NZA.LV Facebook lapa
Saite Nosaukums Reģions
valmiera-14 Valmiera Vidzeme

Partijas

ID Nosaukums
p09d517235e6c37b Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
p056a4014b3af819 Partija VIENOTĪBA
p639e3f61a3cd377 Valmierai un Vidzemei
pbf77d9b8171feb4 Zaļo un Zemnieku savienība
p3d8e6b073689530 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
p4df4e0850272e36 Politiskā partija KPV LV

saraksātā # ievēlēts? Vārds Uzvārds Dz.d. Saraksts Darbavieta
7 Andrejs Gluhovs 1976 Valmierai un Vidzemei Valmieras 2.vidusskola
9 Andris Klepers 1978 Valmierai un Vidzemei Vidzemes Augstskola
6 Andris Oskars Brutāns 1945 Valmierai un Vidzemei AS "Valmieras stikla šķiedra"
8 Antra Kupriša 1965 Valmierai un Vidzemei SIA "Vidzemes slimnīca"
5 Artūrs Skrastiņš 1958 Valmierai un Vidzemei Valmieras Valsts ģimnāzija
3 Evita Ašeradena 1974 Valmierai un Vidzemei VSIA "Valmieras drāmas teātris"
4 Ivo Lakučs 1979 Partija VIENOTĪBA Valmieras pilsētas pašvaldība
1 Jānis Baiks 1974 Valmierai un Vidzemei Valmieras pilsētas pašvaldība
1 Juris Jakovins 1961 Zaļo un Zemnieku savienība Valmieras pilsētas pašvaldība
2 Ričards Gailums 1972 Valmierai un Vidzemei Valmieras pilsētas pašvaldība
10 Toms Upners 1985 Valmierai un Vidzemei Valmieras Kultūras centrs
1 Uldis Jansons 1969 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valmieras Viestura vidusskola
2 Vugars Ecmanis 1970 Zaļo un Zemnieku savienība Valmieras pilsētas pašvaldība
3 Agita Zariņa 1971 Partija VIENOTĪBA Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
12 Ainārs Pastva 1968 Valmierai un Vidzemei SIA "Ainel"
12 Aivars Tomiņš 1958 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valmieras Mūzikas skola
15 Aleksandrs Klapins 1965 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Valmieras stikla šķiedra, AS
12 Aleksandrs Šugajevs 1969 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija individuālais komersants
7 Alla Semeņuka 1972 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija individuālais komersants
11 Anastasija Lūkina 1945 Partija VIENOTĪBA SIA Likums un uzņēmējdarbība
8 Andrejs Vasiļjevs 1975 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Individuālais komersants
0 Andris Dūdelis 1973 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Valmieras 5.vidusskola
5 Andris Kabraks 1970 Partija VIENOTĪBA SIA Delve 2
3 Anna Larionova 1986 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Kocēnu novada dome
11 Ārija Kārkliņa 1949 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
4 Artis Jansons 1966 Valmierai un Vidzemei SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs"
14 Artūrs Leitlands 1991 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
14 Bruno Gackis 1968 Valmierai un Vidzemei AS "G4S Cash Services Latvia"
10 Dace Amona 1973 Partija VIENOTĪBA SIA Austris AG
9 Dace Harasimjuka 1964 Partija VIENOTĪBA Daces Harasimjukas ģimenes ārsta, pneimonologa, arodveselības un arodslimību ārsta prakse
11 Dainis Cipruss 1970 Zaļo un Zemnieku savienība Valmieras Tehnikums
2 Dmitrijs Lācis 1973 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SiA "Kopmans un Ko "
8 Edgars Bogdāns 1980 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Valmieras Mākslas vidusskola
13 Edijs Pētersons 1967 Valmierai un Vidzemei Latvijas SOS BCA
6 Ēriks Spuriņš 1949 Zaļo un Zemnieku savienība
7 Evija Lipe 1970 Partija VIENOTĪBA Valmieras 5. pirmsskolas izglītības iestāde "Vālodzīte" un tās struktūrvienība "Krācītes"
3 Gunārs Graumanis 1981 Politiskā partija KPV LV EDSO
15 Guntis Lapiņš 1959 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "Grods un Partneri"
11 Ieva Šakena 1976 Valmierai un Vidzemei SIA "Valmieras namsaimnieks"
12 Ilze Krieva 1990 Zaļo un Zemnieku savienība Valmieras Pārgaujas Sākumskola
5 Imants Strads 1978 Zaļo un Zemnieku savienība Valmieras Drāmas Teātris
15 Ivars Briedis 1940 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
1 Janeks Ekurs 1980 Politiskā partija KPV LV SIA FASTWAYS
16 Jānis Brengulis 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Ziemelvidzemes regionala lauksaimniecibas pārvalde
10 Jānis Krasovskis 1978 Zaļo un Zemnieku savienība Ziemeļvidzemes reģionālā lauksimniecības pārvalde
6 Jānis Lārmanis 1989 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Gaismas meistars"
4 Jānis Stahovskis 1974 Zaļo un Zemnieku savienība SIA „Latvijas propāna gāze”, Vidzemes reģionālā pārvalde
10 Jānis Vilciņš 1991 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK AS Valmieras stikla šķiedra
13 Jonatāns Mednis 1996 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK AS "Bigbank" Latvijas filiāle
4 Jūlija Leite 1983 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Ieslodzījuma vietu pārvalde
5 Jurijs Homenko 1958 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
2 Kalvis Irbe 1974 Politiskā partija KPV LV SIA VKI
2 Karlīne Cercina 1988 Partija VIENOTĪBA SIA Vidzemes mākslas telpa
3 Kristaps Šneiders 1980 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Vidzemes slimnīca
13 Lauris Jančevskis 1997 Zaļo un Zemnieku savienība
6 Līga Dzene 1961 Partija VIENOTĪBA Valmieras Bērnu sporta skola
7 Mārcis Bogdanovs 1989 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Timemachine1961 - pašnodarbinātais
6 Mārcis Niedzviedzis 1990 Politiskā partija KPV LV CSDD Valmieras nodaļa
14 Marina Moložavaja 1984 Zaļo un Zemnieku savienība Valmieras cietums
7 Māris Grīnbergs 1981 Politiskā partija KPV LV SIA NOLIKTAVA 195
11 Natālija Iļjina 1973 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Vaimieras pilsētas 2.pirmskolas izglītības iestāde "Ezītis"
13 Natālija Medvedeva 1976 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija individuālais komersants
9 Nelija Žuga-Vanaga 1963 Zaļo un Zemnieku savienība SIA "ANJ Finanses"
8 Normunds Taims 1968 Partija VIENOTĪBA SIA Nexttaim IT
7 Pēteris Streļčs 1952 Zaļo un Zemnieku savienība
5 Raivo Sarelainens 1982 Politiskā partija KPV LV Pašnodarbinātais
15 Rihards Bergs 1991 Valmierai un Vidzemei Valmieras Valsts ģimnāzija
5 Romāns Balaņuks 1983 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK LPKS “VAKS”
9 Ruslans Burunovs 1980 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Firma "Vimico OY"
4 Sandra Kupce 1989 Politiskā partija KPV LV SIA VALMIERAS PAVILJONS
14 Sandris Sietinsons 1970 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Burtnieku novada pašvaldība
12 Sandris Vergins 1974 Partija VIENOTĪBA Valmieras Tehnikums
4 Uģis Adata 1969 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Mobilo telefonu un elektronikas serviss
16 Uģis Muskovs 1975 Valmierai un Vidzemei SIA "Vidzemes slimnīca"
2 Uldis Ozoliņš 1988 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK Mūsa Auto Valmiera
8 Valdis Stiģis 1953 Zaļo un Zemnieku savienība CSDD Valmieras nodaļas
10 Valērijs Sereda 1962 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija SIA "Megosargs''
1 Valerijs Vilčinskis 1947 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija
1 Ventis Beķeris 1964 Partija VIENOTĪBA Valmieras pilsētas pašvaldība
9 Viktors Dancis 1955 Nacionālā apvienība Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK SIA "Culimeta Baltics"
3 Viktors Strāders 1972 Zaļo un Zemnieku savienība Z/S "Dižoga"
6 Vladimirs Kazakovs 1949 Saskaņa sociāldemokrātiskā partija