Vai Nils Ušakovs vēlas līdzināties smagos kriminālnoziegumos apsūdzētajam Aivaram Lembergam? (Ušakova kepka)

Skatoties uz Augusta Deglava ielā esošo kalnu, rodas iespaids, ka Nils Ušakovs vēlas līdzināties smagos kriminālnoziegumos apsūdzētajam Aivaram Lembergam. Šāds secinājums izriet no tā, ka pats reklamē to kā “Ušakova kepku”, kā to esot nodēvējuši paši rīdzinieki, pēc līdzības ar “Lemberga hūti”.

Iespējams, sliktā projektu plānošana pie vainas, ja, zinot, ka taps jauns ģeogrāfisks objeks, kas veidots no sapresētiem atkritumiem, tam nav dots nosaukums. Savukārt, domājot par pašu Ušakovu un to, kā šis nosaukums, iespējams, tiek izmantots priekšvēlēšanām, negribētos domāt, ka Nils Ušakovs sevi uzskata par atkritumiem 1. Var jau būt, ka tas nebija iespējams finansētāja dēļ.

Un tomēr, Nils Ušakovs sūta pretrunīgus signālus: no vienas puses reklamē piedēvēto nosaukumu, bet no otras puses nedomā, ka kalnam vajadzētu nest viņs uzvārdu.

Secinājums

Nila Ušakova tēla veidotāji (vai pats) kaut ko, iespējams, būs stipri palaiduši garām salīdzinājuma popularizēšanā.

Ušakova kepka un lidziba ar Aivaru Lembergu

Ušakova kepka un lidziba ar Aivaru Lembergu. Ekrānšāviņs: Twitter.com/NilsUsakovs

Perspektīvas

Ja neskatā suz šiem salīdzinājumiem, tad politiķim šāda nenoteiktība kā Nila Ušakova gadījumā ar ģeogrāfisko objektu, ilgtermiņā nāk tikai par labu. Tas tādēļ, ka ilgāk šis objekts tiks sasaistīts ar konkrēto politiķi un kamēr tas ir pozitīvs, par ļaunu nenāk.

Kā nākas, ka Rīga.lv mērs Nils Ušakovs • Нил Ушаков associē sevi ar atritumiem http://go.mediabox.lv/2ktx4Aq un ne tikai… Pārdomas par politikā tēla veidošanu.

NZA.LV 发布于 2017年2月4日

Izmantotie resursi:

  1. Twitter.com/NilsUsakovs;
  2. TVNET.LV:
    1. Kalnu Deglava ielā oficiāli nesauks par “Ušakova kepku” (2016-02-13 13:10)
    2. Deglava ielas izgāztuves teritorijā izbūvēto 36 metrus augsto kalnu cer pārvērst par slēpošanas trasi (2015-10-21 14:12)
  3. old-info.riga.lv: “Četri soļi ceļā uz jauno parku Purvciemā”

Atsauces:

  1. jo uz kā tad “kepka” sēž :)

Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nemuļķosimies! Uztveriet šo saturu kā mediju parodiju par ziņu veidošanu. Ar ko gan copy-edit-paste var atšķirties no mums.

Saistību atruna (rolandinsh.lv) | Par datu aizsardzības regulas ievērošanu