Valsts izglītības satura centra vadītājs G. Catlaks uzskata, ka jācīnās ar sekām, ne cēloņiem

Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks, komentējot noplūdušos latviešu valodas centralizētā eksāmena domraksta tematus, uzskata, ka ir jācīnās ar sekām, ne cēloņiem:

Guntars Catlaks: “Svarīgākais ir nevis nepieļaut problēmu rašanos, bet būt gataviem tās vienmēr risināt (…).”

Kas nav galīgi nepareizi, bet līdzīgi, kā viltotu naudu bankā nemaina pret īstu, lai neveicinātu sliktas darbības, arī šeit vajadzētu vairāk pievērst uzmanību datu apmaiņai. Preventīviem nolūkiem, domāju, derētu labāk uzraudzīt dokumentu un informācijas apriti, nevis cīnīties ar seku likvidāciju.

 

Mazliet žēl to dzirdēt no cilvēka, kurš ir atbildīgs par izglītības saturu un pēc būtības pasaka, ka nav vajadzība cīnīties ar noziegumu, bet izlietot vairāk resursu to apkarošanā.

Guntars Catlaks (VISC)

Guntars Catlaks (VISC)

LTV Panorāma: Noplūduši latviešu valodas centralizētā eksāmena domraksta temati

Ja tā padomā, tad līdzības varētu vilkt ar nodokļu politiku valstī, jo arī tur, izskatās, ka vairāk cīnās ar sekām, ne cēļoņiem. Bet tas ir cits stāsts.

Pirmo reizi komentē? Pirmo(s) pārbaudīsim, tālāk skatīsimies. Lai mazinātu spamu un naida kurināšanu, utt atbilstību Latvijas republikas likumiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nemuļķosimies! Uztveriet šo saturu kā mediju parodiju par ziņu veidošanu. Ar ko gan copy-edit-paste var atšķirties no mums.

Saistību atruna (rolandinsh.lv) | Par datu aizsardzības regulas ievērošanu