960 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Dr.Attekas privātprakse
3 Ināra Riežniece 1956 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus novada pašvaldības Ezeres pamatskola
10 Inese Šrēdere 1965 Jaunā konservatīvā partija Valsts ieņēmuma dienests
6 Inese Vārna 1984 Latvijas Zaļā partija SIA "Cannelle Bakery"
13 Inese Vilcāne 1963 Latvijas Reģionu Apvienība SIA Saldus Namu pārvalde
8 Inga Dobuma 1976 Latvijas Zaļā partija Biedrība "Saldus un Brocēni RažoJums"
14 Inga Salniņa 1971 Latvijas Zaļā partija AAS Balta
13 Inta Briede 1964 Latvijas Zaļā partija Nodarbinātības valsts aģentūra
20 Inta Ķikure 1970 Latvijas Zaļā partija SIA Picasso Travel Agency
5 Irēna Grauze 1965 Partija VIENOTĪBA Saldus novada pašvaldības Ezeres pagasta pārvalde
2 Ivars Atteka 1961 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA Dr.Attekas privātprakse
4 Ivars Eisaks 1972 Jaunā konservatīvā partija SIA "Kurta"
4 Ivars Naumanis 1971 Latvijas Zaļā partija VUGD KRB Saldus daļa
7 Iveta Bērziņa 1964 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus tehnikums
19 Jānis Pelēķis 1987 Partija VIENOTĪBA SIA "Energyfarm"
4 Jānis Pērkons 1966 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Ezeres pagasta pārvalde
16 JĀNIS ŠILKE 1972 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA " Lattelecom"
11 Jānis Spundiņš 1988 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA "ERGO E.B.F."
19 Jānis Vizulis 1977 Latvijas Zaļā partija Valsts meža dienesta Zemgales virsmežniecība
12 Juris Geislers 1994 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Euro Truck"
16 Kārlis Sergejevs 1942 Partija VIENOTĪBA Saldus pilsētas pensionāru biedrība
17 Klāvs Baikovs 1991 Latvijas Zaļā partija ABV grupa
5 Krista Vīndedze 1981 Latvijas Zaļā partija Brocēnu novada kultūras un izglītības centrs
17 Kristīna Grosmane 1971 Partija VIENOTĪBA Saldus novada pašvaldības Zaņas pagasta pārvalde
8 Liene Bergmane 1984 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA "Saldus namu pārvalde"
13 MADARA HARTMANE 1989 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Pampāļu pamatskola
14 Madars Jansons 1992 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA "Saldus ceļinieks"
11 Madars Roga 1969 Latvijas Zaļā partija SIA Citrons J
9 MAIJA ŠULCE 1944 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Novadnieku pagasta pārvalde
6 MAIRA VIMBA 1965 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Rīgas 9.vakara (maiņu) vidusskola
5 Māra Druvaskalne 1983 Politiskā partija KPV LV SIA "Maxima Latvija"
5 MĀRIS MEDNIS 1982 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA LPKS " Ošenieku grauds"
6 Māris Vārna 1954 Partija VIENOTĪBA Saldus novada pašvaldība
4 MARITA SPUNDIŅA 1959 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA SIA " Saldus Druva"
9 Mārīte Valdmane 1973 Partija VIENOTĪBA SIA "United Oils Saldus"
11 Mārtiņš Bergmanis 1980 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada pašvaldības aģentūra "Saldus radio”
14 Mārtiņš Kazradzis 1977 Partija VIENOTĪBA SIA “Saldalus”
2 Mihails Cogla 1959 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija KRAB
3 Nataļja Kargapoļceva 1973 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Rīgas sociālais dienests
6 Normunds Bērziņš 1964 Politiskā partija KPV LV SIA "Vinnjs3"
7 Oksana Andersone 1967 Partija VIENOTĪBA Saldus tehnikums
7 Osvalds Repša 1958 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Individuālais darba veicējs
15 Pārsla Sliede 1941 Latvijas Reģionu Apvienība
5 Petrs Brazdausks 1965 Latvijas Reģionu Apvienība SIA Saldus namu pārvalde
9 Raimonds Čukna 1976 Latvijas Zaļā partija SIA Intrac Latvija
17 RAIVIS ZĪRUPS 1982 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Zemnieku saimniecība "Līdumi"
14 Raivis Zolmanis 1971 Latvijas Reģionu Apvienība SIA AZ-INTER
15 RASA DAKTERE 1975 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA Rubas pamatskola
11 Rasma Balode 1956 Partija VIENOTĪBA Biedrība „ Kursas vārti ”
15 Rinalds Herings 1992 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Biedrība "Saldus motoklubs"
12 Rolands Kleinbergs 1951 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus Mūzikas skola
7 Sanita Auzbiķe 1975 Jaunā konservatīvā partija SIA "H un S Nami"
3 Santa Laurinoviča 1969 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Saldus P/A ‘’ TIKS centrs’’- Deju kopas ‘’Bandava’’
10 Silvija Jakševica 1958 Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novada Dzimtsarakstu nodaļa
12 Svetlana Blūma 1977 Latvijas Zaļā partija SIA Saldus Autoskola
6 Teika Rudovica 1943 Jaunā konservatīvā partija
7 Toms Erviks 1988 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Zvārdes šautuve"
3 Uģis Feldmanis 1947 Partija VIENOTĪBA Saldus novada Dome
9 Uldis Briedis 1942 Latvijas Reģionu Apvienība
17 Vaira Meijere 1955 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus speciālā pirmskolas izglītības iestāde "Cerībiņa"
9 Valda Viļuma 1958 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus novada pašvaldības Zirņu pagasta pārvalde
1 Valdis Dīriņš 1968 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Saldus novada pašvaldība
14 Valdis Gedvārds 1985 Jaunā konservatīvā partija SIA "Designbox"
10 VARIS LAGZDIŅŠ 1967 LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA bezdarbnieks
4 Vilnis Bents 1978 Partija VIENOTĪBA Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemes reģiona brigādes Saldus daļa
9 Vineta Ķēniņa 1980 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Lauku atbalsta dienests
13 Vita Vītola 1967 Partija VIENOTĪBA Saldus pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Graudiņš”
13 Zane Goča 1982 Jaunā konservatīvā partija Bezdarbnieks, students
13 Zane Radziņa 1981 Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija SIA "Pieaugušo apmācības centrs"
12 Zigmunds Mačukāns 1969 Partija VIENOTĪBA